(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Барселона виграла одну з найскладніших матчів після повороту (відео + галерея)

Чемпіон Іспанії Барселона продовжує свій непривабливий хід з початку сезону після четвертої перемоги поспіль - 2: 1 під час візиту Реальний Сосьєдад у матчі з четвертого раунду Primera. Господарі повели після удару Аріц Елундондо на 12-й хвилині. У 60-му і 62-му Марк-Андре Стеген зробив два великих порятунку, які виявилися ключовими. У 63-му і 66-му Каталонах вони досягли своїх цілей після Луїс Суарес і Усман Дембеле , упали після перемішування. Це друга перемога Барси " Anoeta "після того, як десять років тому вони не змогли взяти Баскський будинок.

Статистика показала, що "сині і червоні" були першою командою в історії Ла Ліги, яка виграла два сезони поспіль у Сан-Себастьяні після поворотів (від 2: 1 до 2: 4 в сезоні 2017/18).

Ернесто Вальверде

традиційно роблять ставку на тріо Ліонель Мессі Луїс Суарес та Усмань Дембеле. Сергій Роберто і Рафіна Алькантара пішла в місця Серхіо Бускекс і Філіп Кутіньо . Асер Гарітано ставить його в атаку Juanami і Мішель Ойсабал , підтримано Девід Сурутуша .

@@@ @@@

Зустріч розпочалася у спокійному темпі з довготривалим володінням "лос-кур". У шостій хвилині Луїс Суарес справився добре, але програв суперечку з Арітц Елундондо і воротарем Heronimo Rui . У дев'ятому Нельсон Семедо вийшов праворуч і влучив у воротаря воротаря.

@@@ @@@

У 12-му, господарі зайняли статичну позицію, щоб знайти результат. Сергі Роберто вчинив порушення, щоб зупинити консоль швидкості, і через кілька секунд його наздогнав другий промінь Ектор Морено . М'яч впав на ноги Елустондо, жорстко стріляв по ближньому балку, Пікет не втрутився, і воротар Марк-Андре Стеген також не відповів на потужний удар. М'яч зірвав пучок і влетів у сітку - 1: 0.

@@@ @@@

"Чурі урдін" покинув каталонців, щоб зіграти м'яч і діяв сильно захищаючи від стилю команди під керівництвом Євсевій Сакристан . Blaugranas було дуже важко побудувати свої атаки і майже не дійшли до воротаря суперника. У 36-му Жерар Піке Він краще підстрибнув на розі, але провів м'яч поперек променя на виходи.

@@@ @@@

У 41-му Піке потрапив у штрафну, потім вистрілив з лежачого положення, але Геронімо Руї зарізав. Суддя чекав консультації з відео-помічниками і вказав на кут. Наприкінці півріччя Луїс Суарес наполягав на покаранні, але повтори показали, що немає абсолютних причин для цього. В цілому, барселона не показала ніякої різкості в атаці до перерви.

@@@ @@@

Ернесто Вальверде розраховує зайняти Семедо до початку другої половини і скидає Кутіньо. Чемпіони натискали початок половини часу в пошуках вирівнювальної мети. Господарі спостерігали за шансами виявити контратаку. У 58-му Дембеле не знайшов мішені з головою. Через хвилину баски організували чудовий лічильник з великою кількістю вільного місця у половині гостей. Кутінью не зміг наздогнати "стрілку" Оярасабала, який отримав постріл у штрафну, але не зміг добре стріляти в своїй спробі на мить.

@@@ @@@

Протягом 60-ї хвилини Мессі спочатку стріляє низько і благополучно до дверей супротивника, потім відмовляється Реал Мадрид Тео Ернандес отримали прекрасну можливість для досягнення мети. Ліва спина вирвалася на фланг і вибирала воротаря, щоб стріляти в найближчому кутку, який добре покрився Тер Стеген. У 62-му німецький воротар виготовив нового майстра, що врятувався, що виявилося ключем до гри. Оясабал і Хуамі блискуче грали проти статичних захисників синього та червоного кольорів. Ter Stegen вийшов, звузив кут, і його ногою він зумів зіткнутися з ударом Juanimi.

@@@ @@@

Через хвилину каталонці обнялися. Піке підстрибнув і похитав головою, Руї загинув, після чого легке перемішування, де Луїс Суарес був у гарній позиції і забив шість метрів від ворота - 1: 1. У 66-му, каталонці зробили повний поворот після нового непорозуміння в невеликому штрафному майданчику Sans Bastans. Руї не зміг добре побити, а Усмань Дембеле стріляє 15 метрів, м'яч рикошет і впав в домашню мережу - 2: 1. Через хвилину раніше спостерігач Real Sociedad зробив феноменальне порятунок після лічильника ударів Kouttinho.

@@@ @@@

В останню чвертьню Валде намагався зміцнити середину поля, випустивши Артуро Відаль замість Дембелі. У 86-му Мессі керував Луїсом Суаресом, уругвайський перевернув воротаря, але потім вирвався з дверей і закрився. Через кілька секунд сантиметри не дійшли до господарів, щоб наздогнати. Заповідник Мішель Меріно подарував чудовий наряд, Хуанамі стріляє привабливою 12-метровою головою і м'яч облизує бічну балку. Зрештою, Барселона зберегла своє лідерство і зберегла лідерство в Primera, долаючи серйозну пастку після перерви для національних команд. Французький шутер Дембеле приніс чотири очки з трьома хітами, більше, ніж будь-який інший. Наступний матч чемпіонів Ліги чемпіонів ПСВ Ейндховен .