(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Fussball.ru - Футбол Німеччини »Огляд матчу" Баварія "-" Реал Мадрид "

Представляємо вашій увазі огляд першого півфінального матчу Ліги чемпіонів, в якому Баварія приймала мадридський Реал Представляємо вашій увазі огляд першого півфінального матчу Ліги чемпіонів, в якому "Баварія" приймала мадридський "Реал".

«Баварія» - «Реал Мадрид» - 2: 1 (1: 0)
    Голи: Рібері (17), Гомес (90) - Озіл (53)

Вчора ввечері на «Альянц Арені» в Мюнхені пройшов перший півфінальний матч Ліги чемпіонів, в якому «Баварія» приймала мадридський «Реал».

Гості почали зустріч значно впевненіше. Вони грали дуже щільно, не даючи мюнхенцям переходити на чужу половину поля. На 8-й хвилині у «вершкових» була непогана можливість відкрити рахунок. Карім Бензема на високій швидкості увійшов в штрафну і пробив під поперечину. Мануель Нойер рукою перевів снаряд за межі поля. Трохи пізніше господарі нарешті освоїлися. Під кінець чверті години Франк Рібері впав в чужій штрафній і просив арбітра призначити пенальті, проте Ховард Уебб вирішив, що француз упав з власної волі. Правда, всього через пару хвилин Фрак свого домігся. Після подачі з кутового у виконанні Тоні Крооса м'яч потрапив до Рібері, і той з близької відстані пробив у нижній кут - 1: 0. Королівський клуб пішов відіграватися. Ще до перерви Карім Бензема зі зручної позиції пробив у Нойєра. «Баварія» ж відповіла найнебезпечнішим пострілом Маріо Гомеса, з яким впорався Ікер Касільяс.

У дебюті другої половини Карім Бензема знову опинився на вістрі атаки, але Джером Боатенг в підкаті завадив французу нанести націлений удар. Трохи пізніше на рандеву з Нойером вийшов Кріштіану Роналду, проте португалець з близької відстані пробив прямо у воротаря. Атака продовжилася, і Бензема відпасував на Роналду, який перевів снаряд на Озіла, і Месут з близької відстані відправив «круглого» в ціль - 1: 1. Надалі ініціатива полнгостью належала господарям. Один Маріо Гомес упустив три стовідсоткові моменти, щоб вивести свою команду вперед. І все-таки на 90-й хвилині кращий бомбардир Бундесліги домігся свого. Гомес замкнув простріл з правого флангу у виконанні Філіпа Лама - 2: 1. Уже в доданий час між гравцями відбулася невелика перепалка. Марсело по-хамськи вдарив ззаду по ногах Томаса Мюллера і цілком заслуговував видалення, але Ховард Уебб показав бразильцеві лише жовту картку.

У підсумку 2: 1 і в цьому протистоянні все вирішиться у матчі-відповіді, який пройде в наступну середу в Мадриді.

джерело: Fussball.ru