(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Україна залишає Євро-2012. Кашшаї - новий мат! - Євро 2012 - Ми програли, угорський суддя не побачив чистий гол Девіча. Українці на третьому місці в групі завершили свій виступ на Євро

1. АВТОР:
    2. Орфографічна помилка в тексті:

20 июня 2012, 00:16 Переглядів: 20 июня 2012, 00:16 Переглядів:   Руні поставив Україну на коліна

Руні поставив Україну на коліна. Фото AFP.

Арбітр у другому поколінні, угорець Іштван Вад ... Це він на 63-й хвилині, перебуваючи вздовж лінії англійських воріт, бачив, як її повністю перетнув м'яч після удару Девіча, перш ніж його вибив в поле Террі. Чистий гол за рахунку 1: 0 на користь англійців! Але Вад не повідомила про нього судді в полі Віктору Кашшаї. Після такої сліпоти чекати пенальті за гру рукою Террі, перервав прохід Ярмоленка, годі було й поготів. Спасибі, сусіди в чорному, удружили. Україна програла матч життя і смерті - 0: 1. І залишає євро . 24 червня в Києві - чвертьфінал Італія - Англія. Вболіватимемо ж дружно за італійців!

Скандальний гол: Девічу забити допоміг офсайд Мілевського ФОТО, ВІДЕО

Для збірної України турнірна стратегія закінчилася в другому турі. Після того як ми на грозовий "Донбас Арені" програли Франції, поєдинок з Англією вибору для "синьо-жовтих" не залишав. Навіть нічия залишала підопічних Блохіна за бортом чвертьфіналу. Такий результат вважався трагедією не тільки тому, що ми господарі чемпіонату. З нинішньою командою, в якій доживає свій футбольний вік покоління Шевченко , Тимощука і Вороніна дуже органічно поєднується з молодими талантами, в країні пов'язували як ніколи великі надії.

Почалася вона з приголомшливого виконання гімну України. Такий, як у вівторок увечері, "Донбас Арену" бачити не доводилося. Відчуття, що п'ятничне поразку від французів ще більше згуртувало українців навколо їх команди. І, перейнявшись цим, підопічні Блохіна в першому таймі показали, безсумнівно, свою кращу гру на турнірі. Команда не боялася нікого і нічого. Англійці ж (вони, напевно, полегшено зітхнули, не знайшовши в стартовому складі Шевченка) явно не очікували такої спритності і спочатку виглядали дещо збентеженими. Вже на 8-й хвилині пройшла триходівка Ракицький - Девіч - Ярмоленко, і Андрій міг опинитися віч-на-віч з Хартом, якби трохи вдаліше обробив м'яч. Потім удар Девіча заблокували захисники, зрячий удар Коноплянки в незахищений кут прийняв на себе Террі, Гусєв зарядив над самою поперечиною. Наші добре пресингували, багато атак британців захлиналися ще в центральному колі. Заклопотаний Рой Ходжсон явно не розумів, що відбувається. Ярмоленко хльостко б'є в дальній кут - Харт на висоті. Як здалося, свисток на перерву номінальні господарі сприйняли з деяким полегшенням.

На жаль, перерва більше пішов на користь англійців - ледь гра відновилася, як вони відкрили рахунок. Пятов не зміг перервати передачу від лицьової лінії, м'яч проскочив під пахвою у нашого голкіпера, а на дальній штанзі тут як тут опинився Руні, і з двох метрів буквально заніс круглого головою у ворота - 1: 0.

Наші кинулися відіграватися, подали кілька кутових поспіль, і проґавили небезпечну контратаку. В останній момент тікав на побачення з Пятовим Руні встиг наздогнати Ярмоленко.

Ближче до середини тайму наші видали ударну двохвилинка. Девіч, вискочивши один на один з Хартом, переграв того в ближньому бою - м'яч рикошетом від англійського кіпера парашутом опускався у ворота. І опустився! Примчав назад на всіх парах Террі вибивав його вже з-за лінії (що добре було видно на численних повторах), але Кашшаї гола не помітив! Девіч, переможно вскінувшій руки, обхопив голову, трибуни осудливо засвистіли, а обурений Блохін ледь не вибіг на поле (його насилу заспокоїв резервний рефері).

Девіч, переможно вскінувшій руки, обхопив голову, трибуни осудливо засвистіли, а обурений Блохін ледь не вибіг на поле (його насилу заспокоїв резервний рефері)

І ось питається, навіщо всі ці додаткові судді за воротами? Браво УЄФА, класно разом провели Євро.

Україна програла, але своєю грою заслужила похвали. Поле "Донбас Арени" наші футболісти залишали з високо піднятими головами і під овації трибун.