(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Білорусь і Росія в Пхенчхані: за кого вболівати

1. Час перемагати!

Фото: офіційний сайт НОК Білорусі  У білоруську спортивну делегацію увійшли 32 атлета, яким належить поборотися за медалі в шести видах спорту: біатлоні, фристайлі, ковзанярському спорті, шорт-треку, лижному і гірськолижному спортіФото: офіційний сайт НОК Білорусі

У білоруську спортивну делегацію увійшли 32 атлета, яким належить поборотися за медалі в шести видах спорту: біатлоні, фристайлі, ковзанярському спорті, шорт-треку, лижному і гірськолижному спорті.

Росію на цих змаганнях представлять 168 спортсменів, які змагатимуться за нагороди в біатлоні, бобслеї і скелетоні, гірськолижному спорті, керлінгу, ковзанярському спорті, лижному двоєборстві, лижних гонках, стрибках з трампліну, санному спорті, сноуборді, фігурному катанні, фрістайлі, хокеї і шорт -треке.

Для російської сторони ця Олімпіада стала непростою, спортсмени з Росії не будуть виступати як єдина збірна, на змаганнях заборонені прапори і символіка РФ. Атлети будуть офіційно виступати як «Олімпійські атлети з Росії».

Честь нести прапор Білорусі на церемонії відкриття дісталася фрістайлістка Аллі Цупер. Спортсменка в інтерв'ю порталу білоруського Національного олімпійського комітету зазначила, що не кожному дістається така роль - стати прапороносцем країни.

Час перемагати!

9 лютого в корейському Пхенчхані стартують XXIII зимові Олімпійські ігри. Двісті спортсменів з Росії і Білорусі поборються за медалі

- Я буду гордо нести прапор і захищати честь країни, - вона.

Олімпійський прапор для російських спортсменів на відкритті понесе волонтер, якого призначив оргкомітет змагань, оскільки делегація не стала вибирати прапороносця серед спортсменів-співвітчизників.

Фінали змагань стартують вже з 10 лютого і триватимуть вони аж до церемонії закриття Ігор - 25 лютого.

РОСІЯ ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ ЗІРОК

На цих Іграх за рішенням МОК не зможуть виступити головні спортсмени збірної Росії, у яких були високі шанси на золоті медалі. Це олімпійський чемпіон в біатлоні Антон Шипулін, триразовий олімпійський чемпіон в шорт-треку Віктор Ан, дворазовий чемпіон світу минулого року в лижних гонках Сергій Устюгов, триразовий віце-чемпіон зимових Олімпійських ігор 2014 лижний гонщик Максим Вилегжаніна і ще 41 спортсмен, апеляції яких відхилив Спортивний арбітражний суд.

ЯК ЦЕ БУЛО В СОЧІ

На попередніх зимових Іграх, які пройшли в 2014 році в Сочі, Росія зайняла перше місце в загальнокомандному заліку. Білорусь тоді показала свій кращий результат в історії. Завоювавши п'ять золотих медалей і одну бронзу, країна піднялася на найвищу для себе восьму сходинку.

Надбанням республіки тоді стала біатлоністка Дар'я Домрачева. Вона завоювала відразу три вищі нагороди в індивідуальній гонці, гонці переслідування і мас-старті. У день завоювання свого третього олімпійського «золота» президент Білорусі Олександр Лукашенко навіть присвоїв спортсмена звання «Герой Білорусі», завдяки чому Домрачева стала першою в історії країни жінкою, відзначеної на найвищу нагороду країни.

Головною зіркою Росії і всіх Олімпійських ігор в Сочі став російський шорт-трекіст Віктор Ан, який виступав до 2011 року за Республіку Корея. До його успіху не зміг наблизитися жоден атлет, який виступав на Іграх 2014 року. Він завоював чотири олімпійські медалі, з яких три - найвищого ґатунку.