(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Барса.Ру - "Барселона" - "Мілан" - 1: 1 (3: 1)

"Барселона" - "Мілан" - 1: 1 (3: 1)

"Барса" і "Мілан", не мають над собою довлеющей турнірній необхідності, розіграли між собою в товариському матчі ювілейний 45-й Кубок Ґампера. У пам'яті надовго залишаться вітання, яке приготували Роналдінью, а також голи Вільї і Індзагі, забиті в другому таймі. Загалом, підопічні Гвардіоли продемонстрували відмінний футбол і перевершували суперника за всіма параметрами. Гол, забитий італійцями, був скоріше випадковим, ніж закономірно випливають з ходу гри. Доля трофею вирішилася в серії пенальті, і завдяки блискучій грі Пінто він залишився в Каталонії.

ХОТІЛИ БІЛЬШЕ

Вболівальники, які не так давно були присутні на матчі-відповіді на Кубок Іспанії з "Севільєю", хотіли від своїх улюбленців феєрії. І футболісти Гвардіоли з перших хвилин заволоділи перевагою, але їм не вистачало глибини атаки. Пеп виставив в першому таймі експериментальний склад, з Адріано і Абідалем як латераль і Іньєсти і Максвеллом в центрі поля. Але вже через 20 хвилин каталонцям вдалося створити два небезпечних моменти. Спочатку постріл Вільї, а потім гол, забитий Ібрагімовичем в стилі Кройфа в матчі проти "Атлетіко" (1973), але він був скасуванню через положення поза грою.

ГОЛ Вільї

Після перерви на поле вийшли Алвеш, Тіаго та Боян. Вілья змістився на позицію центрального нападника, і йому вистачило всього однієї хвилини другого тайму, щоб забити свій перший гол в синьо-гранатових футболці. Адріано пройшов по лівому флангу, прострілив на кут воротарського і Вільї був на м'ячі першим, переправивши той в сітку воріт "Мілана".

НЕСПОДІВАНА НІЧИЯ

Але досить несподівано "Мілан" реалізував перший же свій небезпечний момент біля воріт "Барси". Зеєдорф видав блискучу передачу з правого флангу на хід Індзагі, який тікав по лівому, Піппо наздогнав м'яч і з правої ноги з льоту відправив його в дальній від себе кут воріт. Пінто виручить не зміг. Гол дійсно вийшов дуже ефектним. У кінцівці матчу у "Барси" були можливості, але вона ними не скористалася. Все вирішилося в серії пенальті і трофей залишився в столиці Каталонії.

"Барселона": Пінто, Адріано, Пуйоль (Піке, 62 хв), Міліто (Фонтас, 62 хв), Абідаль (Алвеш, 46 хв), Дос Сантос (Бускетс, 62 хв), Інієста (Кейта, 62 хв), Максвелл (Тьяго, 46 хв), Хеффрен (Мессі, 62 хв), Ібрагімович (Боян, 46 хв), Вілья (Педро, 62 хв).

"Мілан": Амелія (Рома, 60 хв.), Бонера (Абате, 46 хв), Неста (Сократіс, 46 хв), Сілва (Йепес, 60 хв), Антоніні (Янкуловскі, 46 хв), Пірло, Амброзіні (Зеєдорф , 46 хв), Боатенг (Страссер, 82 хв), Роналдінью (Меркель, 76 хв), Борріело (Інзагі, 53 хв), Хунтелар (Одуамі, 53 хв).

Голи: 1: 0 - Вілья (з передачі Адріано), 47 хв., 1: 1 - Інзагі (з передачі Зеєдорфа), 67 хв.

Серія пенальті: Мессі - 1: 0, Зеєдорф (воротар), Бускетс (воротар), Пірло (воротар), Боян - 2: 0, Йепес - 2: 1, Тьяго - 3: 1, Янкуловскі (воротар).

Попередження: Міліто (Барселона), 61 хв.

Головний суддя: Фернандес Борбалан

Стадіон: Камп Ноу