(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

ЦСКА Софія вийшла з ЛЕ після нової поразки і грубого судді (відео) \ t

ЦСКА Софія

втратив другу перемогу 2-1 від Копенгагена в матчі-реванші з третього Європейського Попереднього раунду і після загального результату 4: 2, він залишив другий найвищий турнір в Європі. З двома м'ячами для господарів, N'Doie був повідомлений (23, 64), але його перший гол повинен був бути скасований через засідку. Серед них був резерв Еванро (58).

Слід зазначити, що арбітр скасував гол Копенгагена на 1: 0 на 56-й хвилині через спірну засідку N'Doye.

Червоні верталися до трьох ігор Микола Бодуров і Крістіан Малінов . Місце червоної картки в першому матчі Божидар Чорбаджийський перейняла Перейра.
    У цьому матчі болгарській команді потрібно було принаймні два хіти, щоб мати можливість рухатися далі.
    Перша гірша ситуація на домашній стороні була в 12-й хвилині, коли Джессі перевернув захисника в штрафний і повернувся до Тіаго, але постріл Портагулера ударив захисника і вийшов у кут.
    Після цього Копенгаген взяв на себе ініціативу і на 23-й хвилині відкрив рахунок. Томсен виявився без будь-яких труднощів 30-40 метрів через центр місцевості і N'Doye вступив один на один з воротарем, а крок без проблем забив. Атака, однак, повинна була бути скасована, оскільки воротарі господаря перебували в засідці.
    Червоні верталися до трьох ігор   Микола Бодуров   і   Крістіан Малінов
    На 31-й хвилині Черняскас пропустив м'яч у кутку, але за свою удачу суддя судив фол на користь червоного. Через шість хвилин надзвичайно небезпечний рейд датського гравця на червоному полі був охолоджений Бодуровим.
    До кінця півроку ЦСКА-Софія зрівняла гру і в свою чергу досягла двох кутів. В одному з них Бодуров пробив голову, але після рикошету в тілі захисника м'яч прийшов у новому кутовому ударі.
    На початку другої частини обидві команди обмінялися одним пострілом. Boysleisen перший вистрілив його голову, та тоді Maurydes зроблений той же.
    У 56-й хвилині N'Doie забив другий раз, але цього разу атака була скасована через спірну засідку. Секунди пізніше датська контратака завершилася переходом до Н'Дойє, який дивився вперед з Черняскас, але охоронець болгарської команди врятував блискучий рефлекс.

На 58-й хвилині ЦСКА відповіла належним чином, коли Маурідес взяв Евандера поодинці проти воротаря, а нападник зрівняв рахунок. Тільки шість хвилин пізніше, проте, датчани знову і знову повели з м'ячем N'Doie, який забив після удару з кута і удару головою.
    На 67-й хвилині ЦСКА Софія мала шанс зрівнятися з більшою удачею, коли Вавро намагався очистити буксир Тіаго, але не помітив власної мети.
    До кінця зіткнення болгарська команда була атакована, намагаючись досягти хоча б рівності. «Червоні» вдалося проштовхнути суперника у своїй половині, але чіткі голи відсутні, і гра закінчилася другою поразкою для ЦСКА Софія від цього суперника.
    Таким чином, червоні закінчилися трьома перемогами і трьома порадами в Європі, де вони ліквідували дві команди - Ригу і Адміру Вакер.
    КОПЕНГАГЕН - ЦСКА-СОФІЯ 2: 1
    1: 0 N'Doey 23
    1: 1 Evander 58
    2: 1 N'Doey 64
    Копенгаген: 21. Уронен, 5. Біланд, 7. Фішер, 8. Томсен, 10. Зека, Н'Дойе (90-П'єрос), 16. Греггс (60-квест), 19. Вавро, 20. Бойслін, Ankersen, 29. Skov (87-Kodro)
    ЦСКА-СОФІЯ: 30. Черняська, 27. Секуліч, 25. Перейра, 5. Бодуров, 14. Лясков, 15. Малинов (72-Бикель), 16. Пінто, 19. Деспадов (79-Манолев) 8. Джессі (46-Евандер), 9 Мавридес