(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Дмитро Хохлов: «Банер уболівальників в мою підтримку? Без коментарів"

1. Фанати «Динамо»: «Гравець, капітан, тренер. Руки геть від Діми Хохлова »

Головний тренер " Динамо » Дмитро Хохлов після поразки від « Спартака »(1: 2) в 5-му турі РПЛ розповів про причини невдачі, зазначивши, що після двох голів на початку зустрічі відігратися у червоно-білих дуже складно.

- З чим пов'язуєте результативні помилки підопічних?

- Ні з чим - їм немає пояснення. Не знаю чому Тоні Шуніч привіз перший гол на рівному місці. Що стосується другого м'яча, то попереджали хлопців, що «Спартак» хороший на стандартах. На поле цього не врахували, плюс позначилося виконавську майстерність у суперника, - наводить слова тренера наш кореспондент Василь Богданов.

Спартак - Динамо Спартак - Динамо. 1: 0. Квінсі Промес (пенальті)

- Чому перший тайм команда грала, ніби їй обухом дали по голові, а після перерви додала швидкостей?

- Як я вже сказав, після двох пропущених м'ячів в самому дебюті дуже важко повернутися в гру. У перерві трошки видихнули, переговорили і вийшли на другий тайм з іншими емоціями.

- Чим викликана заміна Козлова на 9-й хвилині?

- Він підвернув голеностоп і попросив заміну. Вирішили випустити Хольм, так як він по швидкості міг більш-менш протистояти Промес на фланзі.

- Після перерви акцент атак вашої команди пересунувся на лівий край.

- Спочатку давали установку створювати перевагу на флангах. Звичайно, зважали на те, що у «Спартака» праворуч вийшов молодий Рассказов, і намагалися це використовувати.

- Чи бачили банер уболівальників в свою підтримку? Як можете його прокоментувати?