(098)4-63-63-63

Янукович: "Давно мрію про" Дакарі "

1. АВТОР:
    2. Орфографічна помилка в тексті:

20 лютого 2012, 12:59 Переглядів: 20 лютого 2012, 12:59 Переглядів:   Трофі-рейд

Трофі-рейд. Віктор Янукович з медаллю і кубком чемпіона України. Фото С.Ніколаева.

У суботу Федерація автоспорту України роздала нагороди кращим гонщикам 2011 року. Більше двох сотень пілотів близько двох годин несли кубки та медалі зі сцени. Вшановували призерів різних дисциплін: ралі, крос, трофі, гонки на прискорення, гірські гонки, картинг, ралі-рейди, кільцеві гонки.

Серед тих, хто в минулому році став чемпіоном України, - Віктор Янукович -молодший. Він переміг у трофі-рейді і отримав звання майстра спорту. "Чи не хочете тепер в знаменитому ралі" Дакар "взяти участь?", - питання "Сегодня" синові президента країни. "Ну, це моя дуже давня мрія. Але поки подивимося", - відповів Янукович-молодший.

Чемпіонами країни в найпрестижнішому класі ралі-рейдів стали члени різних екіпажів. Серед перших пілотів переміг Валерій Горбань, а серед штурманів - Євген Червоненко .

В якості гостя на церемонії нагородження був присутній і президент НОК України Сергій Бубка . Нещодавно МОК визнав автоспорт. "Невже тепер Формула-1 стане олімпійським видом спорту?" - наше запитання Сергію Назаровичу. "Там є обмеження по олімпійській хартії. На олімпійських змаганнях не повинна бути задіяна техніка, тобто більше повинно залежати від самого спортсмена", - пояснив Бубка.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Янукович:" Давно мрію про "Дакарі" ". Інші Новини Формули1 дивіться в блоці "Останні новини"