(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Дарина Білодід - яскраві фото з Instagram, сьогодні спортсменці 18 років

Головною красуні світового дзюдо Дарині Білодід - 18 років: яскраві фото з соцмереж чемпіонки https://cdn.segodnya.ua/img/article/11784/64_main_new.1539168509.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 11784 / 64_tn.1539168509.jpg 2018-10-10T13: 51: 36 + 03: 00 Інші Наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо відзначає 18-річчя

У вересні українська спортсменка Дарина Білодід стала сенсацією чемпіонату світу з дзюдо, завоювавши "золото" в самому юному в історії цього виду спорту віці . Тоді нашій дзюдоїстці було 17 років, а 10 жовтня чемпіонка світу стала повнолітньою - Дарині виповнилося 18 років.

Дарина Білодід стала першою українкою в історії, якій вдалося виграти чемпіонат світу з дзюдо.

Нещодавно наша зірочка дзюдо розповіла "Сегодня" про сльози на чемпіонаті світу , Камбек після перелому щелепи, леопарда для Бубки, випробуванні Інстаграмом і посвяченні в компанію Верняева.

Нагадаємо, що українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала переможницею чемпіонату світу в Баку в категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Білодід іппон (найвища оцінка, яку боєць може досягти в японських бойових мистецтвах) здолала представницю Японії Фуну Тонако. На шляху до цього тріумфу українка в півфіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро 2016 року Паулу Парето, яка в підсумку стала бронзовим призером змагань в Баку.

Нагадаємо, що Дарина Білодід увійшла в топ-10 кращих українських спортсменок за підсумками 2017 року за версією segodnya.ua