(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Alfa Romeo 184T

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

Alfa Romeo 184T Alfa Romeo 184T   Категорія   Формула 1   Розробник   Луїджі Марміроллі   Маріо Толлентіно Конструктор   Alfa Romeo F1   Технічні характеристики   шасі   углепластіковий   монокок   підвіска   (Передня) Подвійні важелі, амортизатори   підвіска   (Задня) як і передня   двигун   Alfa Romeo   890T, 1,5 л, 680-780 к Категорія Формула 1 Розробник Луїджі Марміроллі
    Маріо Толлентіно Конструктор Alfa Romeo F1 Технічні характеристики шасі углепластіковий монокок підвіска (Передня) Подвійні важелі, амортизатори підвіска (Задня) як і передня двигун Alfa Romeo 890T, 1,5 л, 680-780 к.с., V8 , 90 °, турбований , среднерасположенним Трансмісія Alfa Romeo / Hewland, 5/6 швидкостей, ручна Вага 550 кг Паливо Agip Шини

G

Goodyear

Історія виступів Команди Benetton Team Alfa Romeo Пілоти 22. Історія виступів Команди   Benetton Team Alfa Romeo   Пілоти 22 Рікардо Патрезе
    23. Едді Чивер дебют Бразилія 1 984 Якщо не вказано інше, всі дані відносяться
    тільки до залікових Гран-прі Формули-1 Аудіо, фото, відео на Вікісховища

Alfa Romeo 184T - гоночний автомобіль Формули-1 , Побудований командою Alfa Romeo F1 і виступав в Чемпіонаті світу 1984года .

Автомобіль використовувався також в останніх восьми гонках сезону тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять , Який став останнім для шасі Alfa Romeo в Формулі-1 .

Легенда до таблиці У таблиці перераховані результати всіх Гран-прі Формули-1, в яких брав участь пілот. Рядками таблиці є сезони, стовпчиками - етапи Гран-прі. У кожній клітині вказані скорочена назва етапу і результат гонщика, додатково позначений кольором. Розшифровка позначень і кольорів представлена ​​в наступній таблиці. Приклад Опис 1 Переможець 2 Друге місце 3 Третє місце 5 Фінішував в очковій зоні 12 Фінішував поза очкової зони НКЛ Фінішував, але не класифікований 15 Брав участь поза заліком, або за окремою класифікацією 18. Не фінішував, але класифікований Сход Чи не фінішував і не класифікований НКВ Чи не кваліфікований НПКВ чи не предкваліфіцірован ДСК Дискваліфікований ІБК Виключений з протоколу тест Тестер по п'ятницях НС Брав участь в Гран-прі в якості бойового пілота, але не стартував у гонці Т Травмований або хворий ОТК Відмова від участі НТР Прибув на Гран-прі, але не брав участі навіть у тренуваннях НПР Був заявлений в числі учасників Гран-прі, але не прибув до початку змагань Про Гонка скасована Не брав участі Поул-позиція Швидкий коло