(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

24 листопада. 22:45. Відеотрансляція матчу «Атлетіко» - «Барселона» - 1: 1

Сайт тижневика «Футбол

Сайт тижневика «Футбол. Хокей »ftbl.ru 24 листопада провела відеотрансляцію матчу 13-го туру чемпіонату Іспанії« Атлетико »-« Барселона ». Гра закінчилася внічию 1: 1.

Після несподіваної домашньої поразки від «Бетіса» в минулому турі до "Барси" впритул наблизилися відразу три команди. І найнебезпечніша з них для каталонців - «Атлетіко». Мадридці не програють в Ла Лізі в дев'яти зустрічах поспіль і в разі перемоги очолять турнірну таблицю. Але головна проблема «кольчонерос» в тому, що вони не перемагали «блаугранас» в чемпіонаті з лютого 2010-го і навіть нічиї добувають з працею.

5 причин, щоб дивитися цей матч:

1. «Барселона» пропустила шість голів у двох останніх матчах Прімери. Чи призведе Ернесто Вальверде до тями захист каталонців?

2. У цьому сезоні «Атлетіко» в восьми домашніх матчах у всіх турнірах здобув сім перемог і лише раз зіграв внічию. Перервуть їх безпрограшну серію футболісти «блаугранас»?

3. Останній раз «Атлетіко» зумів забити більше одного м'яча в ворота «Барси» в матчі Ла Ліги в лютому 2010-го. Тоді ж і була здобута їх попередня перемога над каталонцями в чемпіонаті Іспанії. Значить, команді Дієго Сімеоне для позитивного результату досить відзначитися двічі, чи ні?

4. Лише двічі з початку сезону каталонці в гостях зберегли ворота «на замку»: у другому турі проти «Вальядоліда» і в кубковому матчі з «Леонес». Може бути в цьому матчі Дієго нарешті перерве свою тривалу безгольову серію в Ла Лізі (з 25 лютого)? Якщо, звичайно, взагалі вийде на поле.

5. «Барселона» не програвала два матчі поспіль в чемпіонаті Іспанії з квітня 2016- го. Чи здатний «Атлетіко» відважити такого ляпаса «синьо-гранатовим»?

Ла Ліга. 13-й тур

«Атлетіко» - «Барселона» - 1: 1 (0: 0)

24 листопада. «Ванда Метрополітан»

«Атлетіко»: Хмара, Савич, Філіпе Луїс, Арьяс, Люка Ернандес, Коке, Сауль, Родрі Ернандес, Лемар (Вітол, 64), Дієго Коста (Корреа, 80), Грізманн.

«Барселона»: Тер Штеген, Умтіті, Піке, Альба, Серджіо Роберто (Рафінья, 46), Артур (Дембеле, 80), Бускетс, Відаль (Малком, 85), Нельсон Семеду, Мессі, Суарес.

Гол: 1: 0 - Дієго Коста, 77. 1: 1 - Дембеле, 90.

Попередження: Бускетс (29), Люка Ернандес (39), Грізманн (48), Дієго Коста (71), Умтіті (71), Родрі Ернандес (86), Філіпе Луїс (87), Рафінья (90).

«Дієго забив головою після подачі кутового. «Барселона» врятувалася від поразки лише в самому кінці матчу. «Атлетіко» трохи не дотягнув до першої перемоги над каталонцями за час роботи Дієго Сімеоне в клубі

Що відбувається в чемпіонаті Іспанії і турнірну таблицю Ла Ліги можна подивитися тут

Джерело: тижневик «Футбол. Хокей »

Чи призведе Ернесто Вальверде до тями захист каталонців?
    Перервуть їх безпрограшну серію футболісти «блаугранас»?
    Значить, команді Дієго Сімеоне для позитивного результату досить відзначитися двічі, чи ні?
    Може бути в цьому матчі Дієго нарешті перерве свою тривалу безгольову серію в Ла Лізі (з 25 лютого)?
    Чи здатний «Атлетіко» відважити такого ляпаса «синьо-гранатовим»?