(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ЧС-2018: став відомий рецепт успіху збірної Англії в серії пенальті (фото)

Англійські журналісти розкрили секрет успішної гри воротаря збірної Англії Джордана Пікфорда в серії пенальті в поєдинку 1/8 фіналу ЧС-2018 проти Колумбії. Як виявилося, перед пробиттям 11-метрових голкіпер отримав від тренера воротарів Мартіна Маргетсона шпаргалку на ... пляшці води, на етикетці якої по периметру було написано, як колумбійські футболісти зазвичай виконують пенальті.

ЧС-2018

І якщо з ударами Фалькао, Куадрадо і Мюріель підказка впоратися не допомогла (а Урібе сам відправив м'яч у поперечину), то вирішальний пенальті від Баккі голкіпер взяв, тим самим з четвертої спроби вперше виграв для збірної Англії серію пенальті на чемпіонатах світу.

Зазначу, що це вже не перший випадок отримання воротарями підказок від своїх тренерів в матчах мундіалі. Так, в чвертьфіналі ЧС-2006 голкіпер збірної Німеччини Йенс Леманн діяв відповідно до вказівок фахівця Андреаса Кепці, написаним на аркуші паперу з берлінської готелі Schlosshotel. Згодом цей листок був проданий на благодійному аукціоні за мільйон євро.

Зазначу, що в чвертьфіналі збірна Англії зустрінеться зі Швецією. Матч відбудеться 7 липня в Самарі, початок - о 17:00 за київським часом.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Кейн повторив досягнення ... 1939 року - Англія вперше перемогла по пенальті.