(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Чемпіонат світу-2018: результати матчів Сенегал - Колумбія, Японія - Польща, Панама - Туніс і Англія - ​​Бельгія

У четвер, 28 червня, відбулися чотири матчі Чемпіонату світу-2018. Зіграли команди з груп E і F.

Результати зустрічей: Сенегал - Колумбія 0: 1, Японія - Польща 0: 1, Панама - Туніс 1: 2 і Англія - Бельгія 0: 1. Про це повідомляє інформатор , Стежив за ходом матчів.

Збірна Колумбії здобула перемогу над Сенегалом. На 74-й хвилині Хуан Кинтеро навісив з кутового, Йерро Міна вистрибнув вище всіх і пробив головою з відскоком від газону - голкіпер сенегальській команди не виручив.

Збірна Польщі перемогла команду Японії. Автором єдиного гола став захисник Ян Беднарек, який відзначився на 59-й хвилині після передачі хавбека Рафала Кужава.

Фінальна таблиця групи H Чемпіонату світу з футболу-2018

Туніс здобув перемогу над Панамою. Автором першого гола став півзахисник Тунісу Яссин Мерія, який забив у свої ворота на 33-й хвилині. Нападаючий Фахреддіна Бен Юссеф зрівняв рахунок на початку другого тайму. Переможний гол забив форвард Вахби Хазрі.

Збірна Бельгії здобула перемогу над Англією. На початку другого тайму Аднан Янузай на правому фланзі відігрався з Юрі Тілеманс, увійшов до штрафного майданчика, обіграв Денні Роуза і відправив м'яч у дальній кут воріт англійців.

Фінальна таблиця групи G Чемпіонату світу з футболу-2018

Таким чином в 1/8 турніру зіграють:

• 2 липня, 21:00. Бельгія - Японія;
    • 3 липня, 21:00. Колумбія - Англія.

Чемпіонат світу з футболу проходить з 14 червня по 15 липня. Протягом місяця кращі футбольні команди боряться за Кубок світу. Пропонуємо вам не загубитися у всій цій футбольній лихоманці. Тут ви можете подивитися повний розклад усіх матчів ЧС , Дати і час початку ігор. Якщо ж ви плануєте дивитися матчі в інтернеті, то тут ви можете дізнатися всю необхідну інформацію .