(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Формула-1: Визначився переможець Гран-прі Великобританії

Переможцем 10-го етапу чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1 на Гран-прі Великобританії став німецький гонщик команди Феррарі Сабастьяна Феттель.

Другим фінішував Льюїс Хемілтон з Мерседеса, третім - Кімі Райкконен з Феррарі, а Вальтер Боттас на останніх колах опустився на четверте місце. Феттель лідирував майже всю гонку, але за 10 кіл до фінішу пропустив вперед Хемілтона, який вирішив не заїжджати в бокси (приміщення на гоночній трасі, відведений для роботи з автомобілем під час гонок).

У підсумку Феттель на останніх колах таки дотиснув Хемілтона і фінішував першим. Льюїс Хемілтон опинився на другій позиції, незважаючи на зіткнення з Кімі Райкконеном на початку гонки.

Підсумки Гран-прі Великобританії.

Ця перемога стала для Феттеля другою на трасі в Сілверстоун, четвертої в сезоні і 51-й в кар'єрі.

Себастьян Феттель зберіг лідерство в загальному заліку. В його активі 171 очко. Хемілтон йде на другій позиції - 163 очка. Трійку лідерів замикає Райкконен - ​​116 очок.

Наступний 11-й етап чемпіонату - Гран-прі Німеччини відбудеться 20-22 липня в Хоккенхаймі.

Раніше на Гран-прі Австрії перемогу святкував 20-річний пілот команди Ред Булл Макс Ферстаппен.