(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

'' Динамо '' в 10 турі УПЛ насилу здолало аутсайдера

5127 переглядів

У заключному матчі 10 туру української Прем'єр-ліги "Динамо" у столичному дербі з рахунком 1: 0 перемагає "Арсенал-Київ".

Для підопічних Олександра Хацкевича гра з аутсайдером турнірної таблиці вийшла дуже складною.

На 32-й хвилині поєдинку Віктор Циганков забив "чистий" гол, боковий суддя десь побачив положення поза грою і взяття воріт відмінив. Через хвилину вже "арсеналівці" отримали шанс на гол. Зі штрафного метрів з 23-х пробив Сергій Гринь і ворота "Динамо" рятує поперечина.

На 35-й хвилині "Динамо" забиває свій гол. Після прострілу з флангу від Миколи Морозюка Міккель Дуелунд ударом з ходом з кута воротарського пробив в ближній кут воріт "Арсеналу" - 1: 0.

У заключні хвилини першого тайму класні удари були у Томаша Кендзьора і Циганкова. На 52-й хвилині "Динамо" залишається в меншості. Сергій Гринь вибігав один на один з воротарем і Георгій Бущан відверто збиває гравця, вийшовши за межі штрафного і отримує червону картку.

Залишившись в меншості, "динамівці" не дали шансів "Арсеналу" в атаці і було всього кілька ударів з середньої відстані.

На 75-й хвилині "Динамо" залишається удев'ятьох. За грубий підкат ззаду по ногах проти того ж Гриня був видалений Артем Шабанов.

Через хвилину з тренерської лавки пішов і Хацкевич, який за бурхливі емоції отримав червону картку, але "Динамо" зуміло вистояти і довести гру до перемоги.

Інші матчі 10 туру завершилися з такими результатами: "Карпати" - "Шахтар" 1: 6, "Олімпік" - "Олександрія" 2: 3, "Десна" - "Ворскла" 0: 2, "Чорноморець" - "Маріуполь" 0 : 1, "Зоря" - "Львів" 0: 0.

Інші матчі 10 туру завершилися з такими результатами: Карпати - Шахтар 1: 6, Олімпік - Олександрія 2: 3, Десна - Ворскла 0: 2, Чорноморець - Маріуполь 0 : 1, Зоря - Львів 0: 0