(098)4-63-63-63

Баварія - Барселона. Пряма трансляція (смотреть онлайн) 12.05.2015 на каналі НТВ-Плюс Футбол 1

1. Прев'ю Баварія - Барселона
    2. У першому матчі

Прев'ю Баварія - Барселона   Мюнхенська   «Баварія»   прагне якщо не створити диво і вийти в фінал Ліги чемпіонів, то як мінімум реабілітуватися в очах рідних уболівальників

Прев'ю Баварія - Барселона

Мюнхенська «Баварія» прагне якщо не створити диво і вийти в фінал Ліги чемпіонів, то як мінімум реабілітуватися в очах рідних уболівальників. Невиразну гру на «Альянц-Арені» фанати можуть не пробачити. Матч розпочнеться о 21.45 і буде показаний відразу по декількох каналах телекомпанії «НТВ-Плюс».

На перший погляд, інтрига в протистоянні була геть убита в першому поєдинку, де «Барса» протягом 15 хвилин тричі відзначилася в другому таймі і забезпечила розгромну перемогу. Однак надія на диво живе в будь-якому футбольному матчі, а дружина Хосепа Гвардіоли останнім часом проявляє як домашня команда - досить згадати виграші у «Шахтаря» (7: 0) або «Порту» (6: 1). Правда, каталонці - це далеко не донеччани або португальці ...

Проблем «Баварії» додає і раніше переповнений лазарет. Говорити тут щось зайве - досить поглянути на список травмованих.

Поточна форма німецької команди виглядає гнітюче. Баварці програли ось уже чотири матчі поспіль. Здавалося б, пора перервати цю чорну смугу, але в суперниках - «Барселона», у якій все добре, всі гравці в повному здоров'ї, загальна різниця в рахунку за останні сім поєдинків 25: 0 і безпрограшна 18-матчева (!) Серія. Попереду вже яку зустріч блищать Суарес, Мессі і Неймар, а в обороні строго відпрацьовують Піке, Маскерано, Альба та інші.

Напевно, єдині, хто дійсно вірять в підсумковий успіх німців - їх найвідданіші вболівальники та самі гравці. Якщо, звичайно, Алаба і компанія не кривлять душею, заявляючи, що їм під силу виграти в матчі-відповіді з рахунком 4: 0. Що ж, подивимося.