(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Челсі - Атлетіко 5 грудня 2017 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 22:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2017/2018, 6 тур на Soccer.ru

90 + 5 'Заблокувати міні подвиг футболісти "Атлетіко" не змогли, та й "Рома" свій матч в підсумку виграла. "Матрасники" по весні будуть грати в Лізі Європи. Все-таки класний матч зіграли команди сьогодні в Лондоні, подарувавши вболівальникам справжнє свято футболу. Господарям потрібен був мінімальний результат і вони його добули. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Грайте в футбол, вболівайте за красиву гру, поважайте суперника і до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 4 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 3 '

Еден Азар міг вийти один на один, але здорово зіграли захисники "Атлетіко", залишивши бельгійця в офсайді.

90 + 2 '

Батшуайі Михайла з останніх сил вбіг до штрафного і підкручував м'яч в дальній кут, в сантиметрах від штанги летить сфера!

90 + 1 '

Перша додана хвилина з трьох вже пішла, "Челсі" забирає м'яч і і йде в атаку.

90 '

Корреа Анхель в розпачі пробив по воротах з дальньої дистанції, вийшло дуже неточно.

89 '

"Атлетіко" подавав кутовий з правого флангу, оборона впоралася і вибила м'яч.

88 '

"Атлетіко" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

87 '

Антоніо Конте теж взяв участь в грі, тренер швидко підібрав м'яч і кинув своєму гравцеві, щоб той якомога швидше ввів круглого в гру.

86 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

85 '

Філіпе Луїс робить навіс у штрафну з флангу, м'яч пролітає на дальню штангу, а там нікого.

84 '

Антуан Грізманн трохи не встиг до прострілу з флангу, француз міг замикати з двох метрів.

83 '

Дуже мобільно грає "Челсі", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

82 '

Вілліан здивував усіх, включаючи свого тренера, бразилець не влучив у порожні ворота з десяти метрів!

81 ' 81 '   80 ' 80 '

Пішли останні десять хвилин матчу, чи зуміє одна з команд вирвати перемогу в матчі?

79 ' 79 '   78 '   77 ' 78 ' 77 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Атлетіко" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

76 '

Треба приходити в себе футболістам "Атлетіко", зовсім розладналося у смугастих.

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Челсі" (52%), "Атлетіко" (48%).

74 '

Плутанина відбулися в штрафний "Атлетіко", Азар увірвався в район воротарської зони і робив простріл, м'яч від ноги захисника влетів у ворота!

73 ' 73 '   72 ' 72 '

Аспілікуета зробив навіс в штрафну площу, за м'яч боровся Мората і заробив корнер для своєї команди.

71 ' 71 '   70 ' 70 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Атлетіко", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

69 '

"Челсі" рветься вперед, але оборона "Атлетіко" вишикувалася стіною і не пускає в свою штрафну площу.

68 '

Все в порядку з Хмарою, за цю затримку одну-дві хвилини додасть арбітр до основного часу матчу.

67 '

Голкіпер "Атлетіко" отримав травму, лікарі надають йому допомогу, пауза в грі.

66 '

І відразу ще один небезпечний момент біля воріт гостей, дивом Хмара зумів зафіксувати м'яч в руках після небезпечного прострілу!

65 '

Крістенсен Андреас упускає класний шанс зрівняти рахунок, після його удару впадінні головою м'яч пролітає поруч зі штангою!

64 '

Необхідно більше креативу господарям в центрі поля, саме для цього і вийшов Педро.

63 '

Чи не зрозуміли один одного в атаці "аристократи" і небезпечного моменту в результаті не вийшло.

62 ' 62 '   61 ' 61 '

Академічно діють з м'ячем підопічні Антоніо Конте, не вистачає іскри "синім".

60 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

59 '

"Челсі" поки ніяк не проявляє себе в атаці, навіть не намагається дійти до чужих воріт.

58 '

Габі чіпляє в центрі поля Азара, той летить на газон, суддя фіксує фол і робить усне попередження.

57 ' 57 '   56 ' 56 '

Кутовий був поданий на ближню штангу, Торрес скинув м'яч головою на дальню штангу, там зовсім один виявився Ньігес Сауль, який і вколотив м'яч у сітку!

55 ' 55 '   54 ' 54 '

Чергову хорошу атаку провели гості, вдалося заробити кутовий удар з правого флангу.

53 '

Готується перша заміна в матчі, і відбудеться вона в складі мадридського "Атлетіко".

52 '

Зовсім інший футбол пішов у другому таймі, команди з величезним бажанням йдуть в атаку.

51 '

Філіпе Луїс пробивав сильно по воротах з-за меж штрафного, м'яч влучив у штангу, а на добивання зреагував Тібо Куртуа!

50 ' 50 '   49 ' 49 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

48 '

Класні три останні хвилини господарі провели на полі, "Атлетіко" не може поки увійти в гру після перерви.

47 '

"Челсі" виходить на другий тайм зарядженим, проводить пару хороших атак і змушує воротаря гостей вступати в гру.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 2 '

Досить нудний футбол виявився в Лондоні в першому таймі. Якщо одна з команд заб'є гол у другому таймі, то все може закрутитися, закрутитися. Оскільки в матчі "Рома" - "Карабах" рахунок також не відкритий, то другий тайм буде дуже цікавий. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 'Свистит арбітр, перший тайм матчу завершений! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 '

1 хвилина компенсована до першого тайму, але навряд-чи це щось змінить.

44 '

М'яч катається впоперек поля, "Челсі" обороняється практично стоячи, вже все готові піти відпочити.

43 '

Перший тайм поступово наближається до завершення, цікаво, що зробить Дієго Сімеоне в роздягальні.

42 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

41 '

Якось не поспішаючи діє "Атлетіко" в атаці, господарі встигають всіх перекрити і в підсумку забрати м'яч.

40 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

39 '

Навіть незважаючи на відсутність забитих м'ячів, інтрига в грі присутній, адже в паралельному матчі поки теж рахунок не відкритий.

38 '

Обклали штрафну "аристократів" гості, катають м'яч з флангу на фланг, бити ніхто не наважується.

37 '

Грізманн багато рухається з м'ячем на лівому фланзі атаки, але все партнери накриті, пас віддати нікому.

36 '

Багато хто чекав до гри, що "Атлетіко" буде понад атакуючий футбол показувати, але немає.

35 '

Бакайоко тьем отримує м'яч в чужій штрафній з гарної позиції, було досить небезпечно, але неточно.

34 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Челсі", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

33 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

32 '

Все частіше "Челсі" атакує, але як і раніше небезпечних моментів створити не може, "Атлетіко" розчинився.

31 '

Бакайоко тьем виконував навіс в штрафну, вийшло дуже близько до воротаря, м'яч в руках Хмари.

30 '

Пів години ігрового часу позаду, небезпечних моментів ще не було, та й не пристрілюються футболісти.

29 '

Хіменес Хосе Марія біг поруч з Мората і штовхнув його в спину, Альваро опинився на газоні, суддя відразу дає свисток, фол в центрі поля.

28 '

Бакайоко тьем підштовхнув суперника в спину в центральному колі, суддя перебував поруч і зафіксував фол.

27 '

Філіпе Луїс навішує в штрафну господарів, Дзаппакоста не ризикує і вибиває м'яч на кутовий.

26 '

"Атлетіко" відчуває, що суперник віддає їм м'яч, але не кидається в атаку, а розгортає позиційно.

25 '

Чи не зарано? Господарі після банального навісу в штрафну грають на винос м'яча, а попереду нікого немає, все у своєму штрафному.

24 '

Грізманн класно пройшов через центр і віддав на Торреса, але той втратив круглого на порожньому місці.

23 '

Мората відкривався у штрафному гостей, на нього пішла передача, Альваро в дотик пробивав по воротах, Хмара змахнув м'яч рукою.

22 '

"Челсі" більше грає на контратаках, ініціатива щодо володіння м'ячем поки за "Атлетіко".

21 '

Дивовижний епізод, проспали "матрацники" Мозеса на фланзі, той увійшов у штрафну і зробив простріл, Ян Облак зловив м'яч.

20 '

Без м'яча вже кілька хвилин грають господарі поля, глядачам це не до душі, стадіон починає посвистувати.

19 '

Швидко і в дотик "Атлетіко" проходить центр поля, але близько чужій штрафній втрачають м'яч.

18 '

"Атлетіко" починав матч дуже активно, але "аристократи" зуміли втихомирити гостей.

17 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

16 '

А тепер вже "Челсі" намагається організувати позиційну атаку, але присутній брак при передачах, м'яч втрачений.

15 ' 15 '   14 ' 14 '

"Атлетіко" здорово вийшли в атаку, чотири в чотири вибігали гості на ворота "Челсі", Партія Томас втратив м'яч у простій ситуації.

13 '

Як і очікувалося, послідувала навісна передача в штрафну "Атлетіко", Ян Облак ловить м'яч.

12 '

Фабрегас Сеск у м'яча, Хмара керує своєю "стінкою", піде навіс в штрафну.

11 '

Альваро Мората приймає м'яч спиною до чужих воріт, захисник штовхає його в спину, штрафний.

10 '

Філіпе Луїс класно діє на лівому фланзі атаки і зберігає м'яч для своєї команди в складній ситуації.

9 '

"Атлетіко" в високому пресингу, оборона "Челсі" притиснута у власного кутового прапорця.

8 '

Штрафний заробили "матрацники" в центрі поля, але розіграти його вміло так і не змогли.

7 '

Гра починає потихеньку розкручуватися в плані швидкостей, швидше заграли фланги у обох команд.

6 '

Активний Фернандо Торрес, пропонує свої послуги партнерам, але як тільки на нього слід передача, оборона "Челсі" тут як тут.

5 '

Фабрегас вбіг до штрафного гостей, але відпустив далеко м'яч, захисники гостей впоралися.

4 '

"Атлетіко" комбінує на чужій половині поля і намагається проникнути в штрафну "Челсі" за рахунок короткого пасу.

3 '

Команди продовжують звикати один до одного, м'яч в основному знаходиться в центрі поля.

2 '

Дзаппакоста підключився до атаки по лівому флангу і вирішив пробити по воротах з кута штрафного, м'яч полетів набагато вище поперечини.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Стемфорд Брідж" розпочався!

0 '0' 0 '0'

Звичайно, "Атлетіко" буде боротися до останнього, але відверто кажучи, шанси примарні, навряд чи "Рома" дасть мадридцям хоч найменший шанс. Та й сам "Челсі" навряд чи буде прихильний, лондонці набрали непоганий хід, будинки команда Конте очок зараз майже не втрачає. "Карабах", який втратив всі шанси на продовження боротьби в єврокубках, може вплинути на розподіл місць у верхній частині турнірної таблиці. Якщо "Рома" поведе в рахунку, мотивація "матрацників" помітно знизиться, а "пенсіонерам" доведеться проявити активність, щоб зберегти лідерство в групі.

0 '

Мадридці, які в останні роки регулярно домагалися в Лізі Чемпіонів серйозних результатів, цей розіграш по суті вже провалили. "Атлетіко", схоже, подолав затяжну економічну кризу, однак шансів на потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів у команди залишилося не так багато. "Матрацникам" залишається сподіватися на активні дії азербайджанського клубу. Якщо "Рома" втратить очки, підопічні Дієго Сімеоне можуть піднятися на 2-й рядок у турнірній таблиці. На виїзді червоно-білі періодично громлять своїх суперників, проте часто гостьові матчі за участю "Атлетіко" завершуються мирним результатом.

0 '

Лондонці вже в плей-офф, залишилося тільки з'ясувати, з якого місця команда Антоніо Конте туди відправиться. У разі перемоги над "Атлетіко" - однозначно з першого, при іншому результаті - все буде залежати від результату матчу "Рома" - "Карабах". "Пенсіонери" не відрізнялися стабільністю виступів в нинішньому сезоні, але останнім часом вони помітно додали. У крайніх 6-ти матчах сині не змогли обіграти тільки "Ліверпуль" (1: 1) на виїзді. У рідних стінах підопічні Конте домагалися максимального результату в 5-ти зустрічах поспіль.

0 'Добрий вечір, шановні любителі футболу! Сьогодні Ліга Чемпіонів прощається з груповим етапом, в одному з матчів, лондонський "Челсі" приймає мадридський "Атлетіко". Вище мотивація буде у господарів, яким важливо зберегти лідерство в групі. Продуктивність гостьової команди багато в чому буде залежати від розвитку подій в паралельному матчі. Мадридський "Атлетіко" перед останнім туром знаходиться в непростій ситуації. Для попадання в плей-офф команді може і не вистачити навіть перемоги в сьогоднішньому матчі. Ляжуть вдало карти для підопічних Дієго Сімеоне? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.