(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ФК Бердянськ перемагає, а в чемпіонаті міста загострилася боротьба

1. У чемпіонаті Запорізької області з футболу відбулися ігри 23-го туру. У минулі вихідні ФК «Бердянськ» провів гру проти «Таврії» з Новомиколаївки. У футбольному чемпіонаті Запорізького регіону залишилося провести п'ять турів, після чого стане відомий переможець і два призера змагань. Незважаючи на те, що в цьому сезоні шанси на потрапляння до трійки призерів у ФК «Бердянськ» втрачені, рівень гри збірної міста значно зріс в порівнянні з попередніми сезонами. У минулі вихідні наша команда провела матч в Новомиколаївці проти місцевої «Таврії». З перших хвилин поєдинку ФК «Бердянськ» дав явно зрозуміти супернику, що приїхав за перемогою. Рівна гра в матчі була лише в перші двадцять хвилин. За цей час господарі поля, гравці «Таврії», створили кілька небезпечних моментів біля воріт нашої команди, але розпечатати ворота ФК «Бердянськ» в цей день так і не змогли. Забивали в цьому поєдинку тільки гравці бердянської команди. Перший гол в ворота «Таврії» був забитий на 38-й хвилині матчу після результативного удару Антона Лотарева. Ще один гол у ворота суперника гравці ФК «Бердянськ» забили за двадцять хвилин до завершення гри, після удару Павла Васильєва. Підсумок матчу - 2: 0 на користь бердянської команди. Свій наступний поєдинок в обласному чемпіонаті ФК «Бердянськ» проведе в суботу, 28 вересня, на стадіоні «Енергія» проти «Мелітопольської черешні» У чемпіонаті Бердянська з футболу загострилася боротьба.
    2. «Азовець» - ФК «Дмитрівка» 1: 1 (Загайнов - Клевцов).
    3. «Арсенал» - «Агару» 7: 1 (Винник, 3; Удалов, 2; Забрамная; Щербина - Бусальскій).
    4. «Будівельник» - «Інтеразов» 3: 2 (Воробйов; Добрица; Кравченко - Фастів).
    5. «Азовське море» - «Евромастер» 2: 1 (гипот; Горовий - Светашов).
    6. «Енергія» - «Луч» 4: 0 (Омельницький; Безгін; Островський; Ганжа).

У чемпіонаті Запорізької області з футболу відбулися ігри 23-го туру. У минулі вихідні ФК «Бердянськ» провів гру проти «Таврії» з Новомиколаївки.

У футбольному чемпіонаті Запорізького регіону залишилося провести п'ять турів, після чого стане відомий переможець і два призера змагань У футбольному чемпіонаті Запорізького регіону залишилося провести п'ять турів, після чого стане відомий переможець і два призера змагань. Незважаючи на те, що в цьому сезоні шанси на потрапляння до трійки призерів у ФК «Бердянськ» втрачені, рівень гри збірної міста значно зріс в порівнянні з попередніми сезонами.

У минулі вихідні наша команда провела матч в Новомиколаївці проти місцевої «Таврії». З перших хвилин поєдинку ФК «Бердянськ» дав явно зрозуміти супернику, що приїхав за перемогою. Рівна гра в матчі була лише в перші двадцять хвилин. За цей час господарі поля, гравці «Таврії», створили кілька небезпечних моментів біля воріт нашої команди, але розпечатати ворота ФК «Бердянськ» в цей день так і не змогли.

Забивали в цьому поєдинку тільки гравці бердянської команди. Перший гол в ворота «Таврії» був забитий на 38-й хвилині матчу після результативного удару Антона Лотарева. Ще один гол у ворота суперника гравці ФК «Бердянськ» забили за двадцять хвилин до завершення гри, після удару Павла Васильєва. Підсумок матчу - 2: 0 на користь бердянської команди.

Свій наступний поєдинок в обласному чемпіонаті ФК «Бердянськ» проведе в суботу, 28 вересня, на стадіоні «Енергія» проти «Мелітопольської черешні»

У чемпіонаті Бердянська з футболу загострилася боротьба.

У футбольному чемпіонаті Бердянська відбулися ігри чергового туру. Після ігор минулого тижня лідером чемпіонату став «Арсенал». Тур виявився неповним, так як поєдинок за участю «Блискавки» і «Меотиди» був перенесений на більш пізні терміни.

«Азовець» - ФК «Дмитрівка» 1: 1 (Загайнов - Клевцов).

Центральний матч минулого туру. Несподівано для багатьох фахівців міського футболу та вболівальників лідер чемпіонату ФК «Дмитрівка» втратив свої турнірні очки в грі проти «азовців». Дев'яносто хвилин матчу пройшли в напруженій боротьбі, і поєдинок завершився з нічийним результатом.

Сповна скористався осічкою своїх головних конкурентів за золото «Арсенал». У минулому турі підопічні Едуарда Бондаренко без особливих труднощів взяли три турнірних очки в грі проти головного аутсайдера чемпіонату - команди «Агару».

«Будівельник» - «Інтеразов» 3: 2 (Воробйов; Добрица; Кравченко - Фастів).

Ще один напружений матч туру, від результату якого залежала розстановка в турнірній таблиці. Поєдинок пройшов у впертій боротьбі і завершився перемогою «Будівельника».

«Азовське море» - «Евромастер» 2: 1 (гипот; Горовий - Светашов).

Непростою виявилась перемога і для «Азовського моря». «Евромастер» дав бій своєму супернику, але для досягнення позитивного результату сил не вистачило.

«Енергія» - «Луч» 4: 0 (Омельницький; Безгін; Островський; Ганжа).

Без особливих труднощів справилася зі своїм суперником «Енергія». За дев'яносто хвилин матчу у воротах «Променя» побувало чотири м'ячі.

Турнірна таблиця Чемпіонату Бердянська з футболу. Турнірне становище на 26.09.2013