(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Фото і відео з матчу Волга Тв - Північ 2: 2

У суботу, 20 квітня, футбольний клуб з Мурманська провів свій перший матч після відновлення першості другого дивізіону. Суперником були сусіди знизу по турнірній таблиці з Твері. Протистояння Півночі з Волгою завжди були цікавими, за свою історію команди провели 12 матчів, в яких 6 разів сильніше виявлялася Волга, всього один раз була зафіксована нічия і 4 рази сильніше виявлявся Північ. А матч першого кола закінчився перемогою сіверян з рахунком 2-1.

Під кінець півгодинної позначки ігрового часу Віктор Борисов відкрив рахунок. На перерву команди розійшлися за мінімальної переваги мурманчан - 1: 0.

Через 15 хвилин після початку другого тайму Антон Апатин збільшив різницю в рахунку, забивши другий м'яч у ворота господарів. На жаль, втримати переможний результат нашим футболістам не вдалося. На 72 і 79 хвилинах тверичи забили два м'ячі у ворота Андрія Чічкін, зумівши, таким чином, уникнути поразки.

Окреме спасибі хочеться сказати нашим фанатам, які в кількості приблизно 15 чоловік відмінно підтримували команду Окреме спасибі хочеться сказати нашим фанатам, які в кількості приблизно 15 чоловік відмінно підтримували команду. Багато з нас, не маючи можливості виїхати на матч, слухали радіотрансляцію з Твері і коментатор дуже схвально відгукувався про підтримку наших хлопців.

Нічия з найближчим переслідувачем по турнірній таблиці дозволила "Півночі" зберегти відрив у 4 очки від "Волги", і, в той же час, наблизитися на відстань двох очок до смоленського "Дніпру", що розмістився на 6-е місце.

Нічия з найближчим переслідувачем по турнірній таблиці дозволила Півночі зберегти відрив у 4 очки від Волги, і, в той же час, наблизитися на відстань двох очок до смоленського Дніпру, що розмістився на 6-е місце

Черговий матч наша команда проведе сьогодні, 23 квітня, в Долгопрудном. Гра на стадіоні "Салют" розпочнеться о 18.00. Ну і наостанок відео голів та небезпечних моментів.

Склад ФК Волга (Твер) Р.Смірнов, Рейзвих-кап., Шевельов (Малишев, 72), Бичков, Резнюк, Валов (Кисельов, 46; Виноградов, 90), Кабанов, Хомутов (Шікурін, 82), Петров, балії, Савін.

Склад ФК Північ (Мурманськ) Чічкан, В. Смирнов, Кадеев, Кальчук, Корольов - кап., Товкач (Кудряшов, 90), Курнаев, Булія, Апатин (Буді, 85), Фельк (Сукрутін, 80), Борисов (Кравченко, 90).

Попередження в матчі отримали Товкач (21, зрив атаки), Курнаев (73, груба гра), Апатин (77, неспортивна поведінка), Кальчук (86, неспортивна поведінка)

Суддя зустрічі Герман Кравченко (Псков).