(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Дев'ятий вал "Шахтаря". "Шахтар" - "Чорноморець" - 3: 0. Кубок України. фінал

У вирішальному поєдинку Кубка України, який проходив в Харкові, донецький "Шахтар" обіграв одеський "Чорноморець" з рахунком 3: 0. Гірники вже в дев'ятий раз стали володарями почесного трофею і в 13-й раз зіграли у фіналі.
    Команда Мірчі Луческу спочатку вважалася фаворитом в цій парі і зуміла підтвердити свій статус. Двічі розгромивши одеситів в чемпіонаті країни з загальним рахунком 8: 1, вона не залишила супернику шансів і в середу. Всі 90 хвилин "Чорноморець" оборонявся, лише зрідка переходячи середину поля. Але запасу сил "моряків" не вистачило навіть на перший тайм.
    Перші півгодини підопічні Романа Григорчука, що завоювали, до речі, путівку в Лігу Європи УЄФА, ще якось трималися. Однак варто було "Шахтарю" підвищити темп, і їх оборона стала тріщати по швах. Вірні моменти відкрити рахунок втратили Генріх Мхітарян і Алекс Тейшейра, але те, що не вдалося їм, на 40-й хвилині виконав Фернандіньо, вколотив м'яч під поперечину з лінії штрафної.
    Другого голу довелося чекати не так вже й довго - незабаром після перерви Мхітарян відмінним пасом вивів на удар з району 11-метрової позначки Тейшейру, і той в дотик вразив ціль - 2: 0. "Чорноморець" спробував якось огризнутися, але тільки розпалив остаточно спіймав кураж "Шахтар". Так, після пострілу зі "стандарту" Ярослава Ракицького зреагувала на добивання Мхітарян пробив в поперечину.
    А на 74-й хвилині колишній гравець харківського "Металіста" Тайсон до захоплення місцевої публіки метрів з 30 в третій раз вколотив м'яч у сітку воріт Артема Безотосного. Ця перемога завершила тріумфальний сезон "Шахтаря", в третій раз поспіль зробив "золотий дубль" і отримав Кубок України з рук президента країни Віктора Януковича.