(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Футбол: "Динамо" забило чотири "сухих" м'ячі у ворота "Зорі"

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 4: 0 обіграли 7 квітня луганську "Зорю" в стартовій зустрічі 26-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили Микита Бурда (13-а хвилина), Беньямін Вербич (51), Артем Бесєдін (54) і Віктор Циганков (88), повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу.

На 68-й хвилині французький форвард "Зорі" Давид Фаупала не зміг забити пенальті у ворота голкіпера "Динамо" Дениса Бойка.

Футбол: "Динамо" забило чотири "сухих" м'ячі у ворота "Зорі" / Фото: Соловйов Валерій, Укрінформ

У паралельному поєдинку на "Арені Львів" лідер нинішньої першості - "Шахтар" здолав рівненський "Верес" - 2: 0. Голи: Тайсон (24), Давид Хочолава (78).

Перший ігровий день в суботу продовжать протівостояніяодесского "Чорноморця" і донецького "Олімпіка" (початок о 17.00, транслює телеканал "Уніан"), "Олександрії" і кам'янської "Сталі" (17.00, "Футбол 2"), полтавської "Ворскли" і " Маріуполя "(19.30," Футбол 2 ").

У понеділок, 9 квітня, програму 26-го туру завершить матч на стадіоні "Україна" у Львові, де "Карпати" зустрінуться з Кропивницького "Зіркою" (14.00, "Уніан").

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 63 очки (після 26-ти ігор), "Динамо" - 57 (26), "Ворскла" - 38 (25), "Зоря" - 37 (26), "Верес" - 33 ( 26), "Маріуполь" - 33 (25);

друга шістка - "Олімпік" - 32 (25), "Олександрія" - 26 (25), "Зірка" - 23 (25), "Карпати" - 23 (25), "Сталь" - 22 (25), "Чорноморець "- 19 (25).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі і місця в єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки в Прем'єр-лізі.