(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Чемпіонат світу з легкої атлетики, стрибки в висоту у жінок - результати

1. Орфографічна помилка в тексті:

1 березня 2018, 22:39 Переглядів: 1 березня 2018, 22:39 Переглядів:   Ірина Геращенко

Ірина Геращенко. Фото AFP.

Українки Юлія Левченко та Ірина Геращенко не змогли завоювати медалі в стрибках у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який стартував у четвер в британському місті Бірмінгем.

Перемогу здобула нейтральна атлетка Марія Ласіцкене, взявши висоту 1,96 метра. Ласіцкене виграла 38-й турнір поспіль. Чемпіонка світу згодом подолала планку, встановлену на висоті 2,01 метра, а висота 2,07 їй не скорилася.

Американка Вашті Каннінгем (1,93) посіла друге місце, італійка Алессия Трост, яка показала такий же результат і поступилася Каннінгем лише за спробами, замкнула трійку призерів.

Юлія Левченко з результатом 1,89 метра посіла підсумкове п'яте місце, Ірина Геращенко підкорила планку на висоті 1,84 метра і розмістилася на сьомому місці.

Раніше на ЧС в Бірмінгемі нейтральний атлет Данило Лисенко взяв "золото" в стрибках у висоту у чоловіків .Його результат - 2,36 метра.

Нагадаємо, що "чисті" спортсмени з Росії виступають в Бірмінгемі в нейтральному статусі через відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики за масове вживання допінгу атлетами з цієї країни. Раніше з цієї ж причини на Олімпіаді-2018 "Чисті" росіяни виступали в якості "олімпійських атлетів з Росії" під олімпійським прапором.

Нагадаємо, що Юлія Левченко посіла друге місце в нашому опитуванні на звання спортсменки 2017 року Україна , Більше голосів набрала тільки тенісистка Еліна Світоліна.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Левченко і Геращенко не доскочив до медалей чемпіонату світу в Бірмінгемі". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"