(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Австрія - Росія 30 травня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 21:45 (мск) - Товариські матчі, Збірні 2018, на Soccer.ru

90 + 4 'Росія провела непогану за змістом гру, створювала моменти, багато подавала кутових, але забити так і не вдалося. А ось Австрія своїм моментом скористалася сповна, один єдиний гол приніс перемогу господарям поля. Перед стартом чемпіонату світу у Росії запланована ще одна контрольна зустріч проти Туреччини, яка пройде 5 травня в Москві на стадіоні "Лужники". Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій, до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 3 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 2 '

Нічого на полі не відбувається в останні хвилини, Австрійці просто б'ють по м'ячу що є сил в сторону воріт Росії.

90 + 1 '

еспешно австрійці переходять центр поля і заробляють штраной удар, правила порушував Зобнин.

90 '

3 хвилини компенсував головний арбітр зустрічі до основного часу матчу.

89 '

Помиляються футболісти обох команд при передачах, сил на поле залишено багато.

88 '

Росія надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

87 '

Легко футболісти Росії переходять центр поля, але також легко втрачають м'яч у чужій штрафній площі.

86 '

Дзагоєв подавав з кута поля, Хайнц Лінднер грає у власному штрафному і ловить м'яч руками.

85 '

Ігнашевич отримав мікро пошкодження, лікарі надають центральному захиснику допомогу.

84 '

Алаба грає на досвіді у своєму штрафному і вміло виходить з-під пресингу, Австрія починає атаку.

83 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти Росії, подивимося що з цього в результаті вийде.

82 '

Намагаються гості доставити проблем обороні Австрії, але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

81 ' 81 '   80 ' 80 '

Десять хвилин основного часу плюс додаткове ще є у Росії, щоб зрівняти рахунок в матчі.

79 '

Смольников намагався створити фланговий простріл у штрафний майданчик, але захисник не дозволив.

78 '

Чим ближче до кінця зустрічі, тим важче Росії переходити центр поля, Австрія відчула що суперник втомився і просто катає м'яч.

77 ' 77 '   76 ' 76 '

Австрійці пробивали штрафний удар, але цей удар виявився абсолютно безпечним для Акінфєєва.

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: Австрія (51%), Росія (49%).

74 ' 74 '   73 ' 73 '

Арнаутович приклався як слід по м'ячу і пробивав по воротах Росії, сфера полетіла набагато вище поперечини.

72 '

Кутові сьогодні не вдаються ні в одних, ні в інших, м'яч знаходить завжди голову захисника.

71 ' 71 '   70 '   69 ' 70 ' 69 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

68 '

Невдало подавали з кутового росіяни, м'яч перелетів всю штрафну площу і покинув межі поля.

67 '

Давид Алаба пристрілюється по воротах Росії, Акінфєєв бачив момент удару і впевнено зловив м'яч.

66 '

Очевидних моментів у росіян для забитого м'яча немає, треба більше креативу в центрі поля.

65 ' 65 '   64 ' 64 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці Росії, при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

63 '

Маріо Фернандес отримав пошкодження, футболістові надають допомогу, пауза в грі.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Темп гри в останні кілька хвилин дещо спав, команди намагаються володіти м'ячем.

60 ' 60 '   59 ' 59 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

58 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти Росії, але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

57 '

Росія відповіла гострою контратакою, Смолов пробивав на техніку у дальній кут, але не влучив у ворота!

56 '

Ігор Акінфєєв по справжньому виручає своїх партнерів по команді! Воротар у стрибку відбив складний удар!

55 ' 55 '   54 ' 54 '

Росія продовжує оборонятися, Флоріан Кайнц подавав з кутового на ближню штангу, захисники вибили м'яч.

53 ' 53 '   52 ' 52 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти Австрії, намагаючись розтягнути оборону суперника.

51 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

50 '

Самедов робить небезпечний простріл уздовж чужій штрафній, Кудряшов не зумів влучити по м'ячу.

49 '

Арнаутович робив навіс в штрафну гостей, Акінфєєв впевнено грає на виході з воріт, м'яч в руках воротаря.

48 '

Не поспішаючи катають м'яч австрійці в центрі поля, Арнаутович просить своїх партнерів по команді не поспішати.

47 '

Росія після перерви почала активно атакувати чужі ворота, проте ударів в створ немає.

46 ' 46 '   46 '   46 ' 46 ' 46 '

Збірні вийшли на поле, суддя перелічив футболістів і дав свисток, другий тайм розпочався!

45 + 1 '

Гра поки складається не кращим чином для збірної Росії, але в бажанні і старанні футболістам не відмовиш. Росіяни намагаються зламувати оборону суперника через фланги, багато подають кутових, але поки безрезультатно. Відпочиваємо і повертаємося на другий тайм. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 'Нічого не додає до основного часу першого тайму арбітр, звучить свисток на перерву! А поки ви можете ознайомитися з новими записами в блогах https://www.soccer.ru/blogs 44 '

Росія намагається прорватися до чужих воріт і зрівняти рахунок до перерви, але футболістів підводить техніка.

43 '

Небезпечний штрафний пробивали господарі, Ігор Акінфєєв в стрибку зумів перевести м'яч на кутовий!

42 ' 42 '   41 ' 41 '

Чергова атака гостей закінчилася заробленим кутовим, Фернандес здорово поборовся із захисником на фланзі.

40 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

39 '

Зобнин намагався зіграти в стінку з партнером по атаці, але пасу у відповідь так і не дочекався, в результаті втрата м'яча.

38 '

Порушення правил фіксує арбітр зустрічі, Австрія виконає стандартне положення, але до воріт далеченько.

37 '

Небезпечний момент біля воріт Акінфєєва, і знову Алессандро Шёпф пробивав в дальній кут, на цей раз трохи мимо!

36 '

Федір Смолов з місця вирішив пробити по воротах, м'яч полетів трохи вище поперечини.

35 '

У Головіна м'яч практично не тримається, гравець по-першого тайму випадає з гри.

34 '

Зовсім розладналася гра у Росії проти пропущеного м'яча, треба щось робити з цим.

33 '

Кудряшов справляється з навісом після кутового, але підбір знову за гравцями Австрії.

32 '

Алессандро Шёпф йде в дриблінг проти Фернандеса і заробляє кутовий на лівому фланзі.

31 ' 31 '   30 ' 30 '

Пів години ігрового часу позаду, гра цікава, моменти створюються як у одних, так і біля інших воріт.

29 '

Заспівав стадіон, завелися вболівальники і гравці Австрії заграли ще активніше, росіяни змушені відійти в оборону.

28 '

Атакувала більше Росія, але перший гол в матчі забиває Австрія, а саме Алессандро Шёпф після помилки оборони!

27 ' 27 '   26 ' 26 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

25 '

Непогано поки виглядає збірна Росії, багато рухається центральна лінія, допомагають в атаці і крайні захисники.

24 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

23 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

22 '

Арнаутович грубо грав проти Далер Кузяєва, але тут же Жирков порушує правила в підкаті, суддя вирішив усно попередити футболістів.

21 '

Росія намагається грати високо, Черчесов просить своїх футболістів активніше йти в пресинг.

20 '

Головін зауважив відкривається Самедова і віддав на нього передачу, лайнсмен зафіксував офсайд.

19 '

Ще один простріл з правого флангу робили господарі, але оборона Росії зіграла надійно, м'яч вибитий.

18 '

Флоріан Кайнц робив подачу з правого флангу, але не зумів виконати технічно, від воріт виб'є Акінфєєв.

17 '

Австрія придбала м'яч і контролює його в центрі поля, господарі хочуть заспокоїти темп росіян.

16 '

Дуже мобільно грає Росія, постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

15 '

Кудряшов спробував закинути м'яч вперед на Федора Смолова, знову перший на м'ячі захисник.

14 '

Юрій Жирков отримав м'яч в чужій штрафній, але забарився з ударом і захисник відібрав сферу.

13 '

Оригінально розіграти корнер не вийшло, захисники легко виграли повітря у власному штрафному.

12 '

Росія продовжила атакувати і зуміла заробити кутовий на правому фланзі атаки.

11 '

Від збірної Росії була відповідь на попередній момент, Самедов пробивав по воротах, але не влучив у ворота.

10 '

Помилився Зобнин в центрі поля, Петер Зуль протягнув м'яч до штрафної гостей і пробив по воротах, сфера полетіла трохи вище поперечини.

9 '

Воротар господарів невдало ввів м'яч в гру, Росія продовжить свої наступальні дії.

8 '

Маріо Фернандес пробував навісити з правого флангу, але влучив у захисника, з ауту гості введуть м'яч в гру.

7 '

Жирков і Кудряшов комбінують на лівому фланзі атаки і змушують суперника вибити м'яч за межі поля.

6 '

Для австрійців велике розчарування, їхня збірна не пройшла відбірковий цикл на чемпіонат світу, але сьогодні стадіон практично заповнений.

5 '

Федір Кудряшов веде боротьбу за м'яч вже у власному штрафному і вибиває за межі поля.

4 '

Верхову боротьбу в чужій штрафній після подачі з кута поля росіяни програли, м'яч у воротаря Австрії.

3 '

Збірна Росії змогла перейти на чужу половину і поля і заробила штрафний, а слідом і кутовий.

2 '

Чи не занадто активно починають матч обидві збірні, м'яч знаходиться в районі центрального кола.

1 '

Все готово до того, щоб гра почалася! Суддя дає стартовий свисток, з центру поля розводить Австрія!

0 '0'

Росія, загартована в боях з топ командами, спробує повернутися на переможний шлях. Домогтися успіху підопічним Черчесова буде дуже непросто. Австрія має у своєму складі кваліфікованих виконавців, які представляють міцні європейські клуби. Підопічні Фоди демонстрували гідні результати в поточному році. Вони явно не збираються згортати з переможного шляху. Австрія - спаринг-партнер рівня середній мінус, але і в цьому матчі Росія не вважається фаворитом. Складно сказати, що буде мотивувати господарів в сьогоднішній грі.

0 '

Росія не домагалася успіху в 5-ти зустрічах поспіль. Команда, готуючись до чемпіонату світу, зустрічалася в останніх 4-х матчах з елітними збірними. Уникнути поразки підопічні Черчесова змогли лише в домашньому протистоянні з Іспанією (3: 3). Оборона росіян тріщала по всіх швах. Наставник навіть змушений був викликати на збори Ігнашевіча, що знаходиться в досить похилому за футбольними мірками віці. На навчально-тренувальні збори викликані 28 гравців, в їх числі Ігор Акінфєєв (ЦСКА), Федір Смолов ( "Краснодар") і Артем Дзюба ( "Арсенал" Тула).

0 '

Австрія не змогла добитися необхідного результату у відбірковому циклі. Зайнявши четверте місце в своїй групі, вона залишилася за бортом престижного турніру. Коллер був відправлений у відставку. До нових звершень команду поведе Франко Фода. футболісти під керівництвом Франка Фоди провели три товариські зустрічі - в листопаді обіграли Уругвай (2: 1), в березні Словенію (3: 0) і Люксембург (0: 4). У червні під прапори національної дружини викликані 27 гравців, в тому числі Давид Алаба ( "Баварія") і Марко Арнаутович ( "Вест Хем").

0 'Добрий вечір, шановні шанувальники футболу! Підготовка до чемпіонату світу в самому розпалі, сьогодні пройде товариська зустріч між збірними Австрії та Росії. Черговий суперник господині турніру не відноситься до еліти світового футболу, але чекати від них сюрпризу можна. Чи можна розраховувати на позитивний результат у грі проти збірної Австрії? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Чи можна розраховувати на позитивний результат у грі проти збірної Австрії?