Чому матч молодіжних збірних Росії і США не показали навіть в інтернеті

3. камбек американців
    4. Зверніть увагу на Хьюза і Вальстрьом
    5. Буліти підсолодили пігулку
    6. Путін і Трамп це бачили

Молодіжний чемпіонат світу почнеться через п'ять днів, зараз збірні знаходяться на останній стадії підготовки до турніру. Збірна Росії програла США в товариському матчі, який ніде не показували. Чому так вийшло і як зіграли наші?

без трансляцій

Незважаючи на великий інтерес навіть до виставкових матчів, по телебаченню транслюють тільки матчі збірної Канади, де і пройде МЧМ-2019. Ігри не показують ні американці, ні росіяни, ні шведи. Навіть в «Твіттері» або YouTube не побачиш відео голів та добірку кращих моментів.

Навіть в «Твіттері» або YouTube не побачиш відео голів та добірку кращих моментів

Нещодавно в Канаді проходив Світовий Кубок виклику - турнір юніорських збірних, і на сайті федерації хокею Канади матчі міг подивитися будь-який бажаючий. Шкода, що канадці не зробили так само зараз. Необхідне обладнання там є - ігри проходять на невеликих аренах в маленьких містах, де грають клуби CHL. Вболівальники на американських форумах теж дивуються відсутності картинки і шукають хоча б авторів голів. Тренерські штаби збірних проводять фінальні перегляди кандидатів, вже скоро стануть відомі остаточні склади, і всім хочеться дізнатися, як себе проявляють гравці.

Склади і статистика

Росія
    Тарасов (Кочетков);
    Саморуков - Романов, Денисенко - Хованов - Кравцов;
    Алексєєв - Ольшанський, Яремчук - Шен - Старков;

Ілля Морозов - Журавльов, Чехович - Галімов - Сліпий;
    Рубинчик, Марченко - Іван Морозов - Шашков, Муранов.

Брагін не взяв на МЧМ Омську зірочку. У Подколзина ще є шанс?

А Свечникова не відпустить «Кароліна».

У матчі не зіграли 17-річний Василь Подколзин, а також захисники Євген Калабушкін, Артем Волков і Данило Валітов, нападники Микола Коваленко, Клим Костін і Артем Миколаїв. Зміни торкнулися і ланок, після поразки від шведів Брагін перетасував всі пари оборони і трійки нападу.

Зміни торкнулися і ланок, після поразки від шведів Брагін перетасував всі пари оборони і трійки нападу

Росіяни, як завжди, танцювали від оборони і кидали мало. Тільки в другому періоді кількість кидків було рівним (7-7), в інших американці володіли перевагою (4-12 і 6-10). Аналогічна картина була в першому матчі зі Швецією (18-36 за кидками), але для команд Валерія Брагіна це звичайна справа.
    Не тішить гра в нерівних складах. Наші хлопці пропустили у меншості, при цьому за два матчі не реалізували жодної спроби з чотирьох.

камбек американців

А матч був більш ніж цікавим, і глядачі, що прийшли на арену, не пошкодували про проведений час. Американці змогли відігратися з 0: 2 в третьому періоді і забили переможний гол на останній хвилині. Ось що про це написали на сайті Федерації хокею США:
    «Перші п'ять хвилин матчу американці контролювали гру, кращий шанс відкрити рахунок був у Джека Хьюза, який підібрав шайбу на своїй синьої лінії, прорвався з нею в зону атаки, обіграв російського захисника і завдав кидок, але воротар Данило Тарасов відбив шайбу млинцем.
    Росія забила на позначці 9.28 після кидка Олександра Алексєєва з передачі Олександра Яремчука. США ледь не зрівняли рахунок, коли Семмі Уокер виграв вкидання в зоні атаки на Джея О'Брайена, який швидко кинув з кола вкидання, але Тарасов зафіксував шайбу пасткою.
    Другий період почався з важливого сейва американського воротаря Спенсера Найта, який встояв в ближньому бою. Через дві хвилини Тайлер Меддон взяв справу в свої руки, прокотився вздовж борту, обіграв захисника і кинув верхом, але не зміг переграти Тарасова.

Через дві хвилини Тайлер Меддон взяв справу в свої руки, прокотився вздовж борту, обіграв захисника і кинув верхом, але не зміг переграти Тарасова

Росія повела 2: 0 в середині періоду, коли Кирило Марченко відібрав шайбу за лицьовою лінією і заштовхав її в ворота США. Американці мали ігрову перевагу і створили ще кілька небезпечних моментів спочатку зусиллями Хьюза, О'Брайена і Олівера Вальстрьом, а через кілька секунд Саша Хмелевський після передачі Джейсона Робертсона потрапив в штангу.
    За перші 10 хвилин другого періоду США змогли відігратися - Робертсон забив перший гол, підправив шайбу після дальнього кидка Евана Барретт. Через три хвилини Вальстрьом реалізував більшість. Він об'їхав розтягнувся на льоду захисника і з п'ятачка послав шайбу над плечем Тарасова.
    За сім хвилин до сирени Вальстрьом тікав один на один з воротарем, але Тарасов зіграв щитком. А за 28,3 секунди до кінця основного часу Хьюз забив переможний гол ».

Молодіжна збірна Росії, ведучи 2: 0, програла США в контрольному матчі

Зверніть увагу на Хьюза і Вальстрьом

У американців виділяються 17-річний Джек Хьюз , Якому все беззастережно віддають перший номер драфту-2019. На минулому юніорському чемпіонаті світу він став кращим бомбардиром, виграв срібло і був визнаний найціннішим гравцем і кращим нападаючим турніру. Саме він забив сьогодні переможну шайбу.
    Хто дивився ЮЧМ-2018, напевно пам'ятає і кращого снайпера турніру Олівера Вальстрьом. Його зв'язка з Хьюзом і Фарабі разом вже давно і має шанси відправитися на МЧМ. Крім цього, Хьюз може зіграти на турнірі з братом Квінном, який старший за нього на два роки. Куїнн Хьюз сьогодні не грав, але він вірний кандидат на потрапляння до складу.

Буліти підсолодили пігулку

Так як матч контрольний, тренери хочуть опрацювати будь-які ситуації, в тому числі буліти. Для визначення переможця знадобилося дев'ять раундів, у росіян три спроби з трьох реалізував Галімов, ще один буліт забив Яремчук. У американців забили Медден, Меррет і Робертсон, а ось Вальстрьом і Хьюз не змогли переграти Тарасова.

Відео можна подивитися в «Твіттері» Джессі Філіпса

Путін і Трамп це бачили

Трансляції матчу не було, зате уболівальників на арені вистачало. За лавкою нашої команди, наприклад, виявилися Володимир Путін і Дональд Трамп. Звичайно несправжні.