(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

«Білий Барс» обіграв «Льодяних Волков» в надрезультативному матчі УХЛ

Гра в Києві завершилася з рахунком 5: 7. Гра в Києві завершилася з рахунком 5: 7

"Барси" перекидали "вовків" в черговому матчі регулярного чемпіонату УХЛ / uhl.ua

У Києві матчем «Льодяних Волков» проти «Білого Барса» завершився 16-й тур чемпіонату України з хокею - чемпіонату Української хокейної ліги.

Гра завершилася з рахунком 5: 7, повідомляє офіційний сайт ліги .

Уже до середини першого періоду «барси» горіли 0: 2, і кияни, здавалося б, заволоділи досить комфортним ігровою перевагою. Однак, на старті другого періоду Євген Тимченко зробив дубль, зрівнявши шанси команд на перемогу.

До екватора поєдинку команди обмінялися закинутими шайбами ​​- на точні кидки Михайла Бурнатова і Микити Шабанова, який реалізував штрафний кидок, «барси» відповіли голами Данила Печерських і Владислава Куцевича.

Під завісу періоду кияни "посипалися" і пропустили ще дві шайби - спочатку Євген Тимченко оформив хет-трик, а потім дубль зробив Владислав Куцевич.

Третя двадцятихвилинка пройшла за сценарієм перших двох - команди по черзі володіли перевагою і ще по разу змогли вразити ворота противника. Спочатку Микола Двірник прошив Кирила Кучера, а потім точним кидком відповів Сергій Логачов, встановивши остаточний рахунок.

Таким чином, «Білий Барс» завдяки сьогоднішній перемозі обігнав МХК «Динамо» в турнірній таблиці і закріпився на четвертій сходинці, а «Крижані Вовки» так і залишилися на останньому місці.

Відзначимо, що вже завтра, 14 листопада, о 18:45 в Білій Церкві «Білий Барс» і «Крижані Вовки» зустрінуться знову, але вже в рамках перенесеного 22-го туру УХЛ.

«Крижані Вовки» - «Білий Барс» 5: 7 (2: 0, 2: 6, 1: 1)

Шайби: 0: 1 Шапіро (Фроленко, Черемнов - більш.), 00:37. 0: 2 Шабанов (Чикида, Шапіро), 13:03. 1: 2 Тимченко (Бородай), 20:36. 2: 2 Тимченко (Таран, Куцевич), 24:10. 2: 3 Бурнатов (Н. Дворник), 25:00. 3: 3 Бородай (Печерських, Тимченко - більш.), 27:41. 4: 3 Куцевич (Лісників), 28:12. 4: 4 Шабанов - буліт, 28:55. 4: 5 Тимченко (Таран, Буняк - більш.), 32:44. 4: 6 Куцевич (Лісників), 33:04. 5: 6 Н. Дворник (Шабанов), 49:31. 5: 7 Логачов (Ядловський, Куцевич - більш.), 56:51.