Донбас всуху обіграв Білий Барс в матчі УХЛ

цею материал Доступний по-русски

Дублем відзначився Віталій Лялька.

Дублем відзначився Віталій Лялька

Донбас упевнено обіграв Білий Барс в матчі УХЛ / uhl.ua

У Дружківці матчем між «Донбасом» і «Білим Барсом» продовжився 13-й тур чемпіонату України з хокею - чемпіонату Української хокейної ліги.

Матч завершився з рахунком 4: 0, повідомляє офіційний сайт ліги .

Перший період команди почали більш-менш однаково, проте вже до середини першого періоду донеччанам вдалося нав'язати свою гру і двічі відзначитися у воротах Олександра Качули - обидві шайби на свій рахунок записав кращий бомбардир поточного розіграшу УХЛ Віталій Лялька. Це дозволило донецькій команді не просто заволодіти комфортним ігровим, але і більше моральним перевагою.

У другому періоді діючий чемпіон України тільки нарощував свій пресинг і зміг ще двічі прошити голкіпера білоцерківців, а команда Костянтина Буценка тільки кілька разів "огризнулася" у відповідь, але закинутими шайбами ​​відзначиться так і не змогла.

Третю двадцятихвилинку команди зіграли на рівних - «барси» несамовито летіли вперед, намагаючись відігратися, а «Донбас» впевнено стримував все випади противника. Таким чином донеччани заробили важливі три очки, а голкіпер Богдан Дьяченко оформив перший в поточному розіграші Української хокейної ліги.

Нагадаємо, що завтра, 28 жовтня, о 12:45 13-й тур Української хокейної ліги закриють «Крижані Вовки» і «Кременчук».

Раніше сьогодні в Харкові «Дніпро» впевнено обіграв МХК «Динамо» .

«Донбас» - «Білий Барс» 4: 0 (2: 0, 2: 0, 0: 0)

Шайби: 1: 0 Лялька (Захаров), 08:48; 2: 0 Лялька (Захаров, Смирнов - більш.), 11:19; 3: 0 Денискин (Костиков), 28:13; 4: 0 Мостовий (Горище), 11:34;