(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Астана» поступилася АПОЕЛ в матчі плей-офф Ліги Європи

24 Августа 2018 1:27 243 24 Августа 2018 1:27 243   АСТАНА

АСТАНА. КАЗИНФОРМ - У матчі плей-офф Ліги Європи «Астана» в Нікосії поступилася кіпрському АПОЕЛ - 0: 1, передає МІА «Казінформ» з посиланням на Sports.kz.

Незважаючи на проблеми в стані чемпіона Казахстану, пов'язані з відсутністю головного тренера Романа Григорчука, на цю команду покладаються великі надії, так як вона єдина, що залишилася у країни в цьому сезоні єврокубків.

Стартовий склад не став несподіваним, в ньому був відсутній Марін Анічич, а на вістрі вийшов Жуніор Кабананга. Вже на першій хвилині Ласло Кляйнхайслер трохи не влучив у ворота здалеку, а слідом з гострого кута потужно «вистрілив» Педро Енріке, господарі відповіли ударом головою в упор повз ворота. Після обміну моментами в перші 10 хвилин гра дещо заспокоїлася. Відмінний простріл уздовж воріт Марина Томасова мало не замкнув Кабананга. Роланд Шоллоі дальнім ударом ледь не потрапив низом в кут воріт, але м'яч пройшов повз. Після розіграшу кутового Педро Енріке виконав простріл вздовж воріт, адресата не знайшлося. Удар головою Томасова після штрафного міг бути гольовим, але м'яч в ціль не влучив, слідом хорват отримав снаряд справа і пройшов до центру, вистріливши вище поперечини. Команди не зупинялися, однак перший тайм завершився без голів.

Перші хвилини другої половини пройшли з невеликим натиском господарів поля. «Астана» створила небезпечний момент, дальні удари поспіль Ласло Кляйнхайслера і Івана Маєвського насилу відбивав Бой Ватерман. На якийсь час кіпріоти затиснули чемпіона Казахстану, якому доводилося відбиватися. Прийшла пора робити заміни, почав наставник господарів поля, так як цю команду більше суперника не влаштовував рахунок. Гра потихеньку йшла до завершення, Григорій Бабаян несподівано замінив активного Педро Енріке на молодого Бактіера Зайнутдинова, мало не забив одразу після виходу на поле.

АПОЕЛ дуже старався нагнітати в кінцівці, але сил було вже у гравців не так багато, проте забити вдалося, після штрафного м'яч потрапив в штангу, а на добиванні Кажу був першим - 1: 0. Намагалися футболісти казахстанського клубу, але зрівняти їм не вдалося. У підсумку мінімальна поразка, залишає хороші шанси відігратися в Астані.

Гра у відповідь пройде в наступний четвер о 20:00 на «Астана Арені».