(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Атлетіко - Барселона 26 лютого 2017 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 18:15 (мск) - Іспанія, Прімера 2016/2017, 24 тур на Soccer.ru

90 + 6 '

Класний матч видали команди! Підопічні Луїса Енріке змогли в другому таймі намацати слабкі місця в обороні "матрацників" і двічі забити! "Атлетіко" грав непогано, але пропустив два м'ячі, а забив всього один, значить матч програний! "Барселона" набирає 54 очки і виходить на перше місце! Пропонуємо вибрати кращих гравців у складах команд, коментував для вас Дмитро Отмахов. До нових зустрічей на soccer.ru .

90 + 5 'Арбітр дає фінальний свисток! Матч завершено! "Барселона" виграє у "Атлетіко" з рахунком 2: 1! 90 + 4 '

Заробляють аут на чужій половині поля, схоже це все!

90 + 3 '

Не виходить у "Атлетіко" втекти до чужих воріт, каталонці досить високо зустрічають свого суперника.

90 + 2 '

Не поспішають нікуди футболісти "Барселони", що дуже не подобається господарям поля.

90 + 1 '

Жерар Піке знімає м'яч з ноги Фернандо Торреса після скидки головою від Дієго Годіна!

90 '

Чотири хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу!

89 '

Йдуть в високий пресинг "матрацники" в пошуках м'яча, поки перехопити м'яч у гостей не виходить.

88 '

Зовсім небагато часу залишається у господарів щоб врятувати гру!

87 'Луїс Суарес викотив м'яч у центр штрафного суперника під удар Ліонеля Мессі! Перший удар аргентинця був блокований захисником "матрацників", а на шляху м'яча після другого удару Ліонеля Мессі встати нікому не вдалося! 86 ' 87 'Луїс Суарес викотив м'яч у центр штрафного суперника під удар Ліонеля Мессі 86 '

Габі фолить в центрі поля, каталонці виконають стандарт.

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Готується остання заміна у складі гостей, на полі з'явиться Андре Гомеш.

83 '

Закінчується втратою м'яча чергова контратака футболістів "Атлетіко".

82 ' 82 '   81 ' 81 '

Активно гості йдуть в атаку, раз по раз доводиться захисникам "Атлетіко" вибивати м'яч подалі від своїх воріт.

80 '

Шім'ї Врсалько встигає вибити м'яч, випередивши Ліонеля Мессі, якому призначався пас з правого флангу атаки "Барселони"!

79 '

Невдало розіграний штрафний каталонцями, намагаються "матрацники" втекти в контратаку.

78 '

Неймар заробляє стандарт на чужій половині поля.

77 ' 77 '   76 '   75 ' 76 ' 75 '

Заспокоїлася трохи гра, м'яч став багато часу проводити в центрі поля.

74 ' 74 '   73 '   72 '   71 '   71 'Дієго Годін після подачі зі штрафного у виконанні Коке зрізає м'яч потилицею в ворота Марка-Андре Тер Штегена 73 ' 72 ' 71 ' 71 'Дієго Годін після подачі зі штрафного у виконанні Коке зрізає м'яч потилицею в ворота Марка-Андре Тер Штегена! 70 ' 69 '

Заробляють стандарт на лівому фланзі атаки футболісти "Атлетіко".

68 ' 68 '   68 ' 68 '

Неймар порушує правила в боротьбі за верховий м'яч, стандарт на користь "матрацників".

67 '

У позиційній атаці футболісти "Атлетіко", гості зустрічають суперника на своїй половині поля.

65 ' 65 '   65 'Після декількох спроб пробити по воротах Яна Хмари м'яч рикошетом від захисників Атлетіко відскочив до Рафінья, який в дотик пробив у дальній кут 65 'Після декількох спроб пробити по воротах Яна Хмари м'яч рикошетом від захисників "Атлетіко" відскочив до Рафінья, який в дотик пробив у дальній кут! 64 ' 63 '

Дієго Годін порушує правила у чужому штрафному майданчику, стандарт на користь "Барселони".

62 '

Жерар Піке блокує удар Кевіна Гамейро, кутовий виконають футболісти "Атлетіко".

61 '

Перехопили м'яч "матрацники", проте втекти в контратаку у них не вийшло, круглий дістається захисникам "Барселони".

60 '

Ще один корнер виконають гості, на цей раз з правого флангу атаки.

59 '

Кутовий на лівому фланзі атаки заробили "синьо-гранатові".

58 '

Комбінують футболісти "Барселони" в центрі поля, господарі практично всім складом відійшли до свого штрафного.

57 '

Яннік Феррейра-Карраско мав непоганий шанс вирватися до чужих воріт, але бельгієць зупинений захисниками каталонців.

56 ' 56 '   56 ' 56 '

Дієго Годін небезпечно пробив головою після подачі в чужу штрафну, м'яч після удару уругвайця пролітає над перекладиною воріт Марка-Андре Тер Штегена!

55 ' 55 '   54 ' 54 '

Ліонель Мессі заробляє стандарт на чужій половині поля, розіграш якого призводить до кутового гостей.

53 '

Габі зважився на дальній удар по воротах гостей, Марк-Андре Тер Штеген спокійно накриває м'яч!

52 '

Антуан Грізманн вибігає на рандеву з голкіпером "Барселони", але Марк-Андре Тер Штеген переводить удар француза з гострого кута на кутовий!

51 '

Яннік Феррейра-Карраско порушує правила на підступах до штрафного "Барселони", стандарт на користь гостей.

50 '

Рафінья порушує правила в чужій штрафній, бразильський півзахисник підштовхнув Дієго Годіна в спину.

49 '

Луїс Суарес вискочив на рандеву з голкіпером "Атлетіко", однак уругваєць в дальній кут воріт Яна Хмари не потрапив!

48 '

Неймар заробляє для своєї команди стандарт в центрі поля, штрафний швидко розіграний каталонцями.

47 '

Кевін Гамейро виявився в положенні "поза грою", гості виконають стандарт.

46 '

Високий пресинг "матрацників" приносить свої плоди, гості втратили м'яч під час переходу в атаку.

46 '

Матеу Лаос дає свисток до початку другого тайму! З центру поля починають футболісти "Барселони"!

45 + 2 '

На зустрічних курсах проходить гра! Незважаючи на невелику кількість небезпечних моментів героями першого тайму можна сміливо назвати воротарів обох команд! Хто ж сьогодні переможе ?! Залишайте свою думку в коментарях до матчу .

45 + 1 '

Не став арбітр додавати часу до першого тайму, перерва! Поки футболісти відпочивають пропонуємо Вам почитати нові записи в наших блогах .

45 '

Комбінують каталонці на своїй половині поля, суперник зустрічає "синьо-гранатових" у центральній лінії.

44 '

Позиційна атака "Атлетіко" закінчується втратою, круглий від гравця господарів відлітає за бокову лінію.

43 '

Жерар Піке завдає удар головою після подачі з кута поля, але Ян Облак встигає накрити м'яч!

42 '

Дієго Годін вибиває м'яч на кутовий, в штрафну "Атлетіко" з правого флангу атаки своєї команди прострілював Рафінья.

41 '

Довго розвивається позиційна атака "Барселони", в результаті гравці "Атлетіко" вибивають м'яч в аут.

40 '

Дієго Годін порушує правила на підступах до чужого штрафного, стандарт виконають "синьо-гранатові".

39 '

Марк-Андре Тер Штеген на виході забирає м'яч після подачі суперника в його штрафну.

38 '

Невдало розіграли корнер гості, є шанс у "матрацників" втекти в контратаку.

37 '

Ян Облак переводить найнебезпечніший удар зі штрафного у виконанні Ліонеля Мессі на кутовий!

36 '

Стефан Савич в боротьбі за верховий м'яч порушує правила на підступах до свого штрафного, небезпечний стандарт виконають футболісти "Барселони".

35 '

Габі в центрі поля порушує правила на Неймара, штрафний виконають каталонці.

34 '

Небезпечно! Антуан Грізманн намагався переправити м'яч партнеру, хоча міг пробити сам, голкіпер гостей на виході перериває передачу французького нападника!

33 '

Яннік Феррейра-Карраско скидав м'яч головою в центр чужого штрафного після подачі з правого флангу атаки "Атлетіко", але Марк-Андре Тер Штеген на виході забирає круголого!

32 '

Невдало розіграли корнер господарі, голкіпер "Барселони" виконає удар від воріт.

31 '

Марк-АндреТер Штеген відображає дальній постріл суперника, м'яч відлітає на кутовий.

30 '

Запрацювали "матрацники" штрафний на чужій половині поля.

29 '

Ян Облак відображає небезпечний удар у виконанні Ліонеля Мессі, після чого голкіперу по руці ногою заїхав Луїс Суарес, арбітр призначає стандарт на користь "Атлетіко".

28 '

У позиційній атаці футболісти "Барселони", потягнулися до своїх воріт гравці господарів.

27 '

Ще один удар по воротах Марка-Андре Тер Штегена наносять господарі, однак постріл Сауля Ньігес виявився неточним.

26 '

Антуан Грізманн зважився на дальній постріл по воротах "Барселони", Марк-Андре Тер Штеген в шикарному стрибку переводить м'яч на кутовий!

25 '

Втратили круглого в центрі поля господарі, є шанс у футболістів "Барселони" на контратаку.

24 '

Високий пресинг "Атлетіко" дає свої плоди, раз по раз "індіанці" перехоплюють м'яч у каталонців на їх половині поля.

23 '

Андрес Іньєста заробив стандарт, однак м'яч довго у футболістів "Барселони" не протримався.

22 '

Комбінують каталонці на своїй половині поля, "матрацники" намагаються нав'язати супернику боротьбу у центральній лінії.

21 '

Взяли гру під свій контроль господарі, футболісти "Барселони" ніяк не можуть вийти в атаку на чужу половину поля.

20 '

Порушили правила господарі в атаці на Неймара, "синьо-гранатові" виконають стандарт.

19 '

Два поспіль кутових виконали господарі, притиснуті останні хвилини каталонці до свого штрафного!

18 '

Серхіо Бускетс в єдиноборстві з гравцем господарів вибиває м'яч після навісу суперника в свою штрафну на кутовий.

17 '

У високий пресинг йдуть "індіанці", у гостей ніяк не виходить відсунути гру від своїх воріт.

16 '

Самуель Умтіті блокує удар Антуана Грізманн, досить небезпечний удар вийшов у французького нападника "Атлетіко"!

15 '

Кевін Гамейро скинув м'яч з чужого штрафного на Габі, який зльоту пробив точно в Марка-Андре Тер Штегена!

14 '

У позиційній атаці футболісти "Атлетіко", не підпускають каталонці суперника до свого штрафного.

13 '

Неймар заробив стандарт на чужій половині поля, проте його розіграш приводить у втраті м'яча, "матрацники" спрямовуються в атаку.

12 '

Більше м'ячем володіють "синьо-гранатові", є невелика територіальна перевага у футболістів "Барселони".

11 '

Застряг м'яч на фланзі, довго не можуть каталонці розіграти м'яч, ще одне взбрасиваніе через бічний виконають гості.

10 '

Закінчується атака господарів правим флангом втратою м'яча, круглого в гру через бічний введуть футболісти "Барселони".

9 '

Рафінья порушив правила на правому фланзі атаки своєї команди, "індіанці" виконають стандарт.

8 '

Невдало закінчується атака "синьо-гранатових" господарі спробують почати атаку від своїх воріт.

7 '

Швидко гості повернули круглого під свій контроль, не поспішаючи починається позиційна атака на ворота Яна Облака.

6 '

Луїс Суарес порушив правила на чужій половини поля, стандарт на користь "Атлетіко".

5 '

Футболісти "Барселони" комбінує в центрі поля, готується позиційна атака каталонців.

4 '

Дієго Годін завдає удар по воротах Марка-Андре Тер Штегена після подачі з кута поля, м'яч полетів мимо цілі!

3 '

Пройшла атака "матрацників" правим флангом передача Кевіна Гамейро в чужу штрафну вибита гостями за бокову лінію.

2 '

З особливою обережністю починають зустріч обидві команди.

1 '

Лунає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Вісенте Кальдерон" розпочався! Господарі сьогодні гратимуть в смугастих червоно-білих футболках і синіх трусах, а гості в формі м'ятно-зеленого кольору.

0 '

Ознайомитися з тактичної розстановкою команд на поле можна в розділі текстової трансляції "Розстановка" .

0 '

Стартові склади команд на сьогоднішню гру:

«Атлетіко»: Хмара, Луїс, Годін, Врсалько, Савич, Габі, Сауль, Коке, Феррейра-Карраско, Гамейро, Грізманн.

«Барселона»: Тер Штеген, Матьє, Піке, Умтіті, Іньєста, Бускетс, Роберто, Рафінья, Мессі, Суарес, Неймар.

0 '

Мадридський "Атлетіко" в минулому турі їздив в гості до хіхонському "Спортінгу", перший тайм закінчився без забитих м'ячів, але у другому команди на двох забили п'ять голів! Перемогу "індіанцям" приніс вийшов на заміну Кевін Гамейро, який за п'ять хвилин оформив хет-трик і встановив остаточний результат поєдинку, 4: 1 на користь "матрацників"!

0 '

Після принизливої ​​поразки в Лізі Чемпіонів від "ПСЖ" підопічні Луїса Енріке в матчі двадцять третього туру проти "Алавеса" здобули перемогу на останніх хвилинах, підсумковий рахунок гри 2: 1! Дублем у складі "синьо-гранатових" відзначився Ліонель Мессі, гол аргентинця на 90-ій хвилині матчу, забитий з пенальті, приніс каталонцям три очки в непростому поєдинку!

0 '

Підопічні Дієго Сімеоне на даний момент відстають від "Барселони" в турнірній таблиці чемпіонату на шість очок. Так що програвати сьогодні "матрасникам" ніяк не можна. Минулого вівторка мадридський "Атлетіко" зробив серйозний крок до 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, обігравши в гостьовому матчі німецький "Байєр" з рахунком 4: 2. Так що "індіанці" підходять до гри проти "Барселони" в гарному настрої, тим більше є шанс помститися каталонцям за виліт з Кубка на стадії півфіналу. У лазареті у "Атлетіко" знаходяться Хуанфран, Аугусто Фернандес і Тіагу.

0 '

У разі перемоги над "Атлетіко" підопічні Луїса Енріке обійдуть в турнірній таблиці мадридський "Реал" і "Севілью", однак не варто забувати, що у "вершкових" залишаються дві гри в запасі. Безпрограшна серію "Барселони" в чемпіонаті Іспанії становить шістнадцять матчів, причому одинадцять з них "синьо-гранатові" виграли. Допомогти сьогодні своїй команді на зможе травмований Алейш Мабуть, а так само під питанням участь у грі проти "матрацників" Хавьра Маскерано і Арди Турана, які продовжують заліковувати свої травми.

0 '

Добрий вечір, шановні любителі футболу! Сьогодні в центральному матчі двадцять четвертого туру іспанської Прімери зійдуться мадридський "Атлетіко" і "Барселона". Команди в цьому сезоні зустрічаються між собою вже четвертий раз. Зовсім недавно підопічні Луїса Енріке вибили "матрацників" з Кубка Іспанії на стадії 1/2 фіналу, перший матч в Мадриді закінчився перемогою "синьо-гранатових" з рахунком 2: 1, а матч-відповідь завершилася нічиєю 1: 1! У грі першого кола "Атлетіко" і "Барселона" так само розійшлися миром, на гол Івана Ракитича забитим м'ячем відповів Анхель Корреа, підсумковий рахунок матчу 1: 1! Підопічні Дієго Сімеоне трохи відстали від трійки лідерів чемпіонату Іспанії, але ситуація ще цілком можна виправити. Передбачити результат такого матчу дуже непросто, обидві команди гратимуть виключно на перемогу! Разом з Вами стежити за подіями цього захоплюючого матчу на soccer.ru буде Дмитро Отмахов.