(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Баскетбол: росіяни вперше за 6 років вийшли в півфінал чемпіонату Європи

14 вересня 2017 9:19 14 вересня 2017 9:19   Збірна Росії здобула перемогу над командою Греції в чвертьфіналі чемпіонату Європи з баскетболу

Збірна Росії здобула перемогу над командою Греції в чвертьфіналі чемпіонату Європи з баскетболу. Зустріч, що пройшла в Стамбулі, завершилася з рахунком 74:69, пише ТАСС .

Найрезультативнішим гравцем матчу став атакуючий захисник Росії Олексій Швед, який набрав 26 очок.

Без урахування цього матчу дві збірні на чемпіонатах Європи зустрічалися дев'ять разів, з них в шести іграх перемогу здобула російська команда.

На двох попередніх європейських першостях збірна Росії не виходила в плей-офф. У 2013 році команда зайняла останнє місце в групі, двома роками пізніше стала п'ятою. До цього збірна Росії незмінно виходила в чвертьфінал чемпіонатів Європи, в десяти матчах цієї стадії росіяни зазнали шість поразок і здобули чотири перемоги (1993, 1997, 2007, 2011). Двічі збірна Росії була третьою на Євробаскеті (1997, 2011), завоювала срібло чемпіонату Європи - 1993 і перемогла на турнірі 2007 року. Крім того, збірна Росії є бронзовим призером Олімпіади-2012 і двічі завойовувала срібло чемпіонатів світу (1994, 1998).

У півфіналі росіяни 15 вересня зіграють з переможцем зустрічі між збірними Італії та Сербії. У першому півфіналі зіграють збірні Іспанії та Словенії.

Матчі групового турніру чемпіонату Європи проходили в Стамбулі, Гельсінкі, Тель-Авіві і Клуж-Напока. Всі ігри плей-офф проходять в Стамбулі. Змагання завершаться 17 вересня.

Фото РІА Новини

Ключові слова: баскетбол , збірна Греції , збірна Росії , чемпіонат європи з баскетболу