(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Євро 2012. Хорватія обіграла Ірландію з рахунком 3: 1

У неділю в другому матчі групи С Євро 2012 збірна Хорватії обіграла з рахунком 3: 1 Ірландію і збільшила свої шанси на вихід в чвертьфінал.

Перший матч Євро 2012 в групі С провели збірні Іспанії та Італії. Їх матч завершився внічию 1: 1. Через годину після них на поле стадіону в Познані вийшли команди Ірландії та Хорватії.

Суперників з приводу сьогоднішнього матчу Євро 2012 Ірландія - Хорватія спортивні аналітики і букмекери відносять до аутсайдерів групи С. Їх вихід з групи, де грають два останніх чемпіона світу, малоймовірний.

Саме тому і Ірландії, і Хорватії в їх очній зустрічі на Євро 2012 було важливо виграти - швидше за все, тільки переможець зберігає шанси на продовження боротьби за вихід в чвертьфінал.

І, навпаки, нічия в грі Євро 2012 Ірландія - Хорватія нікого з суперників влаштувати не могла - не дивлячись навіть на нічию в поєдинку іспанців з італійцями.

Матч Ірландія - Хорватія почався з поки найшвидшого гола на Євро 2012. Вже на другій хвилині Манджукич відправив м'яч у сітку воріт ірландців - 1: 0.

Перший тайм гри аутсайдерів групи С Євро 2012 проходив в дуже цікавій боротьбі. Ірландія намагалася відігратися, збірна Хорватії відповідала контратаками. Уже до двадцятій хвилині остров'янам вдалося зрівняти рахунок. Відзначився Сент-Леджер.

Ще кілька хвилин на полі точилася справжня битва, суперники по матчу Євро 2012 Ірландія - Хорватія обмінювалися небезпечними атаками. Але потім гра все ж повернулася в спокійне русло.

Втім, глядачі Євро 2012 до кінця першого тайму все-таки побачили ще один гол. Збірній Хорватії вдалося вдруге вразити ворота Ірландії. Остров'яни вимагали скасування голи, але суддя в епізоді з точним ударом Єлавіча положення "поза грою" не бачив.

На самому початку другого тайму команда Хорватії забила Ірландії ще один м'яч, тим самим серйозно збільшивши свої шанси на успіх в першому матчі Євро 2012. Автором голу став Манджукич, якого, втім, допоміг рикошет від голови ірландського воротаря Шея Гівена.

У наступні хвилини гра Євро 2012 Ірландія - Хорватія проходила з перевагою номінальних гостей, але ніяких дивідендів з цього переваги хорватам витягти не вдавалося. Хорвати оборонялися і спокійно вели матч до своєї перемоги.

В результаті Ірландії більше так і не вдалося вразити ворота своїх суперників по першому матчу на Євро 2012. Хорватія здобула перемогу і зробила заявку на вихід у чвертьфінал.