(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ЧЄ 2010 серед юніорів та майстрів бодібілдинг і фітнес IFBB

Завершився Чемпіонат Європи 2010 серед юніорів та майстрів з бодібілдингу та фітнесу IFBB.

Після завершення Чемпіонату Європи 2010, де Україна знову підтвердила своє лідерство, список українських спортсменів увійшли до історії бодібілдингу став ще більше. 20 спортсменів з України в 19 фінальних категоріях принесли в скарбничку своєї команди 12 медалей, з яких 7 золотих, 2 срібні і 3 бронзові медалі. Такий результат вивів Україну на перше загальне місце Чемпіонату Європи IFBB 2010. Українські спортсмени набрали в сумі 150 балів і випередили своїх найближчих суперників - команду Росії, які показали в результаті Другої результат в загальному командному заліку, на 55 балів. Третє місце в загальному заліку з 75 балами зайняла команда Італії.

В рівній мірі радували українську публіку своїми успіхами майстра і юніори Української команди. Серед юніорів двох найвищих нагород удостоївся Михайло Ітченко. Він став кращим в категорії бодібілдинг понад 75 кг і абсолютній категорії. Ще одну золоту медаль в скарбничку України від юніорів додала Ольга Стьопіна, вразивши всіх своєю програмою в категорії фітнес понад 163 см. У номінації бодібілдинг до 75 кг, спортсмени України Роман Марциняк і Олександр Костенко, зайняли друге і третє місце Європейського п'єдесталу пошани. Так само, одну бронзову медаль серед юніорів на Чемпіонату Європи виграла Наталія Целуйко (фітнес до 163 см).

Абсолютний чемпіон світу і 14-разовий переможець України Кудлай Анатолій показав кращий результат серед майстрів і став володарем двох золотих медалей (бодібілдинг 40-49 років, понад 90 кг і абсолютна категорія). Чемпіонка та призер Чемпіонату Європи Міхейчик Тетяна, так само і в цей раз заслужила нагороду найвищої проби (бодіфітнес, абсолютна категорія). Оксана Розмаріца вже вдруге в цьому році удостоїлася звання віце-чемпіонки Європи (бодібілдинг, абсолютна категорія), поступившись титулом чемпіона своєї співвітчизниці Тетяні Скуренок і випередивши на одну позицію ще одну українку Марину Христофорову.

Не в перший раз Україна приймає у себе змагання Європейського IFBB рівня. Але вперше таке масштабне спортивне дійство проходило в Донецьку. Раніше гостей з усієї Європи тричі приймала столиця України і м Ялта. Перші Європейські змагання відбулися в Україні в 2001 році в м.Києві. Це був Чемпіонат Європи серед жінок. У 2005 році знову ті ж змагання зібрали найсильніших представників на теренах нашої держави, але в цей раз в Ялті. У 2006 році були проведені змагання Евроеліт, в 2007 році Україні довірили право на проведення Перших Європейських Ігор. І ось через три роки Україна знову відвідали гості з Європи, а саме делегації з 21 країни. Більш ніж 100 учасників змагалися за 20 комплектів нагород і 4 звання абсолютних переможців на Чемпіонаті Європи серед юніорів та майстрів з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу та класичного бодібілдингу, який вперше проводився в Донецьку. Президент міжнародної Федерації (IFBB) Рафаель Сантоха особисто був присутній на всіх етапах проведення Чемпіонату Європи, в черговий раз відзначив відмінну організацію змагань. Ці слова похвали більшою мірою заслужили головний тренер збірної команди України Віталій Талавера та президент Донецької федерації Микола Потапенко, які взяли на себе основну частину організації Чемпіонату Європи. По закінченню змагань Рафаель Сантоха дав свою офіційну згоду на проведення першого в Україні Чемпіонату світу IFBB серед жінок з фітнесу, бодібіфітнесу і чоловічого фітнесу, який як стало відомо, відбудеться в Києві. Однією з найвищих нагород в світі бодібілдингу удостоївся і головний наставник українського бодібілдингу. За неоціненний внесок у розвиток бодібілдингу, а також підготовку, організацію та проведення змагань на найвищому рівні Рафаель Сантоха, президент міжнародної Федерації (IFBB), нагородив іменною золотою медаллю Бена Вейдера президента Української федерації (IFBB) Ігоря Делієва.

Цей Чемпіонат Європи став успішним для України, втім як і всі попередні змагання останніх років. У найближчих планах спортсменів збірної України підготовка до Чемпіонатів світу IFBB, до якої вони приступлять через тиждень в Феодосії на навчально-тренувальному зборі.

Інформація сайту fbbu.com.ua

Додаткову інформацію дивіться тут

Офіційний протокол змагань дивіться тут

Чемпіонат Європи 2010 року серед юніорів та майстрів з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, класичного бодібілдингу. м.Донецьк

Якщо пост виявився корисним для Вас, клікніть кнопку +1 або будь-яку іншу. Ви не важко, а мені бонус! Дякуємо!:)

Нижче Ви можете залишити коментар за цією статтею.
    Ви можете підписатися і отримувати оновлення сайту по пошті.