(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

5-річні гімнастки з Єкатеринбурга завоювали 11 медалей на всеукраїнських змаганнях

Дівчатка - вихованки спортивного клубу Diamond

Сьогодні в Москві завершився турнір з художньої гімнастики "Золоті зірочки", в якому взяли участь зовсім юні спортсменки з Єкатеринбурга. 5-річні гімнастки завоювали 11 медалей (5 золотих, 4 срібні, 2 бронзові). Для багатьох з них це були перші в житті змагання.

Ось імена маляток-чемпіонок: золото у Маші трещенкі, Авдотьи Блинникова, Аліси Гаязовой, Єсенія Іванової і Маші Петелина. Срібло: Лера Гусєва, Ліза Єлісєєва, Мілослава Кузьмичова, Віка Строкова. Третє місце зайняли Аліса Сєрова та Вероніка Топоркова. Багато з юних гімнасток почали займатися тільки в вересні.

Всього на змагання до Москви приїхали понад 400 учасників з усієї Росії.

На відео виступ Єсенія Іванової.

На відео виступ Єсенія Іванової

На фото тренери Лілія Билалова і Анастасія Лагутіна На фото тренери Лілія Билалова і Анастасія Лагутіна   Майбутні олімпійські чемпіонки (ну, ми сподіваємося) Майбутні олімпійські чемпіонки (ну, ми сподіваємося)

Уважний читач згадає, що навесні ми вже знайомили вас з маленькими чемпіонками. Тоді турнір був присвячений Міжнародному жіночому дню.

Текст: Анастасія ЕЛІКОВА