(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

18 - 0 «на користь» данців

А при чому тут датчанки

А при чому тут датчанки? - запитаєте ви. Адже в фінальному матчі боролися збірні Франції та Росії. Напевно при тому, що саме пара арбітресс з Данії, а саме Карина Крістіансен і Хессельдаль Хансен наочно показали гандбольним уболівальникам усього світу як НЕ ТРЕБА судити гандбол в принципі.

Цим постом я зовсім не хочу сказати, що наші дівчата грали краще француженок і заслужили перемогу в фіналі, зовсім немає. Суперниці були трохи краще росіянок майже у всіх аспектах гри. Але детальний розбір виступу збірної Росії на Євро-2018 ще попереду. Аналіз потрібно робити з холодною головою, коли емоції вже не заважають об'єктивно оцінювати минулі події.

Аналіз потрібно робити з холодною головою, коли емоції вже не заважають об'єктивно оцінювати минулі події

Переглядав матч у записі я з блокнотом в руці, фіксуючи спірні моменти гри і їх інтерпретацію суддівським дуетом на користь тієї чи іншої команди. Ось що у мене вийшло.

4 хв. 20 сек. Перший спірний момент виникає на п'ятій хвилині матчу. На лівому краю Сіраба Дембеле отримує м'яч і спрямовується до воріт сиві. Вяхірєва встигає зробити крок вправо уздовж 6-метрової лінії і завмерти, стоячи на двох ногах. Француженка злегка чіпляє коліном Аню і кидає повз ворота. Суддя призначає пенальті. Можливо арбітр і прав, у всякому разі формально. Але я прошу запам'ятати цей епізод. Отже, рахунок відкритий 1 - 0 "ведуть" датчанки.

5 хв. 58 сек. Самохіна стоїть нерухомо, спиною до правій крайній зб. Франції. Та вилітаючи на ворота, стосується спини Дар'ї і падає. Самохіна отримує дві хвилини. Трагікомічність ситуації в тому, що буквально кілька секунд тому, проти Манагарової було зіграно абсолютно ідентично (оператор навіть показав повтор моменту з Юлею), але там не дали навіть розіграти з 9 метрів. Рахунок стає 2 - 0.

16 хв. 40 сек. Вяхірєва йде в прорізом і забиває. Арбітр фіксує заступ і гол не зараховує. На жаль, на повторі не видно чи дійсно Аня наступила на лінію. Трохи дивує, що в цьому моменті суддя дивиться не на те як Едвіж біжить по штрафний навперейми Ані, щоб штовхнути її, а на ногу атакуючого гравця. Отже 3 - 0.

17 хв. 45 сек. Аня в черговий раз обігрує Едвіж і вилітає "на побачення" з Лейно. Але "коробочка" французьких захисниць упускає нашого гравця на паркет. Порушення в момент атаки воріт карається пенали, але датчанки обмежуються розіграшем на 9 метрах. Рахунок "на користь" арбітрів росте 4 - 0.

18 хв. 00 сек. Через 15 секунд вже сестричка Ані влітає в штрафну і зачіпає коліном Полін Коатеня. Ситуація ОДИН В ОДИН як з Вяхой на 4.20, але суддівський свисток мовчить! Тим часом на моєму табло вже 5 - 0 "накапало".

21 хв. 20 сек. Едвіж грубо валить Вяху на паркет в 15 (!) Метрах від воріт француженок. Видалення (100% -го) немає. Так що там видалення, навіть жовтої картки грубіянка не побачила! Перший сет датчанки виграють "в суху" 6 - 0.

Перший сет датчанки виграють в суху 6 - 0

25 хв. 15 сек. Нзе Минко з розбігу штовхає Вяхиреву в спину коли та готується перехопити невдалу передачу на лівий фланг. Фол в атаці француженці не фіксується. Вже 7 - 0.

32 хв. 00 сек. Знову грубить Едвіж, ледь не зриваючи ігрову майку з Макєєвої. І знову ні видалення, ні жовтої. Датчанки продовжують нарощувати перевагу господарок майданчика 8 - 0.

33 хв. 55 сек. Манагарова успішно йде в прорізом, Піно штовхає її на Едвіж. Суддя показує на 7 метрів, але француженку за "наводку» не видаляє. Різниця в рахунку впевнено наближається до двозначної 9 - 0.

35 хв. 48 сек. Виконуючи пенальті Аллісон Піно потрапляє в обличчя Седойкіной. Пряма червона з видаленням француженці, але гол зарахував! Жирна десятка "на користь" суддів 10 - 0.

36 хв. 14 сек. Вяхірєва дають "в гравця" хоча неозброєним оком видно, що Едвіж була в русі і, насправді, заробила лише чистий Пеналь в свої ворота. На табло "барабанні палички" 11 - 0.

42 хв. 25 сек. Нзе Минко влаштовує легкоатлетичний забіг до воріт Седойкіной, але замість пробіжки судді видаляють Дарину Дмитрієву, яка намагалася перервати дійство з іншого виду спорту. Другий сет теж "всуху" 12 - 0.

43 хв. 55 сек. Не мудруючи лукаво Зааді змітає зі свого шляху Петрову і забиває. Мабуть сьогодні судді поклялися на Біблії не давати француженкам "в гравця". Ось і "чортова дюжина" приспіла 13 - 0.

45 хв. 20 сек. Полін Коатеня програє позицію Кузнєцової і штовхає тезку в спину коли та заходить на кидок. Чисті 7 метрів, але не для данців. 14 - 0, ц��каво арбітри хоч раз в нашу користь, в спірній ситуації, свиснуть?

50 хв. 34 сек. Під час швидкої контратаки послідовно збивають з ніг Дмитрієву і Сень. Самохіна підбирає і забиває. Мабуть гол судді вважають достатньою компенсацією за грубість і нікого з француженок не видаляють. 15 - 0.

51 хв. 18 сек. Тепер уже Лаура Флипп мне наш центр оборони, але замість "в гравця" призначається пенальті в ворота сиві. Потихеньку до 16 - 0 "доїхали".

52 хв. 40 сек. І знову Флипп йде в гравця, збиваючи плечем аж ніяк на мініатюрну Дашу Дмитрієву. Пенальті в наші ворота призначається негайно. Швидше б уже цей трагіфарс закінчувався, рахунок вже 17 - 0.

57 хв. 17 сек. Лакрабер за майку валить Кузнєцову на підлогу. Невдало впавши, Поліна ламає собі палець на правій руці. Але служительки Феміди, мабуть, не хочуть псувати тріумф господинь видаленням і встановлюють остаточний рахунок цього матчу: 18 - 0 три "сухих" сету на користь арбітресс з Данії.

З усього вищенаведеного можна зробити однозначний висновок, - КОМАНДИ У ФІНАЛІ СУДИЛИ ПО РІЗНОМУ

Якщо хтось сумнівається в моїй об'єктивності, будь ласка, нижче наводжу посилання на відео фіналу, переконайтеся в моїй правоті самі.