(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Данія Австралія 1: 1 відео голів ЧС-2018, огляд матчу 21 червня на чемпіонаті світу

1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Данія - Австралія - ​​1: 1. фото AFP

П'ятий пенальті після перегляду повтору: огляд матчу Данія - Австралія 1: 1 https://cdn.segodnya.ua/img/article/11487/80_main_new.1529593386.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11487 /80_tn.1529593386.jpg 2018-06-21T18: 02: 59 + 03: 00 Новини Відео голів матчу групи С чемпіонату світу з футболу

У четвер в Самарі був зіграв поєдинок другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу в квартеті С. Збірна Данії і команда Австралії зіграли внічию - 1: 1. Наш сайт проводив текстову онлайн-трансляцію матчу Данія - Австралія з фото і похвилинним коментарем гри. У датчан м'яч забив Крістіан Еріксен на сьомій хвилині, австралійці зрівняли рахунок на 38-й хвилині з пенальті, призначеного після використання системи Відеодопомога арбітру. Одинадцятиметровий удар реалізував Мілі Единак, для якого цей м'яч став другим на турнірі.

Данці вийшли на перше місце в групі. Турнірні таблиці чемпіонату світу на нашому сайті оновлюються після кожного матчу.

У наступному матчі чемпіонату світу збірна Австралії зустрінеться з командою Перу 26 червня в Сочі, а збірна Данії в той же день зіграє з французами в Москві.

Нагадаємо, що сьогодні в цій групі о 18:00 зійдуться Франція і Перу. Наш сайт веде текстову онлайн-трансляцію матчу Франція - Перу .