(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Балотеллі за три хвилини встиг забити гол і заробити видалення в чемпіонаті Франції

Маріо Балотеллі не дозволяє нудьгувати фанатам "Ніцци". фото AFP

Балотеллі за три хвилини встиг забити гол і заробити видалення в чемпіонаті Франції https://cdn.segodnya.ua/img/article/7568/27_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7568/27_tn. jpg 2016-10-02T22: 48: 09 + 03: 00 Футбол "Ніцца" продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці

У неділю "Ніцца" приймала "Лор'ян". "Орли" знаходилися в чотирьох хвилинах від втрати двох очок і лідерства в Лізі 1, але за справу взявся новий місцевий кумир Маріо Балотеллі, якому вдався фантастичний гол під хрестовину.

Святкуючи взяття воріт, італієць зірвав з себе футболку, за що отримав попередження. Через три хвилини Маріо посварився зі Стівеном Морейрою. Обидва гравці були удостоєні жовтих карток, але для Балотеллі вона перетворилася в червону.

Відзначимо, що орендований у " Динамо "Юнес Беланда провів на полве весь матч.

"Ніцца" перемогла 2: 1 і повернулася на перше місце. Балотеллі забив 5 голів у трьох матчах Ліги 1.