(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

10 шайб команди Знарка. Збірна Росії розгромила Італію на чемпіонаті світу

1. Друга шайба на турнірі Сергія Андронова, 50 матч за збірну Росії Сергія Мозякин, а також голи Євгена...
    2. Кураж і перемога Росії
    3. Знарок: «Трійці Шипачов Вадим Олександрович є куди додавати»
    4. Гол Ян Муршак не врятував словенців від розгрому в матчі з Канадою
    5. США - Данія - 7: 2 (3: 1, 3: 1, 1: 0)
    6. Фінляндія - Франція - 1: 5 (0: 1, 1: 2, 0: 2)
    7. Норвегія - Швейцарія - 0: 3 (0: 0, 0: 2, 0: 1)
    8. Латвія - Словаччина - 3: 1 (1: 0, 1: 0, 1: 1)
    Друга шайба на турнірі Сергія Андронова, 50 матч за збірну Росії Сергія Мозякин, а також голи Євгена Дадонова, Владислава Намєстникова, Артемія Панаріна та Микити Кучера - KHL.ru розповідає про другу перемогу команди Олега Знарка на чемпіонаті світу.

Збірна Росії провела другий матч на чемпіонаті світу, який стартував 5 травня в Кельні і Парижі. Команда Олега Знарка в першому поєдинку здолала сильну шведську збірну, а сьогодні розгромила італійців з рахунком 10: 1. Ця зустріч стала 50-ю для Сергія Мозякин в складі збірної країни.

Переможний буліт Панаріна. Росія обіграла Швецію на старті ЧС-2017

Сорокін знову в запасі

Головний тренер збірної Росії Олег Знарок пішов на незначні зміни в складі в порівнянні з попередньою зустріччю. Ні, наставник національної команди не став заявляти нових гравців - він лише пересунув Олександра Барабанова в ланка до Сергія Андронову і Іван Телегіну. А Сергій Плотніков відправився до Володимира Ткачова і Сергію Мозякин. Втім, цю рокіровку Знарок влаштував ще в матчі зі шведами. Місце в воротах зайняв Андрій Василевський. Ілля Сорокін знову залишився в запасі.

Фотострічка: 07.05.17. Чемпіонат світу з хокею 2017. Італія - Росія

Перед першим матчем гравці і тренери збірної Росії дивилися фільм «Хазяїн морів» - для зміцнення бойового духу. До зустрічі з італійцями ні про що подібне не повідомлялося, проте Знарок відзначав, що сама по собі перемога над «Тре крунур» додала росіянам позитивних емоцій.

Кураж і перемога Росії

Перший кидок залишився за ... збірної Італії. Василевський спокійно забрав шайбу в «пастку», а польові гравці росіян стрепенулися і слідом перевели гру в чужу зону. Команді Знарка в першій половині періоду явно не вистачало креативу. Начебто, і територіальну перевагу, і ігрове, і велика кількість кидків, але думки в атаках збірної Росії було мало. Тоді за справу взявся Олександр Барабанов. Петербуржець зіграв як потрібно, а головне - хитро, чого раніше не вистачало. Олександр накинув в сторону воріт італійців, а на п'ятаку шайбу в ворота підправив Сергій Андронов. Це другий гол нападника ЦСКА на чемпіонаті світу. На трибунах, де було багато російських уболівальників, полегшено видихнули. Початок покладено.

Італійці перевели гру до володінь Василевського ближче до кінця періоду. Два пасу в один дотик - непогано, але кидок в результаті росіяни заблокували. Гравці в синій формі добре боролися, кидалися під шайби, але їм явно не вистачало класу. Потім росіяни отримали право пограти в більшості. Скільки разів вболівальники СКА це бачили в 2015 році? Вадим Шипачов Вадим Олександрович віддав пас на Артемія Панаріна, той проїхався за воротами Фредеріка Клотье, віддав на дальній п'ятак, де Євген Дадонов кинув в один дотик і забив другий гол збірної Росії. Як по нотах, все чудово. Десь в Петербурзі у любителів хокею тут же з'явилися нотки ностальгії.

А в другому періоді вже збірна Італія отримала більшість. І відразу ж небезпечно! Джуліо Сканделла кидав від синьої лінії, а на п'ятаку відмінно попрацював Андреас Бернард - кількох сантиметрів не вистачило італійцям до закинутої шайби. Однак потім збірна Італія росіян все ж покарала. Команда Знарка відверто розслабилася, а Томассо Траверса з розвороту забив досить гарний гол і позбавив Василевського «сухаря». Росіянам це явно не сподобалося, і практично відразу ж Клотье довелося дістати зі своїх воріт ще одну шайбу. Відзначився Микита Кучеров. До речі, він міг трохи пізніше завершити круту комбінацію, але трохи пощастило. Але зв'язка Кучерова і Владислава Намєстникова все ж спрацювала знову, тільки відзначився тепер центральний нападник. Потім команда Знарка отримала право знову пограти в більшості. Підсумок: комбінація з хокейного підручника по реалізації зайвого і гол Панаріна. Збірна Росії явно завелася після пропущеного гола - і це сподобалося уболівальникам.

Василевський в третьому періоді поступився місцем на останньому рубежі російської команди Сорокіну. «Армеец» досить швидко увійшов в гру, відбив свій перший кидок, а потім команда Знарка закинула свою шосту шайбу. Відзначився Сергія Плотніков. Потім нарешті забив ювіляр Мозякин, а добили італійців Намісників, Панарін і Андронов. 10: 1, перемога збірної Росії.

10: 1, перемога збірної Росії

Знарок: «Трійці Шипачов Вадим Олександрович є куди додавати»

Головний тренер збірної Росії Олег Знарок прокоментував підсумки матчу з Італією:

- Довго Вкочує в гру, але потім стали краще в багатьох компонентах, особливо порадувало більшість. Трійці Шипачов Вадим Олександрович є куди додавати при грі «п'ять на п'ять». Заміна воротаря планувалася після другого періоду, якщо рахунок буде в нашу користь. Сорокіну потрібно було дати ігрову практику, ми розраховуємо на нього. Італійці полювали за Плотніковим? За ним важко полювати, це хлопець з хорошим характером і серцем. Думаю, не його, а 90-го номера італійців треба було берегти від Плотникова. ( «Чемпіонат» )

Гол Ян Муршак не врятував словенців від розгрому в матчі з Канадою

Словенія - Канада - 2: 7 (0: 3, 1: 3, 1: 1)

У групі Б ігровий день розпочався з матчу одних з головних фаворитів турніру. Канада зустрічалася зі Словенією. І результат в цій зустрічі «кленові» зробили ще в першому періоді. Але нам цікавіше - чи з'явився Кріс Лі в складі діючих чемпіонів світу? Поки що ні, але все попереду. У Словенії першу шайбу закинув Ян Муршак - уболівальникам ЦСКА і «Торпедо», куди він перейшов кілька днів тому, має бути приємно. Передачу в тому моменті віддавав Роберт Саболич з «Адмірала».

США - Данія - 7: 2 (3: 1, 3: 1, 1: 0)

Ще в одному матчі дня в групі А американці, які несподівано поступилися на старті турніру Німеччини, впевнено розібралися з командою Данії. Лідеру «Йокеріта» Петеру Регіну очок набрати не вдалося.

Воротарі: Коннор Хеллебак - Себастіан Дам

Фінляндія - Франція - 1: 5 (0: 1, 1: 2, 0: 2)

Один з найбільш несподіваних результатів дня. Ні, ми звикли, що господарі турнірів здатні на багато що, але навряд чи хтось вірив, що фіни програють французам. Причому вже в першому періоді для команди «Суомі» пішло все не дуже добре. На 15 хвилині відзначився П'єр-Едуар П'єр-Едуар Бельмар. Фінам вдалося зрівняти рахунок зусиллями Мікко Лехтонена (передача у форварда «Йокеріта» Антті Пільстрем), але потім французи чотири рази поспіль засмутили діючих віце-чемпіонів світу, а самі більше не пропустили. На радість місцевим уболівальникам.

0: 1 - П'єр-Едуар П'єр-Едуар Бельмар (Антоні Реш, Кевін Екефей) 14:17

1: 1 - Мікко Лехтонен (Антті Пільстрем, Мікко Рантанен) 21:33

1: 2 - Антуан Руссель (П'єр-Едуард П'єр-Едуар Бельмар) 33:58

1: 3 Валентен Клеро (Жонатан Жаніль, Антоні Реш) 38:49, бол

1: 4 - Антуан Руссель (Антоні Реш) 48:27

1: 5 - Дамьен Флері (Тедді Да Коста) 57:49 (порожні ворота)

Воротарі: Йоонас Корпісало - Флоріан Арді

Норвегія - Швейцарія - 0: 3 (0: 0, 0: 2, 0: 1)

У бою рівних суперників сильнішими виявилися швейцарці. Команда з країни надійних банків, найсмачніших сирів і точних годин зуміла заволодіти перевагою в середині матчу. На екваторі поєдинку Швейцарія вистрілила дуплетом - ці шайб вистачило, що виграти цю зустріч, оскільки норвежці не зуміли забити навіть один гол.

Статистика

0: 1 - Рето Шеппи (Ромайн Лёффіль, Коди Елмонд) 32:04

0: 2 - Коди Елмонд (Томас Рюфенахт, Рамон Унтерзандер) 34:00

0: 3 - Піус Зутер (Коди Елмонд, Андрес Амбюль) 49:37, бол

Воротарі: Хенрік Хёукеланд - Леонардо Дженоні

Латвія - Словаччина - 3: 1 (1: 0, 1: 0, 1: 1)

Латиші - нові лідери групи А. Два матчі, шість очок. Сьогодні під роздачу потрапили словаки. Спочатку Яніс Спруктс (все ж його пам'ятають за виступами за ризьке «Динамо», ЦСКА і «Локомотив»?) Відкрив рахунок, а потім Земгус Гіргенсонс подвоїв перевагу збірної Латвії. Словаки в третьому періоді відставання в рахунку скоротили, але практично відразу ж отримали третю шайбу у свої ворота.

Статистика

1: 0 - Яніс Спрукст (Ріхард Букартс, Земгус Гіргенсонс) 10:24, бол

2: 0 - Земгус Гіргенсонс (Ріхард Букарст, Роберт Букарст) 27:26, бол

2: 1 - Міхел Міклік (Володимир Дровецкі, Марцел Гашчак) 49:09, бол

3: 1 - Андріс Джеріньш (Оскарс Цибульскіс, Каспарс Каспарс Даугавіньш) 50:36, бол

Воротарі: Елвіс Мерзлікін - Ян Лацо