2. Чемпіонат Росії - перше коло [ правити | правити код ]
    4. Чемпіонат Росії - друге коло [ правити | правити код ]
    5. Ліга чемпіонів [ правити | правити код ]
    6. Матчі 2009 [ правити | правити код ]
    7. Основний склад [ правити | правити код ]
    8. прийшли [ правити | правити код ]

«Рубін» в сезоні 2009 взяв друге поспіль чемпіонство, грав в матчі на Суперкубок Росії, дійшов до фіналу Кубка Росії, пройшов в стадію плей-офф Ліги Європи.

Постачальник форми: Постачальник форми:   Nike Nike

сезон 2009 «Рубін» відкрив матчем за Суперкубок Росії проти ЦСКА . Основний час матчу закінчився внічию - 1: 1 (голи забили: у «Рубіна» - Роман Шаронов , У ЦСКА - Дейвідас Шемберас ), у другому овертаймі переможний гол за ЦСКА забив Томаш Нецид . «Рубін», як переможець чемпіонату, був номінальним господарем, хоча матч проходив в Москві.

Трансфери в міжсезоння [ правити | правити код ]

У міжсезоння команда посилилася захисниками Калешин і Навасом , півзахисниками Бистровим і Горбанцом , Також в клуб повернувся Домінгес .

Чемпіонат Росії - перше коло [ правити | правити код ]

У 1-му турі ЧР-2009 казанці брали краснодарської «Кубані» і розгромили гостей з рахунком 3: 0, дубль оформив Бухаров , Гол на свій рахунок записав капітан команди Сергій Семак . У наступних двох турах гравці «Рубіна» не змогли забити, але і не пропустили жодного гола в іграх зі «Спартаком» (Нч) і ФК «Москва» .

виїзд в Грозний в четвертому турі закінчився перемогою з рахунком 2: 1 завдяки голам Семака і Домінгеса .

Домінгес, Роман Шаронов і динамівець Кирило Комбаров , Який забив гол в свої ворота, встановили остаточний рахунок 3: 0 в домашньому матчі з «Динамо».

Перша поразка в сезоні казанці зазнали в 6-му турі від московського «Спартака» 0: 2. Після чого чинні чемпіони відігралися на « Сатурні »- 5: 0 ( хет трік оформив Домінгес) і « Томі »- 4: 0.

виїзд в Перм мало не закінчився поразкою, але завдяки голу капітана Сергія Семака на 95-й хвилині казанці вдалося добитися нічиєї (2: 2).

У 10-му турі була здобута домашня перемога над « локомотивом »(2: 0), і« Рубін »повернувся на першу сходинку в таблиці.

У 12-му турі чемпіон Росії поступився «Ростову» 0: 2. Матч проводився при дуже високій температурі (+32 ° C), півзахисник «Рубіна» Петро Бистров втратив свідомість в кінці матчу. У гравця, якого доставили в лікарню, була підозра на геморагічний інсульт, але з'ясувалося, що у Бистрова лише важкий тепловий удар.

Завдяки перемозі з рахунком 3: 2 над « Хімками »В перенесеному на початок липня матчі 11-го туру« Рубін »знову зайняв першу сходинку в таблиці, випереджаючи ФК «Москва» на одне очко. Бухаров оформив хет трік .

У 13-му турі «Рубін» здобув перемогу над принциповим суперником - самарськими «Крильями Совєтов» - 2: 1.

У 14-му турі «Рубін» поступився вдома московським ЦСКА 1: 2, ведучи по ходу гри, але пропустивши два голи зі стандартів у другій половині зустрічі.

В 15-му турі «Рубін» зіграв в гостях з петербурзьким « Зенітом »Внічию - 0: 0.

Трансферне вікно [ правити | правити код ]

У команду прийшли півзахисники Муравськи і Касаєв, пішов на правах оренди Адамов, який так і не зміг заграти в «Рубіні».

Чемпіонат Росії - друге коло [ правити | правити код ]

За підсумками першого кола чемпіонату «Рубін» посів перше місце, набравши 28 очок. 2-е місце - московський « Спартак »(27 очок), 3-е - ФК «Москва» (27 очок).

В 16-му турі «Рубін» вдома обіграв нальчикський «Спартак» - 2: 0.

У 17-му турі «Рубін» здобув в гостях впевнену перемогу над « Москвою »(3: 1), яка ділила перед початком туру друге місце в чемпіонаті з московським« Спартаком ». В черговий раз відзначився Бухаров , Віддавши точну гольову передачу Караденізу і пізніше забивши гол головою у другому таймі. Остаточний рахунок у грі встановив Домінгес з пенальті.

У 18-му турі «Рубін» в домашньому поєдинку розгромив грозненський « Терек »З рахунком 4: 0, ведучи в рахунку 3: 0 вже в першому таймі завдяки голу Домінгеса і дублю Бухарова. Четвертий гол був забитий під кінець зустрічі Бухаровим, який таким чином вдруге за сезон оформив хет трік .

У наступному турі було обіграно столичне « Динамо »З рахунком 3: 0. Два голи на свій рахунок записав Домінгес (обидва - з пенальті), а в кінцівці зустрічі відзначився Рязанцев після передачі Бухарова.

У 20-му турі «Рубіну» випало грати в «Лужниках» зі своїм головним переслідувачем - московським «Спартаком» . У першому таймі Семак потужним дальнім ударом забив гол у «дев'ятку», а через кілька хвилин Домінгес з пенальті подвоїв перевагу казанців. У другому таймі Бухаров довершив розгром москвичів - 3: 0, і «Рубін» відвіз заслужені чергові три очки з Москви, впевнено перегравши головного конкурента.

У наступному турі казанці приймали вдома « Сатурн », Яким протягом декількох останніх зустрічей не могли забити жодного м'яча на своєму полі. Однак невдала для «Рубіна» серія перервалася вже на шостій хвилині з голом Бухарова, а до перерви рахунок був 4: 0 на користь господарів (дубль Рязанцева і гол Домінгеса з пенальті). Підсумковий рахунок 5: 1 продовжив переможну серію «Рубіна» до шести матчів із загальним рахунком 20: 2. У цьому ж матчі «Рубін» встановив клубний статистичний рекорд, забивши за дев'ять ігор до закінчення чемпіонату більше м'ячів, ніж за будь-який з попередніх сезонів у Вищій лізі.

Далі послідувала нульова нічия в Томську , Після чого «Рубін» несподівано програв пермському « Амкару »З рахунком 1: 2. Гол в цьому матчі записав на свій рахунок Домінгес на сьомій хвилині матчу зі штрафного.

У 24-му турі «Рубін» програв на виїзді московським « Локомотиву »З рахунком 1: 2. Першим голом в сезоні відзначився захисник Салуквадзе .

У 25-му турі Рубін виграв удома у Хімок з рахунком 2: 1 і перервав безвиграшну серію з 3 матчів.

З таким же рахунком був обіграний в наступному турі «Ростов» . У цьому матчі взяв участь поправити Петро Бистров , Який вийшов на заміну в другому таймі.

У 27-му турі доми були розгромлені самарські « Крила порад »З рахунком 4: 1. Голом і двома гольовими передачами відзначився турецька легіонер Гекденіз Караденіз .

У 28-му турі «Рубін» виграв на виїзді у ЦСКА з рахунком 2: 0.

У 29-му турі «Рубін» офіційно оформив перемогу в чемпіонаті, зігравши на своєму полі внічию з петербурзьким « Зенітом »0: 0.

В останньому турі чемпіонату змішаний склад «Рубіна», що складався з гравців дубля і найближчого резерву, розгромив « Кубань »З рахунком 3: 0 на її полі. Першими голами за команду відзначилися Муравськи і Портнягин .

«Рубін» встановив рекорд Прем'єр-ліги, здобувши 10 великих перемог за сезон. [1]

Ліга чемпіонів [ правити | правити код ]

ставши чемпіоном Росії 2008 року , «Рубін» отримав право грати в Лізі чемпіонів УЄФА , Команда почала турнір з групового етапу. Суперниками казанського клубу на цій стадії стали діючий переможець Ліги чемпіонів іспанська « Барселона », Італійський« Інтер »І київське« Динамо ».

У першому матчі, з «Динамо» в гостях, «Рубін» вів по ходу матчу 1: 0 (відзначився Домінгес зі штрафного), але в другому таймі пропустив три голи і програв 1: 3.

У другому матчі з «Інтером» «Рубін» вийшов вперед на 11-й хвилині, гол забив Домінгес, через 17 хвилин Станкович відновив нічийний рахунок в матчі. Підсумковий рахунок: 1: 1.

У третьому матчі «Рубін» здобув першу у своїй історії перемогу в Лізі чемпіонів, обігравши поточного переможця цього турніру «Барселону» на її полі з рахунком 2: 1. З цією перемогою футболістів привітав Дмитро Медведєв [2] . На честь перемоги Рубіна над Барселоною жителі Казані висадили на березі озера Кабан «Рубінову алею» з 150 дерев [3] .

У наступних турах в домашніх матчах з «Барселоною» і київським «Динамо» були зафіксовані нічиї з рахунком 1: 1 і 0: 0.

В останньому ж, шостому матчі, казанці, граючи без трьох футболістів основного складу (без Бухарова , Шаронова і Ансальді ), На виїзді програли «Інтеру» - 2: 0.