(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Авангард» здобув третю перемогу поспіль на першій виїзній серії чемпіонату КХЛ

«Северсталь» поступилася «яструбам» з рахунком 1: 4.

Напередодні, 6 вересня, в Череповецький завершився матч між місцевою «Северсталью» і омським «Авангардом». Зустріч завершилася перемогою «яструбів». Воротар «Северстали» Домінік Фурх пропустив від колишніх одноклубників чотири шайби. Череповчани змогли відіграти всього одну.

Доля матчу була вирішена вже в першому періоді. «Яструби» знову заволоділи перевагою на льоду з перших хвилин зустрічі, незважаючи на більшість «Северстали», отримане на старті періоду. На восьмій хвилині зустрічі Макс Тальбо зіграв на підставляння на п'ятачку перед воротами Фурх і відкрив рахунок в матчі.

Ще через вісім хвилин у ворота Фурх влетіла друга шайба у виконанні Сергія Широкова, а майже слідом за нею Домінік Фурх пропустив гол від Анселя Галімова. Тренерський штаб «Северстали» запросив відеоперегляд цього моменту через підозри положення «поза грою». Однак судді після розбору епізоду зробили висновок, що гол був забитий без порушення правил. Рахунок став 3: 0 на користь «Авангарду».

Трохи виправити становище вдалося Івану Захарчуку. Під завісу першого періоду він «розмочив» ворота Ігоря Бобкова. «Авангарду» вдалося повернути розрив в три шайби вже з перших хвилин другого періоду. На цей раз у івано-франківців відзначився Артем Манукян.

Після четвертої пропущеної шайби Домінік Фурх відправився на лаву запасних. У ворота «Северстали» вийшов Магарілов. Однак довго йому грати не довелося. Через близько семи хвилин він отримав травму, в рамку довелося повернутися Фурх.

Кінцівка гри пройшла під натиском «Северстали» та відповідними комбінаціями «Авангарду». Однак жодної з команд забити більше не вдалося. Остаточний рахунок матчу - 1: 4. « Авангард »Здобув третю гру поспіль в трьох матчах першої виїзної серії чемпіонату КХЛ і набрав максимально можливі шість очок при різниці шайб 13-2.

Наступний матч « Авангард »Проведе 10 вересня в Балашисі проти« Нафтохіміка ». Початок матчу - о 22:00 за Омському часу.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .