(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Формула-1: Ферстаппен переміг на Гран-прі Мексики, Хемілтон - чемпіон 2018 года!

Хемілтона фінішував лише четвертим, але цього йому вистачило, щоб стати переможцем сезону.

У Мехіко відбувся 19-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 - Гран-прі США. Переможцем став пілот команди «Ред Булл» голландець Макс Ферстаппен. Льюїс Хемілтон з команди «Мерседес» фінішував на четвертому місці, став недосяжним для конкурентів і завоював п'ятий чемпіонський титул у своїй кар'єрі. Про це повідомляє Укрінформ.

За два етапи до фінішу Льюїс Хемілтон ( «Мерседес») став чемпіоном світу 2018 року. На Гран-прі Мексики британець фінішував 4-м і цього йому вистачило, щоб випередити в загальному заліку Себастьяна Феттеля ( «Феррарі»). Це п'ятий чемпіонський титул Хемілтона в кар'єрі.

А переможцем Гран-прі Мексики став Макс Ферстаппен ( «Ред Булл»). Це його друга перемога в сезоні і п'ята в кар'єрі. Ферстаппен другий рік поспіль перемагає в Мехіко.

Слідом за Ферстаппеном фінішував Феттель, третє місце у Кімі Райкконена ( «Феррарі»).

Передостанній 20-й етап чемпіонату - Гран-прі Бразилії відбудеться 9-11 листопада в Сан-Паулу на автодромі Інтерлагос.