(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Бразилії не вдалося здолати Швейцарію на ЧС-2018

Неоднозначно пройшла перша гра на Чемпіонаті світу 2018 ще в однієї з провідних збірних світу з футболу на стадіоні "Ростов Арена".

У першому таймі Бразилія активно атакувала і вже на перших хвилинах могла повести в рахунку. Забити гол бразильцям вдалося на 20-й хвилині зустрічі після комбінації Неймара, Коутіньйо і Марсело. Півзахисник Філіпа Коутіньйо по фантастичній геометрії відправив м'яч в ворота Швейцарії.

Швейцарці намагалися атакувати, але до кінця першого тайму їм це так і не вдалося. Але після перерви вони явно набралися сил і на 50-й хвилині з кутового забив колишній гравець російського ЦСКА і володар Суперкубка Росії Стівен Цубер.

І тут почалося щось дивне. Неймар постійно кульгав, причому на різні ноги, то отримуючи по ногах від суперників, то сам бився об них. Кульгавістю заразилися й інші гравці бразильської збірної, як відзначали коментатори матчу. При цьому атака Бразилії стала дуже стриманою і нервової. Швейцарці теж стали грати на збереження рахунку.

У другій половині другого тайму нерви здали у всіх. Шквал жовтих карток, шалені атаки бразильців, але швейцарський воротар був напоготові.

Шквал жовтих карток, шалені атаки бразильців, але швейцарський воротар був напоготові

Підсумок зустрічі - 1: 1. Ще одні фаворити турніру не показали себе у всій красі. У соціальних мережах фанати сумують про програних ставках - їх впевненість в перемозі Бразилії була до цього не поколебіма.

Незадовго до цього на московському стадіоні "Лужники" до жаху футбольних фанатів з рахунком 0: 1 Мексиці поступилася збірна Німеччини , Яка є чинним чемпіоном світу.