(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Французька Ліга-1. Огляд матчу ПСЖ - Ліон. Повтор голів.

Ліон в гостях у ПСЖ дав бій фавориту чемпіонату Франції. Парижани змогли забити двічі тільки в кінці. Перед цим голами вперед міг виходити Ліон.

У 6-му турі чемпіонату Франції Парі Сен-Жермен брав Ліон. Господарі не без зусиль справилися з опонентом, забивши два м'ячі в заключні 15 хвилин матчу. Хоча, забивали гравці Ліона, але в свої ворота. Підсумок - 2: 0.

Гості доставили клопоту беззастережному лідерові чемпіонату. Ліон грамотно захищався і навіть небезпечно контратакував. Явно гольових моментів біля воріт ПСЖ не виникало, але суперник «парижан» не збирався виставляти «автобус».

У ПСЖ було достатньо моментів. Дивно, що Мбаппе і Неймар гальмували в завершальній стадії, хоча в цьому є заслуга і оборони Ліона.

Після перерви столичний клуб почав активніше насідати на ворота опонента. На 60-й хвилині забивати зі штрафного міг Неймар, але з гри у бразильця не виникало небезпечних моментів. На 72-й хвилині гості могли відкрити рахунок на контратаці, але Альваро влучив у поперечину.

ПСЖ вийшов вперед на 75-й хвилині. З правого флангу прострілив Ло Чельсо. Кавані виявився першим на м'ячі і скорегував політ з незручного становища. Поки що гол записаний на захисника Марсело, оскільки неясно, чи дійсно нападник торкнувся м'яча. Через 5 минути уругваєць не забив з пенальті, який заробив Мбаппе. М'яч влучив у поперечину, а потім в голкіпера, після чого Лопеш зафіксував круглого.

Другий і останній гол господарі забили на 86-й хвилині. Неймар вивів 1 на 1 Мбаппе, але француз потрапив у воротаря - м'яч відлетів у захисника і відправився в ворота.

Неймар вивів 1 на 1 Мбаппе, але француз потрапив у воротаря - м'яч відлетів у захисника і відправився в ворота