(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Еменіке насолив "своїм". "Спартак" - "Фенербахче" - 2: 1. Ліга чемпіонів. 4-й кваліфікаційний раунд

"Спартак" (Росія) - "Фенербахче" (Туреччина) - 2: 1 (0: 0)
    Голи: Еменіке, 59 (1: 0). Кайт, 65 (1: 1). Комбаров, 69 (2: 1).
    "Спартак": Дикань, Пареха, Сухі, Макєєв, Рафаел Каріока, Макгіді, Комбаров, Білялетдінов, Ромулу (Де Зеув, 43), Арі (Дзюба, 77), Еменіке (Веллітон, 72).
    "Фенербахче": Гюнок, Егемен Коркмаз, Калдірім, Йобо, Гекхан Генюл, Мехмет Топал (Б'єнвеню, 83), Крістіан, Сельчук Шахін, Мехмет Топуз (Джанер Еркін, 88), Соу (Красіч, 77), Кайт.
    Попередження: Егемен Коркмаз, 19. Де Зеув, 74. Білялетдінов, 77. Кайт, 90 + 3.
    Суддя: Аткінсон, Керкап, Берт, Олівер, Джонс (всі - Англія).

У першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА "Спартак" зломив опір "Фенербахче" - 2: 1. Екс-форвард стамбульського клубу Еммануель Еменіке спочатку відзначився сам, а незабаром заробив кутовий, після якого був забитий переможний м'яч.
    "Спартак" вийшов на поле майже тим же складом, який трьома днями раніше починав переможну гру з "Рубіном". Єдина зміна торкнулося лінії атаки. Веллітон залишився в запасі, зате з перших хвилин вийшов Ейден Макгіді, який в чемпіонаті Росії дискваліфікований на три матчі. Роль центрфорварда тренерський штаб довірив Еммануель Еменіке, трохи з глибини розташувався Арі.
    Останній міг забивати вже на третій хвилині. Бразилець завдавав удару головою з меж штрафного і трохи не потрапив в кут. Турки відповіли кількома перспективними атаками і парою кутових, які, втім, не привели до реальної небезпеки. На 16-й хвилині черговий шанс отримав Арі. Після навісу Євгена Макєєва справа форвард знову пробив з "другого поверху" - голкіпер перевів м'яч через поперечину.
    Червоно-білі володіли відчутною перевагою. В середині тайму Дініяр Білялетдінов вистрілив з кута штрафний - прямо в руки Мерт Гюнок. Трохи пізніше, замикаючи флангову передачу, Білялетдінов пробив з ходу - ефектно, але мимо. У гостей не виходило взагалі нічого. Ледь перейшовши центр поля, футболісти "Фенербахче" втрачали м'яч або потрапляли в офсайдну пастку.
    Лише під завісу тайму стамбульський клуб створив подобу небезпеки в чужих володіннях. Мусса Соу з району 11-метрової позначки завдав неточного удару. У час, що залишився до перерви час Ромуло встиг не реалізувати вигідний шанс - захисник "Фенербахче" в останню мить встиг перешкодити новачкові "Спартака" пробити. У тому епізоді Ромуло отримав травму і незабаром був замінений на Демі де Зеува.
    У другій половині зустрічі перевага господарів збереглося, тільки гольові епізоди стали виникати частіше. Суперник теж огризався. Так, на 56-й хвилині Крістіан головою завдавав підступного удару головою у протихід Андрію Диканю, і голкіпер не без зусиль врятував команду. А забив все ж "Спартак". Дмитро Комбаров з лівого флангу вирізав ідеальний простріл на Еменіке, і той в дотик не схибив з дев'яти метрів.
    Раділи москвичі недовго. Минуло всього шість хвилин, і гості відігралися. Соу виграв верхову боротьбу у штрафному "Спартака" і скинув м'яч Дірка Куйта. Голландець скористався тим, що Ніколас Пареха залишив його без нагляду, і вразив практично порожні ворота. Пропущений гол не збентежив господарів. Зовсім скоро рахунок знову змінився. Еменіке заробив кутовий, Макгіді навісив, і Дмитро Комбаров красивим ударом лівою з літа не залишив шансів воротареві.
    Спроби "Фенербахче" вирвати-таки нічию ні до чого не привели. Швидше, червоно-білі могли забити третій м'яч, але Макгіді з кількох метрів пробив вище. "Спартак" переміг, нехай і з не найкомфортнішим рахунком. Через тиждень, 29 серпня, підопічним Уная Емері доведеться непросто.