(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Баварія упустила вікторію Манчестер Сіті

Початок матчу до болю нагадало минулу зустріч цих команд Початок матчу до болю нагадало минулу зустріч цих команд. Баварія за допомогою активного пресингу притиснула Городян до їхніх воріт, не бажаючи віддавати м'яч. Гості виглядали розгубленими, їм не вистачало взаєморозуміння. Однак мюнхенці відкрили рахунок не допустивши помилку під тиском команди Хосепа Гвардіоли і навіть не в результаті хитромудрої комбінації команди господарів, а після лонгболла від Данте зі своєї половини поля. Бразилець занедбаністю метрів на сорок знайшов Мюллера на позиції правого напівсередньої. Томас м'яч обробив, вискочив на побачення з Хартом і пробив повз нього в лівий кут. Ось тільки Мюллер в момент прийому м'яча був в невеликому офсайді.

Баварія - Манчестер Сіті 2: 3

Голи: Мюллер, 5, Гетце, 12 - Сілва, 28, Коларов, 59, пен., Мілнер, 62.

Баварія: Нойер - Лам, Боатенг, Данте, Алаба - Тіаго, Кроос - Рібері, Мюллер, Гетце (Хаві Мартінес, 55) - Манджукич (Шачирі, 68).

Манчестер Сіті: Харт - Річардс (Сабалета, 16), Демікеліс, Лескотт, Коларов - Хаві Гарсія, Фернандіньо - Мілнер, Сілва (Негредо, 73), Навас - Джеко (Родвелл, 88).
    Попередження: Данте - Джеко, Мілнер, Фернандіньо, Сабалета.
    Німці буквально на хвилину дозволили Манчестер Сіті погратися м'ячем, після чого знову його відібрали. Манчестер Сіті знову змушені були відбиватися, і незабаром пропустили другий в свої ворота. Все почалося з того, що опинився на лівому фланзі Рібері прийняв подачу Мюллера, і, зблизившись з Хартом, пробив по воротах з гострого кута. Рикошетом від голкіпера збірної Англії м'яч влучив у штангу. Після подачі кутового м'яч у одинадцятиметрової точки прийняв Манджукич, і переадресував його Гетце на кут воротарського. Демікеліс не встиг залишити Маріо поза грою, і півзахисник забив свій третій гол у цьому розіграші ЛЧ. Здавалося, що три очки вже у мюнхенців в кишені.

Сіті вдалося провести непогану контратаку, на завершення якої Мілнер вперше в цьому матчі розігрів Нойєра, однак в цілому Баварія домінувала на полі. Захисники спокійно обробляли м'яч, який без проблем переходив в опорну зону. Лише поблизу свого штрафного Манчестер Сіті вступали у відбір. За підсумками першої двадцятихвилинки володіння м'ячем у господарів становила 70%. Можливо, команда Гвардіоли відчула себе в цілковитій безпеці, забувши в якому турнірі і проти якого суперника грає. По закінченню першої половини Манчестер Сіті почали робити спроби контратакувати.

І ось, подача Наваса на дальній штанзі знайшла Мілнера, який скинув м'яч уздовж штрафного. Поки Боатенг займався незрозуміло чим, через його спини вискочив Сілва, який проштовхнув м'яч у сітку. Баварська хватка ослабла, манкуніанці отримали більше простору і часу. Англійці, немов прокинувшись, раз у раз вступали в єдиноборства, контратакували. Однак баварці, відчувши, що пропустили момент, коли їх безпечність переросла в недбалість, і знову включили пресинг. За дві хвилини до кінця тайму Демікеліс помилку з передачею в центрі поля, дозволивши Баварії розіграти контратаку, але Гетце не зміг пробити Харта - воротар Манчестер Сіті прекрасно зіграв на виході.

Однак після свистка на другий тайм, стало ясно, що Гвардіолі потрібно щось міняти. Його підопічні вже могли так легко вигравати середину поля, частіше діяли через флангові подачі, які особливого успіху не приносили. Каталонець випустив Мартінеса знявши Гетце, однак про ефект цієї заміни говорити важко, оскільки в наступні кілька хвилин все перевернулося з ніг на голову. Данте вступив в боротьбу з Милнером на краю штрафного, і бравий британець впав від легкого дотику бразильця. Арбітр вказав на точку, Коларов успішно привів вирок у виконання.

Мюнхенці тепер не тільки розгубилися, але і занервували, що призвело до помилок. Сілві надали занадто багато простору в центрі поля. «Китаєць» викотив на фланг Хесус Навас, який віддав діагональну передачу на дальній край штрафного. Боатенг забарився і пропустив м'яч, на який зліва вирвався Мілнер, який до слова перед матчем купив труба г д для свого будівництва. Джеймс красиво зльоту підсік м'яч у дальній кут з підкруткою - Манчестер Сіті вище вперед. Манчестер Сіті діяли спокійно, і від переваги Баварії не залишилося і сліду.

Пеллегріні надихнувся і навіть випустив Негредо - Городяни отримали шанс вирватися на перше місце в групі. Тепер Баварія виглядала розгублено, не знаючи, що робити, щоб повернути все як раніше. Дальні удари Крооса і вийшов на заміну Шакірі особливої ​​користі не приносили. А ось помилка Данте могла стати результативною - власник розкішної шевелюри віддав м'яч Негредо, і від четвертого голу Баварію врятував Нойєр. Чим ближче до кінця, тим сильніше ставало враження, що мюнхенці змирилися з поразкою, і просто розігрували м'яч, не ризикуючи і не надаючи Сіті нових шансів забити. На тому матч і закінчився. Джеймс Мілнер став першим англійцем, який забив гол за Ман Сіті в Лізі чемпіонів, а Городяни першою командою, яка відігралася в матчі з Баварією після 0: 2.