(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Баскетбол - Новини спорту - Даугавпілс - 7sport.lv

Баскетбол

У минулі вихідні пройшов дитячо-юнацький турнір з баскетболу серед дівчаток. Боротьбу вели команди 2002 р.н. (6 команд) і 2004 р.н. (7 команд).

Підопічні Ірини Романенко (2004 р.н.) стали переможницями домашнього турніру. Другими були представниці Литви - «Плунге». Трійку замкнули гравці ТТТ (Рига).

Збірна Латвії з баскетболу на Євробаскеті-2017 досягла свого історичного максимуму в післявоєнний період, розгромивши в 1/8 фіналу чорногорців - 100: 68. Краславчанін Яніс Тімма був найрезультативнішим у збірній, набомбів більше чверті очок команди - 28 очок, провівши на майданчику більше 23 хвилин, попутно оформивши 5 підбирань і зробивши 6 результативних передач.

Краславчанін Яніс Тімма був найрезультативнішим у збірній, набомбів більше чверті очок команди - 28 очок, провівши на майданчику більше 23 хвилин, попутно оформивши 5 підбирань і зробивши 6 результативних передач

24 команди зібралися на третьому етапі чемпіонату Даугавпілса зі стрітболу. У групі S2 не одна з команд не уникла поразок і лише за додатковими показниками були визначені учасники великого фіналу.

У групі S2 не одна з команд не уникла поразок і лише за додатковими показниками були визначені учасники великого фіналу

1 вересня в Дебренце (Угорщина) стартував чемпіонат Європи U18 зі стрітболу. 12 команд вийшли до фінальної частини континентальної першості. У їх числі збірна Латвії в складі Анніі Скарлет Кергалве, Діани Дуді, Еліни Елізабет Паберза і даугавпілчанкі Лігіти Ліги Головко.

У їх числі збірна Латвії в складі Анніі Скарлет Кергалве, Діани Дуді, Еліни Елізабет Паберза і даугавпілчанкі Лігіти Ліги Головко

Збірна Латвії з баскетболу завершила цикл перевірочних ігор перед чемпіонатом Європи, зігравши 8 «товарняків». В одному з них вдалося обіграти більш «зоряних» сусідів - Литва - 87:77 і Румунію - 98:68.

В одному з них вдалося обіграти більш «зоряних» сусідів - Литва - 87:77 і Румунію - 98:68

Збірна Латвії U18 на чемпіонаті Європи в матчі за 13-е місце обіграла 13 серпня Литву - 81:72 (18:20, 19:16, 29:14, 15:22) і зберегла місце у вищому дивізіоні.

У матчі за третє місце на чемпіонаті Європи U16 з баскетболу збірна Латвії поступилася італійкам - 42:48 (6:11, 14:10, 9:13, 13:14).

Для збірної Латвії U18 чемпіонат Європи з баскетболу завершився на першій стадії плей-офф. З групи дівчата вийшли з другого місця, обігравши Грецію - 71:62 і Туреччину - 61:55, але програвши Угорщини - 53:88. В основі збірної грала Ліза Чуміков.

В основі збірної грала Ліза Чуміков

На чемпіонаті Європи U16 з баскетболу збірна Латвії 12 серпня побореться за бронзові медалі. В основі кадетської збірної грає даугавпілчанка Лаура Балтаце. На чемпіонаті Європи U16 з баскетболу збірна Латвії 12 серпня побореться за бронзові медалі

Збірна Латвії U18 зі стрітболу (3х3) в кваліфікаційному турнірі в Ризі посіли друге місце і відібрали у фінальну частину чемпіонату Європи, який 1-3 вересня пройде в Угорщині.

Протягом двох останніх сезонів БК «Даугавпилсский край» виходить в плей-офф ЛБЛ3. Команда краю дебютувала в третьому за силою баскетбольному дивізіоні Латвії в сезоні-2014/2015, зайнявши тоді 14-е місце.

Команда краю дебютувала в третьому за силою баскетбольному дивізіоні Латвії в сезоні-2014/2015, зайнявши тоді 14-е місце

Минулого тижня в Даугавпілсі вперше пройшов етап чемпіонату міста зі стрітболу в форматі 1 на 1. У дівчаток переможницею стала Ірина Соколова, серед хлопців переможців став Паулюс Мартіноніс.

У дівчаток переможницею стала Ірина Соколова, серед хлопців переможців став Паулюс Мартіноніс

Збірна Латвії U16 з баскетболу серед дівчат посіла друге місце в Кубку Балтії. Програвши Литві, але обігравши Ірландію і Естонію, баскетболістки здобули «срібло». До збірної була викликана вихованка ДЮСШ Даугавпілса Лаура Балтаце (тренери Юлія Симонова, Ірина Романенко).

До збірної була викликана вихованка ДЮСШ Даугавпілса Лаура Балтаце (тренери Юлія Симонова, Ірина Романенко)

Завершилися фінали з футболу серед хлопців та баскетболу серед дівчат. Вперше баскетболістки і футболісти Даугавпілса змогли виграти «золото» юнацької олімпіади.

Вперше баскетболістки і футболісти Даугавпілса змогли виграти «золото» юнацької олімпіади

Баскетбольна програма юнацької олімпіади проходить в Цесисе в форматі 3х3. Дівчата з Лівану в групі програли всі три матчі. Даугавпілчанкі в своїй групі відіграли на відмінно, не програвши не одного матчу.