(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Англія здолала Колумбію в серії пенальті: в Москві визначився останній учасник 1/4 фіналу

Після того як Санчес сфолив у власному штрафному майданчику, Англія отримала пенальті і Кейн забив перший гол матчу

У Москві на стадіоні «Спартак» визначився останній учасник 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу. Їм стала збірна Англії, яка обіграла Колумбію в серії пенальті. Подивитися останній матч 1/8 фіналу дійшли 44 190 осіб. Колумбійців було більше, але не дарма про англійських футбольних фанатів ходять легенди - вони затягнули стадіон своїми прапорами.

З самого початку матчу гра змістилася до воріт колумбійців. Англійці спокійно і впевнено домінували на полі. На 16-й хвилині Кейн отримав м'яч від Тріпп'єр, спробував пробити головою, але влучив у штангу. А на 41-й Колумбія отримала першу (з шести) жовту картку - в стінці Барріос штовхнув Хендерсона головою в підборіддя. М'яч в результаті відправили в створ воріт. В самому кінці тайму колумбійці вирвалися до англійських воріт, але м'яч прилетів прямо в руки воротарю.

На початку другого тайму колумбійці отримали ще одну картку - на цей раз фолили на Кейна. І через дві хвилини - чергова жовта картка Колумбії, а після суперечок - друга у Англії. Це другий раз на чемпіонаті світу, коли з-за Санчеса призначають пенальті, яке закінчується голом. Так капітан англійців Кейн забив свій шостий гол на ЧС. Колумбійці намагалися відігратися до останнього, вони створили безліч небезпечних моментів біля воріт англійців. І на третій хвилині додаткового часу після кутового Колумбія зрівняла рахунок.

У додаткових таймах вели колумбійці

У додаткових таймах вже англійцям довелося відбиватися від атак збірної Колумбії. Але 104-й хвилині вони перевершили збірну Англії за кількістю ударів, але англійський воротар тримався. Команди постійно обмінювалися атаками, так що і колумбійському голкіперу довелося непросто. У шаленому темпі колумбійці заробили шосту за матч жовту картку. І почалася серія пенальті.

4: 3 в серії пенальті - і Англія в 1/4 фіналу зіграє в Самарі зі шведами, перемогли за кілька годин до цього збірну Швейцарії . У своїй групі англійці програли тільки бельгійцям, але в матчі, який вже не впливав на вихід в плей-офф .

Ще два матчі 1/8 фіналу закінчилися серією пенальті: вже легендарна гра Іспанії з Росією і гра Хорватії з Данією.