(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Ак Барс» обіграв «Салават Юлаєв» з рахунком 3: 1

(Казань, 18 жовтня, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). Сьогодні принципові суперники - казанський «Ак Барс» і уфимський «Салават Юлаєв» грали в столиці Татарстану, і видовищний матч виграли господарі з рахунком 3: 1.

У цьому сезоні в першій грі в Уфі «Ак Барс» обіграв «Салават Юлаєв» по ​​буллітам 5: 4, зумівши відігратися з рахунку 1: 4. І ось друга довгоочікувана зустріч. Всього в рамках КХЛ старі суперники провели 65 очних зустрічей: 33 рази перемагали Уфімцев, 32 перемоги - у «Ак Барса». Тепер нічия, 33-33.

Після програного матчу проти «Йокеріта» тренери «Ак Барса» цілком очікувано зайнялися кадровим питанням. Уже сьогодні на ранковій розкочування з'ясувалося, що нападник Станіслав Галієв, кращий снайпер Кубка Гагаріна-2018, відправлений на перевиховання в «Барс», в ВХЛ.

Уже сьогодні на ранковій розкочування з'ясувалося, що нападник Станіслав Галієв, кращий снайпер Кубка Гагаріна-2018, відправлений на перевиховання в «Барс», в ВХЛ

«Ми Галієва відправили в ВХЛ - а куди мені його ще відправити? Там хороша повноцінне тренування, тому він буде там тренуватися », - пояснив своє рішення на сьогоднішньому відкритому тренуванні головний тренер« Ак Барса »Зінетулой Білялетдінов.

Замість Галієва в трійці з Даніса Заріпова і Володимиром Ткачовим зіграв Андрій Попов. Місце Попова в ланці з Артемом Лукоянова і Олексієм Потаповим зайняв Артем Міхеєв, який пропустив останні матчі команди. Відбулися зміни і в двох парах захисників.

Гра, як і всі інші сьогоднішні матчі в КХЛ, почалася з хвилини мовчання в пам'ять про жертв трагедії в Керченській політехнічному коледжі. З цієї ж причини всі звичні розважальні заходи на «Татнефть Арені» в ході гри з Уфімцев були скасовані. Ніякої поп-музики перед грою, тільки сумні, ліричні мелодії звучали сьогодні на арені. Не було навіть великий звичної надувний пасти «барса», з якої за традицією на лід перед матчем вискакували гравці «Ак Барса».

Не було навіть великий звичної надувний пасти «барса», з якої за традицією на лід перед матчем вискакували гравці «Ак Барса»

Гра, як зазвичай в «зеленому дербі», почалася з азартних атак в обидві сторони. Ніякої розвідки, ніякої розкачки, тільки вперед на радість переповненим трибунам. Зрозуміло, більше і частіше атакували казанці. Шайба практично не затримувалася в центрі поля, її швидко доставляли то до одних, то до інших воріт.

Довгий час створити стовідсотковий гольовий момент ні у кого не виходило. Однак після видалення канадського захисника Пола Постма у господарів Уфімцев швидко реалізували перевагу. Антон Бурдасов Антон Вікторович добре зарядив по центру з середньої дистанції і потрапив в кут, 0: 1. Еміль Гарипов, закритий своїми і чужими гравцями, просто не встиг зреагувати. Що вийшов з лавки штрафників з докорами сумління Постма дуже скоро реабілітувався. Всього через 24 секунди Артем Лукоянов з кута накотив канадцеві під кидок, і Пол потрапив від синьої лінії, 1: 1. Бойовий період, закономірний рахунок.

Настільки ж весело і хвацько стартувала і друга двадцятихвилинка. «Барси» відразу полетіли вперед великими силами. І не минуло й чотирьох хвилин, як друга шайба влетіла у ворота гостей, що захищаються фінським голкіпером Юхой Метсолой. В черговий раз відзначилася провідна, легіонерська трійка казанців. Чех Іржі Сікач відправив шайбу на п'ятак, де швед Антон Ландер грамотно підставив ключку, 2: 1. Дальше більше. Ще через дві хвилини «Татнефть Арена» буквально вибухнула від захвату. Андрій Марков у бортика побачив вільного Андрія Попова, передача в центр, пауза, і останній спокійно відправив шайбу низом в ближній кут воріт «Салават Юлаєв», 3: 1. Метсола відправляється відпочивати, його змінив Андрій Карєєв.

Гості лізуть вперед, господарі намагаються збити атакуючий порив Уфімцев, при грі гостей в більшості ледь не спалахнула масштабна рукопашна біля воріт Гаріпова. Ніхто не хотів поступатися. Незабаром казанці ще раз виявилися в меншості, і знову пристрасті розгорілися: довелося втручатися суддям, виписали обопільне вилучення за грубість «барсу» Роману Абросимова і «юлаевцу» Тему Хартікайнену. За ними зчепилися уфімец Олександр Кадейкін і казанець Потапов, ще одне обопільне вилучення. Битва! Інакше в матчах наших команд не буває.

Інакше в матчах наших команд не буває

Але попереду був ще один період, і перевага в дві шайби нічого «Ак Барсу» не гарантував. Казанцям часто доводилося відбиватися в меншості, а й в рівних складах Уфімцев замикали господарів в їх зоні, намагаючись врятувати гру.

Дуже вчасно в середині періоду гості виявилися в меншості. Реалізувати більшість казанці не зуміли, зате все дві хвилини провели в чужій зоні, убезпечивши свої ворота. За три з гаком хвилини Уфімцев знімають воротаря, випускають шостого польового гравця і йдуть ва-банк. Все марно, казанці вдруге в сезоні беруть верх над Уфімцев, доставивши величезну радість своїм численним шанувальникам, в тому числі проживають на території Башкирії. Не зумівши стримати емоції в кінцівці, матч-штраф отримав Бурдасов Антон Вікторович, сильно підвівши тим самим гостей.

«Ак Барс» (Казань) - «Салават Юлаєв» (Уфа) - 3: 1 (1: 1, 2: 0, 0: 0). Шайби закинули: Постма (19), Ландер (24), Попов (26) - Бурдасов Антон Вікторович (18). Штраф: 14-39.

«Ак Барс»: Гарипов. Марков-Яруллин, Сікач - Ландер - Азеведо; Батиршін - Абросимов, Заріпов - Ткачов - Попов; Постма-Юдін, Потапов - Міхєєв - Лукоянов; Кара, Глухів - Бурмістров - Клінкхаммер.

Після 20 матчів в активі казанців 28 очок. У наступному турі 22 жовтня «Ак Барс» зіграє в Новосибірську з «Сибіром».

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

«Ми Галієва відправили в ВХЛ - а куди мені його ще відправити?