5 недограли матчів чемпіонату і Кубка Росії

4. 2012 - петарди в Шунін
    5. 2014 року - ПРОРИВ НА «Петровський»

ЧЕМПІОНАТ РОСІЇ. ФАНАТИ «ЗЕНИТА» зірвали матч З «ДИНАМО. ФОТОРЕПОРТАЖ

1994 - Будогосскій НЕ ВИТРИМАВ

»Текстильник" - КАМАЗ - 1: 0. Матч перерваний через відмову арбітра продовжити роботу.
    Підсумок: технічну поразку КАМАЗа

Андрій Будогосскій кілька років тому очолював департамент суддівства та інспектування РФС, але в ту пору він був ще чинним рефері. У Камишині гості були дуже незадоволені його роботою, а коли в кінцівці зустрічі арбітр призначив пенальті у ворота КАМАЗа, його ледь не побили прямо на полі, так що довелося втручатися міліції і ОМОНу. Одинадцятиметровий господарі реалізували, після чого півзахисник Роберт Євдокимов влаштував справжню атаку на Будогосскій. Футболіст в виразах не соромився, а після того як рефері показав йому червону картку, просто відмовився залишати поле. Тоді пішов сам арбітр, відмовившись продовжити роботу в таких умовах. В результаті КАМАЗу виписали багатомільйонний штраф і присудили технічну поразку, а Євдокимова дискваліфікували на п'ять матчів. «Текстильник» теж отримав штраф за слабку організацію зустрічі.

1999 - ПРОТЕСТ «РОТОРА»

«Аланія» - «Ротор» - 1: 1. Матч перерваний через відхід «Ротора» з поля в повному складі.
    Підсумок: технічну поразку «Ротора».

Один з найскандальніших матчів в історії вітчизняного футболу. У перерві московський арбітр Сергій Анохін відчув себе погано і не зміг продовжити зустріч. Його замінили бічним - Георгієм Савчуком, а прапорець перекочував і зовсім до місцевого рефері. У новому складі бригада почала чудити не на користь гостей - їх гол був несправедливо скасований, а потім в ворота волгоградцев поставили сумнівний пенальті. «Ротор» протестував в повному складі, після чого за рішенням президента клубу Володимира Горюнова команда покинула поле і вже не повернулася на нього. Суддя дав фінальний свисток, а КДК присудив гостям поразки. А суддівський комітет визнав обидві помилки бригади арбітрів.

2012 - ВИБУХИ НА СХІДНОЇ

«Торпедо» - «Динамо» - 1: 2. Матч перерваний за рішенням арбітра через кидання піротехніки на поле.
    Підсумок: технічну поразку «Торпедо».

Через поведінку вболівальників, проривів на поле, застосування піротехніки матчі в Росії зупинялися не раз. Але незмінно догравати. Матч на Східній вулиці в рамках 1/16 Кубка Росії в 2012 році став першим, який так і не був завершений . Поле на стадіоні імені Е. Стрельцова близько до трибун, так що обстрілу з секторів торпедівцям воно піддавалося легко. На поле летіли петарди, гравців оглушували вибухи.

Арбітр Тимур Арсланбеков спочатку терпів, роблячи паузи лише для ліквідації піротехніки. Але коли залп ударив вже по центру поля, нерви у рефері не витримали і він призупинив гру. Денис Бояринцев на правах капітана був делегований до торпедовскім уболівальникам. Здавалося, вмовляння подіяли - перший тайм закінчився лише лайкою трибун, але без артилерійських виступів. Другий акт піротехнічного шоу почався, коли «Торпедо» зусиллями Бояринцева відіграло один м'яч. Звичайно, фаєри після голу - справа звичайна. Але при тому що матч вже погрожували припинити, якщо петарди продовжать летіти до полю, це було занадто зухвало. «Обіграйте нам" Динамо "- заряджали фанати" Торпедо ". Денис Бояринцев розвів руками і щось обурено прокричав. Слова вгадувалися без праці: ми намагаємося обіграти, а ви що творите ?! Передчуття ветерана не підвело: Тимур Арсланбеков свиснув тричі і впевненою ходою попрямував до роздягальні. А за ним і команди. Ще півгодини судді і інспектор вирішували, що робити далі - все-таки рішення перервати матч через поведінку глядачів було на той момент безпрецедентним. Але бригада зважилася. А через кілька днів КДК покарав "Торпедо" технічною поразкою, штрафом і матчами без глядачів.

А через кілька днів КДК покарав Торпедо технічною поразкою, штрафом і матчами без глядачів

"Торпедо" - "Динамо"

2012 - петарди в Шунін

»Динамо" - "Зеніт" - 1: 0. Матч перерваний за рішенням арбітра через кидання піротехніки на поле.
    Підсумок: технічну поразку «Зеніту».

Матч був перерваний безпрецедентно рано - вже на 37-й хвилині. Таке рішення рефері Миколаїв прийняв після попадання петарди з трибуни B в голкіпера господарів Антона Шунін. Оскільки трибуна була виділена гостям, що підтверджувалося протоколом зустрічі, підписаним обома клубами, і доказів того, що кидав вболівальником пітерців ні, у «Зеніта» не знайшлося, КДК прийняв рішення зарахувати «Зеніту» технічну поразку, а обидві команди покарати штрафами і матчами без глядачів. «Динамо» - за недостатнє забезпечення безпеки.

"Динамо" - "Зеніт"

2014 року - ПРОРИВ НА «Петровський»

«Зеніт» - «Динамо» - 2: 4. Матч перерваний за рішенням арбітра через прорив уболівальників на поле.

І знову матч за участю цих двох клубів не дограли . Динамівці обігравали який веде боротьбу за чемпіонство «Зеніт» на «Петровському» з рахунком 4: 2. На 86-й хвилині після сутички за участю Кержакова і Ломіча кілька сотень людей з фанатського «віражу» стадіону зістрибнули з трибуни і розташувалися за воротами «Динамо». Команди відступили до центру поля. А через пару хвилин десятки уболівальників все-таки рвонули на поле, обступивши не встигли покинути газон футболістів. Капітана гостей Володимира Граната один з них вдарив по голові, що зафіксували всі камери. У підтрибунному приміщенні відбулася нарада, за підсумками якого зустріч вирішено було перервати. Граната доставили в лікарню, а за фактом нападу на нього заведено кримінальну справу. Зараз поліція спільно з «Зенітом» зайнята пошуком нападника і інших винних у зриві гри. Рішення про результат матчу і покарання належить винести КДК. За регламентом, крім технічної поразки, як і два роки тому, синьо-біло-блакитних чекає штраф і дискваліфікація стадіону.

Слова вгадувалися без праці: ми намагаємося обіграти, а ви що творите ?