(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Баварія - Реал - 2: 1 + ВІДЕО

Звичайно, всі ми розуміємо, що 2: 1 у домашньому поєдинку двоматчевого протистояння - не кращий для переможниці рахунок. Адже противник ВЖЕ забив заповітний виїзний гол. Але коли цим противником виявляється «Реал» чи «Барселона», що є головними фаворитами поточного розіграшу Ліги чемпіонів, усвідомлюєш, що сам факт перемоги над настільки грізною силою дарує великий шанс, а тому ми з чистою совістю хвилями «Баварію» - завдяки голу Маріо Гомеса Мюнхен відкрив для себе двері в фінал.

У порівнянні з останньою грою в чемпіонаті проти «Майнца» (0: 0) склад «Баварії» зазнав значні зміни - Лам, Луїс Густаво, Кроос, Рібері і Гомес замінили Рафінью, Контенто, Тимощука, Мюллера і Оліча. Відзначимо і особливий настрій Швайнштайгера - для нього звітний матч став 75-м в єврокубках.

«Королівський Клуб», в порівнянні з переможним матчем проти «Спортинга» (3: 1), теж оновився - відпочилі Фабіо Коентрау, Хабі Алонсо, ді Марія і Бензема були готові атакувати оборонні редути «Баварії» з перших хвилин матчу. Екс-футболіст "Баварії" Алтинтоп в заявку «Реала» на матч не потрапив ...

Початок гри залишився за гостями. Зі стартовим свистком вони взялися надавати на німецький клуб тиск і пресингувати господарів на їх половині поля. Уже в дебюті матчу Нойєра довелося рятувати ворота від загрози з боку Бензема!

Але ось, на 17-й хвилині цієї швидкої технічної повної єдиноборств гри «Баварія» повела в рахунку! Після подачі Крооса з кутового Серхіо Рамос «подарував» м'яч Рібері, а француз не розгубився - 1: 0.

Відзначимо, що до цього Рібері і Рамос вже зійшлися в дуелі: на 15-й хвилині хавбек «Баварії», борючись із захисником «Реала», впав у штрафному гостей, але свисток англійського арбітра Говарда Вебба промовчав, що нескольо загострило пристрасті на полі.

Вийшовши вперед, «Баварія» почала діяти впевненіше. Команди обмінювалися гострими випадами, хоча часом шлюб, викликаний напругою матчу, зводив нанівець всі зусилля гравців. «Баварія» діяла активно, більше атакувала, але більш високий індивідуальний рівень футболістів «Реала» раз у раз проблискує крізь полотно командної гри мюнхенців. Під завісу тайму команди обмінялися небезпечними моментами - на 40-й хвилині Бензема пробив в Нойєра, на 41-й Гомес не реалізував вихід тет-а-тет з Касільясом.

Початок другого тайму повалило «Алльянц-Арену» в шок - стрімка контратака гостей і на 52-й хвилині Роналду, який залишився перед володіннями Нойєра в гордій самоті, великодушно прощає «Баварію». Втім, ненадовго ... Минають лічені секунди і португалець м'ячем розпоряджається вже набагато краще - переводить «снаряд» на Озіла, який зрівнює рахунок у матчі.

До честі «Баварії», Мюнхен відреагував на гол в свої ворота посилився тиском на володіння Касільяса. «Реал» же відкотився назад, немов задоволений нічиєю. Моурінью навіть автора гола плеймейкера Озіла на захисника Марсело замінив.

До фінального свистка залишається все менше часу! «Баварія» більше контролює м'яч і майже постійно «сидить» на половині поля «Реала», але шансів у господарів трохи. Поки не настає вирішальна 90-я хвилина матчу - Лам виграє забіг на фланзі у в результаті впав на газон Фабіо Коентрау і подає в центр, звідки Гомес і переводить м'яч в сітку воріт «Реала»! 2: 1 і «Алльянц-Арена» радіє!

Сергій ГРОМОВ, Sport.ua

«Баварія» - «Реал Мадрид» - 2: 1
    «Баварія» - «Реал Мадрид» - 2: 1   Франк Рібері, 17, Маріо Гомес, 90 - Месут Озіл, 56
    Франк Рібері, 17, Маріо Гомес, 90 - Месут Озіл, 56

«Баварія»: Мануель Нойер, Джером Боатенг, Луїс Густаво, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Давид Алаба, Тоні Крооc, Франк Рібері, Арьєн Роббен, Маріо Гомес, Бастіан Швайнштайгер, (Томас Мюллер, '61)
    «Реал Мадрид»: Ікер Касільяс, Альваро Арбелоа, Месут Озіл, (Марсело, '69), Пепе, Серхіо Рамос, Фабіу Коентрау, Кріштіану Роналду, Самі Хедіра, Хабі Алонсо, Карім Бензема, (Гонсало Ігуаїн, '85), Анхель ді Марія, (Естебан Гранеро, '80)
    «Баварія»: Мануель Нойер, Джером Боатенг, Луїс Густаво, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Давид Алаба, Тоні Крооc, Франк Рібері, Арьєн Роббен, Маріо Гомес, Бастіан Швайнштайгер, (Томас Мюллер, '61)   «Реал Мадрид»: Ікер Касільяс, Альваро Арбелоа, Месут Озіл, (Марсело, '69), Пепе, Серхіо Рамос, Фабіу Коентрау, Кріштіану Роналду, Самі Хедіра, Хабі Алонсо, Карім Бензема, (Гонсало Ігуаїн, '85), Анхель ді Марія, (Естебан Гранеро, '80)   Хольгер Бадштубер, 31 Хольгер Бадштубер, 31. Арьєн Роббен, 37. Філіп Лам, 65. - Хабі Алонсо, 57. Фабіу Коентрау, 57. Серхіо Рамос, 76. Гонсало Ігуаїн, 92. Марсело, 93.