(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Ак Барс» - «Салават Юлаєв». Сікач вивів Казань в наступний раунд

«Зелене дербі» підійшло до кінця: сьогодні, 2 березня, в Казані проходив п'ятий матч серії 1/4 фіналу Сходу між «Ак Барсом» і «Салават Юлаєв». Казанська команда перемогла 2: 1 ОТ і рахунок в серії став 4-1 на користь «Ак Барса». Фото, відео, коментарі та інші подробиці зустрічі - в текстовій LIVE-трансляції на KHL.ru.

22:45. На цьому LIVE-трансляція останнього в нинішньому сезоні матчу «зеленого дербі» завершена. Спасибі, що були з нами!

22:40. Підсумки зустрічі коротко підвів коментатор «Матч ТВ», дворазовий володар Кубка Гагаріна Олексій Бадюк:

- Матч за великим рахунком був рівним. І за кидками, і по грі - однаково. Коли треба було Уфімцев додати - вони додали. Велика кількість кидків вироблялося захисниками «Салавата» - і Гончаров підключався, і Арзамасцев, від них йшла загроза. В результаті Арзамасцев і закинув свою першу шайбу в плей-офф. Якщо по грі - то знову на горезвісної 16-й хвилині «Ак Барс» відкрив рахунок, другий матч поспіль. І далі вже почалося те, про що перед грою казав Умарк - Уфімцев не зовсім подобається і хочеться відіграватися.

Але принаймні, «Салават Юлаєв» додав гідно. Хоча ось ці постійні підключення захисників і привели в підсумку до того, що і тому хтось не встиг ... Паршин кинув, шайба вискочила, не встигли змінитися, і далі Сікач з Азеведо розіграли комбінацію. Плюс, не найкращий матч провів Кирило Капризів, перший раз по воротах кинув тільки в третьому періоді.

Плюс, не найкращий матч провів Кирило Капризів, перший раз по воротах кинув тільки в третьому періоді

22:30. Після гри думкою про що завершився матч поділилися тренери команд.

Головний тренер «Ак Барса» Зінетулой Білялетдінов:

- Погоджуся, що ігри були хороші, гідні, команди показували хороший, бойовий хокей. Задоволений, що ми змогли зіграти саме таким чином. Для нас це дуже хороший етап в плані психології. Будемо готуватися до наступних матчів.

Головний тренер «Салават Юлаєв» Ігор Захаркін:

- Хотів би привітати «Ак Барс». Персонально головного тренера, весь колектив, персонал команди з перемогою, чудовою грою. Вважаю, що всі матчі були безкомпромісними. Ми зіграли непогано, могли зіграти краще, але віддавалися повністю цій боротьбі. Завжди говорив, що з «Ак Барсом» цікаві матчі. Вони перемогли гідно, справедливо. Шкода, що ми так рано закінчили сезон. Але це спорт, завжди є один переможець, сьогодні це казанський клуб. Бажаю удачі «Ак Барсу» в наступних стадіях.

Завжди винен тренер, коли команда програє. У тих обставинах, в які ми потрапили в цьому сезоні, хлопці виступили гідно. Весь сезон вийшов зім'ятим через те, що весь сезон провели без центральних нападників. Чи не змогли підсилити команду, коли могли це зробити, довелося викручуватися. Закінчилося тим, що були змушені боротися за місце в плей-офф. ( «Спорт Бізнес-Онлайн» )

22:15. Казань радіє, Уфа - сумна. На цей раз «зелене дербі» залишилося за «Ак Барсом».

22:00. «Ак Барс» приєднується до Магнітогорському «Металургу» в очікуванні суперника по наступному раунду. До слова, цією перемогою казанці привітали з 60-річчям президента республіки Татарстан Рустама Мінніханова. Рустам Нургалиевич святкував ювілей 1 березня.

21:50. ГОЛ! Тільки забив не "Салават». Не встигли гості придумати щось в чисельній перевазі, як Самі Лепісто зрівняв склади і - у «Ак Барса» пройшла разюча контратака. Джастін Азеведо віддає блискучу передачу, і Іржі Сікач виводить «Ак Барс» в наступний раунд.

21:45. За перші чотири хвилини овертайму було два небезпечних моменти, і обидва біля воріт Уфи. Однак далі гра вирівнялася, і переваги якийсь час не було ні в однієї з команд. Затишшя перед бурею? Так і є: «Ак Барс» залишається в меншості! Михайло Варнаков відправився на лавку для штрафників. Ігор Захаркін бере тайм-аут.

21.30. За підсумками трьох періодів гості перекидали «Ак Барс» 26-23. Що чекає уболівальників в додатковий час і наскільки воно затягнеться? Стартує четвертий період. А поки на мить перенесемося на фан-сектор «Ак Барса».

21:15. Вперше в цій серії уболівальників чекає овертайм. Для з'ясування відносин командам не вистачило основного часу, і на цей раз голів на останній хвилині глядачі не дочекалися. Хоча Максим Гончаров був дуже близький до того, щоб відзначитися: заклав в кінцівці віраж, гідний будь-якого нападника.

Статистика 3-го періоду: Кидки: 12-18; Кидки в площину воріт: 8-12; Голи: 0-1; Вкидання: 12-5; Блоковані кидки: 4-3; Силові прийоми: 0-1; Фол проти гравця: 0-1; Штраф: 2-0

21:05. ГОЛ! Михайло Глухов надав «Салават» двохвилинка більшості, і Уфімцев вчепилися в цей шанс! Град кидків по воротах Гаріпова, заряджена гармата і - гол за авторством Захара Арзамасцева. Все в цій грі починається заново.

21:00. «Ак Барс» зі знанням справи продовжує стримувати всі наміри «Салавата» на казанські ворота. Хокей у виконанні господарів стає все більш акуратним, а атакуючі наскоки Уфімцев - все більш запеклими. Заключна двадцятихвилинка зустрічі вже підібралася до середини, і все менше часу залишається у «Салават Юлаєв» на порятунок. Поки воно зовсім не закінчилося - можна проінспектувати фотогалерею поточного матчу.

Фотострічка: 02.03.17. Чемпіонат КХЛ сезону 2016/17. Плей-офф. «Ак Барс» (Казань) - «Салават Юлаєв» (Уфа)

20:45. Починається третій період, можливо, вирішальний для «Салават Юлаєв» в нинішньому сезоні. У підопічних Ігоря Захаркін є 20 хвилин на те, щоб повернути серію до Уфи! Уболівальники гостей на трибунах «Татнефть-Арени» вірять в команду.

20.30. Другий відрізок матчу виявився безголевим. Боротьба стає все запеклішою, сталася вже і бійка - поговорили по-чоловічому Денис Куляш і Михайло Глухов. Ця подія, мабуть, стало найяскравішим за весь період. А цифри його такі:

20:15. Гра перевалила за середину, на табло як і раніше 1: 0 на користь «Ак Барса». Ніклас Сведберг встиг зробити суперсейв - врятував свою команду після пострілу Іржі Сікача. Трохи пізніше кидав в дев'ятку Антон Глинкин, але часу для обробки у нього було небагато, і кидок не вдався. Потім сталося перше в даній грі видалення гравця «Ак Барса», проте «Салават» можливістю не скористався. Тому, що казанці вистояли в меншості, дуже радий місцевий маскот.

20:00. Почалася друга двадцятихвилинка, і поки гра в ній йде трохи обережніше, ніж в першій. Як Уфімцев будуть відіграватися? А ось уболівальники «Ак Барса» станом справ цілком задоволені.

19:45. Перший період в Казані завершено. У другій половині відрізка чотири вилучення схопив «Салават Юлаєв»! В результаті Уфімцев не тільки витратили сили, обороняючись, а й пропустили. Крім Малихіна в результативній комбінації взяли участь Володимир Ткачов і Джастін Азеведо.

19:30. Невелике пошкодження по ходу гри отримав Кирило Капризів, але молодий нападник в штатному режимі продовжує виходити на лід. «Ак Барс» встиг зіграти в більшості після видалення Енвера Лісіна, а стовідсоткову нагоду забити господарі втратили трохи раніше в рівних складах. Зате коли Лінус Умарк і Олександр Нестеров залишили партнерів втрьох проти п'ятьох, Федір Малихін відкрив рахунок! ГОЛ! Арена, до речі, переповнена, як і передбачалося.

19:15. Швидкого гола не сталося. Зараз на майданчику багато боротьби, в тому числі у бортів, але швидкості відмінні, і гострі моменти періодично виникають у обох команд. Вискакував на п'ятачок «Салавата» Василь Токранов Василь Вікторович, пізніше придумував щось у казанських воріт Лінус Умарк, проте рахунок не відкрито. Пауз мало, двадцятихвилинка вже майже підійшла до своєї середини.

19.00. Стартував п'ятий матч «зеленого дербі»! Чи завершиться воно сьогодні - невідомо, зате точно можна сказати, що уболівальників чекає неймовірна за напруженням гра. Поїхали!

18:45. Перед грою про шанси «Салават Юлаєв» врятувати серію KHL.ru поцікавився у екс-головного тренера Уфімцев Венера Сафіна:

«З приводу чуда - треба все-таки запитати у Ігоря Захаркін, а не в мене. (Посміхається.) Зрозуміло, що для «Салават Юлаєв» це останній шанс, зрозуміло, що важко ... Тим більше, гра в Казані, на виїзді. Крім того, «Ак Барс» досить добре грає конкретно в обороні. Але давайте чесно: «Салават» - це все-таки ігрова команда, яка вміє грати в атаці. Напевно «кураж» - не зовсім правильне слово в плей-офф, але якщо Уфімцев зможуть в нападі зіграти на куражі, то чому б і не обіграти Казань? Надія - вона завжди останньою вмирає.

Щоб перемогти, «Салават» потрібно докласти максимум зусиль. В останньому матчі Уфімцев нанёслі всього 13 кидків, це не показник для будь-якої команди, і тим більше для «Салавата», який любить грати в атаці. Вважаю, що все буде залежати не стільки від «Ак Барса», скільки від гравців «Салават Юлаєв». Якщо вони готові покласти все на сьогоднішній матч - то шанс є ».

А тим часом команди вже завершили льодову розкочування.

18:30. У день гри «Ак Барс» в соцмережах поділився фотографіями з тренування і відео з ранкової льодової розкочування.

Які установки Зінетулой Білялетдінов давав своїм підопічним? Найбільш уважні можуть розгледіти це, подивившись ролик.

18:15. Склади команд на гру виглядають наступним чином. Відзначимо, що в заявку «Салават Юлаєв» повернулися Максим Гончаров та Дмитро Макаров. Ворота будуть захищати Еміль Гарипов і Ніклас Сведберг.

Воротарі: Ніклас Сведберг (Андрій Гаврилов)

1 п'ятірка: Максим Гончаров - Захар Арзамасцев, Ігор Григоренко (К) - Дмитро Макаров - Денис Паршин

2 п'ятірка: Олександр Логінов - Самі Лепісто, Кирило Капризів - Томаш Мертл - Лінус Умарк (А)

3 п'ятірка: Денис Куляш - Станіслав Гарєєв, Дмитро Мальцев - Євген Коротков - Олександр Нестеров

4 п'ятірка: Денис Бодров, Енвер Лісін (А) - Михайло Воробйов - Євген Бодров, Степан Хрипунов

18:00. Перед п'ятою грою «зеленого дербі» коментарі офіційному сайту КХЛ дали його безпосередні учасники. Наприклад, капітан «Ак Барса» Олександр Світов ще раз підкреслив принциповість протистояння: «Знаєте, навіть коли я грав в Уфі, це завжди були принципові матчі. Хлопці виходять саме битися і настрій тільки на перемогу ».

Олександр Світов: «Ак Барс» і «Салават» не хочуть один одному поступатися »

А один з лідерів «Салавата» швед Лінус Умарк був категоричний: «Тепер для нас існує тільки майбутнє. І саме від нас залежить, чи буде в цьому майбутньому всього один матч сьогодні, чи буде ще одна гра в Уфі або будуть все сім в цій серії ».

Лінус Умарк: «У серії з« Ак Барсом »все залежить тільки від« Салавата »

17:45. Коли казанці повернулися до столиці Татарстану після перемоги в Уфі, в аеропорту їх зустрічали вболівальники.

До слова, в сніговій і вітряної Уфі вболівальники «Салават Юлаєв» і «Ак Барса» спільно проводили вільний час - зіграли товариський хокейний матч, метою якого було звести до мінімуму конфліктну складову непримиренних друзів-сусідів і показати приклад виключно спортивного суперництва. Підсумок - 6: 6.

17:30. Основні події минулого матчу з «Ак Барсом» прес-служба «Салават Юлаєв» відбила в короткому, але місткому відео в своїх офіційних соцмережах.

Головний тренер Уфімцев Ігор Захаркін на прес-конференції після гри зазначив, що тепер його команда спробує створити диво: «Ми робимо, все, що ми можемо, але ми катаємося на одних і тих же. Наскільки сил вистачить, я не знаю. У той же час я знаю, що завжди є місце подвигу, додаткового стимулу. Він полягає в тому, що ми можемо закінчити серію в наступному матчі. Я думаю, що цей емоційний сплеск дозволить знайти резерви всередині себе. Спробуємо створити диво ». ( Прес-служба ХК «Салават Юлаєв» )

Своїми враженнями після матчу поділилися також казанські гравці - Еміль Гарипов, Василь Токранов Василь Вікторович та Олександр Світов.

17:15. Далі «зелене нетрі» перемістилося в Уфу, і третій матч серії залишився за «Салават Юлаєв». По ходу нього Уфімцев повели 3: 0, потім дозволили гостям зрівняти рахунок, але Енвер Лісін в результаті приніс «Салават» перемогу. А наступна гра знову залишилася за Казанцев: Кирило Капризів забив на останній хвилині, проте за 13 секунд до сирени відзначився Джастін Азеведу, і рахунок в серії став 3-1 на користь «Ак Барса».

Лісін закреслив «камбек» Казані. Уфа скорочує рахунок в «зеленому дербі»

Казанці виконали завдання-мінімум. «Ак Барс» повів 3-1 у «зеленому дербі»

17:00. У регулярному чемпіонаті «Ак Барс» і «Салават» посіли третє і шосте місця на Сході відповідно, в таблиці команди розділило 21 очко. І вже в першому раунді, як і в минулому році, на радість все уболівальникам КХЛ сталося «зелене дербі». Стартувало воно в Казані, і перші дві зустрічі «Ак Барс» виграв з однаковим рахунком 2: 1. Переможні шайби закинули Атте Охтамаа і Михайло Глухов, а фінальний гол першої зустрічі був забитий за 0,02 секунди до фінальної сирени.

Гол на останній секунді в «зеленому дербі». Перший день плей-офф на Сході

Уфімцев не врятувала ударна кінцівка. «Ак Барс» повів 2-0 у «зеленому дербі»

17:00. Привіт, шановні любителі хокею! Сьогодні, 2 березня в Казані відбудеться п'ятий матч першого раунду плей-офф Східної конференції між «Ак Барсом» і «Салават Юлаєв». Рахунок в серії 3-1 на користь татарстанського клубу, чи зможе команда Ігоря Захаркін повернути серію до Уфи? Фото, відео, коментарі та інші подробиці зустрічі - в текстовій LIVE-трансляції на KHL.ru.

ru

Затишшя перед бурею?
    23. Що чекає уболівальників в додатковий час і наскільки воно затягнеться?
    Як Уфімцев будуть відіграватися?
    Напевно «кураж» - не зовсім правильне слово в плей-офф, але якщо Уфімцев зможуть в нападі зіграти на куражі, то чому б і не обіграти Казань?
    Які установки Зінетулой Білялетдінов давав своїм підопічним?
    Рахунок в серії 3-1 на користь татарстанського клубу, чи зможе команда Ігоря Захаркін повернути серію до Уфи?