(050) 60-30-100
    (098)4-63-63-63

Футбол. Турнірна таблиця ЧС-2018: Хорватія відправляє в нокаут Мессі і проходить в 1/8 фіналу

Sport.ru/ Футбол. У четвер, 21 червня, на чемпіонаті світу з футболу були зіграні чергові матчі другого туру групового етапу. У Саранську Данія зустрічалася з Австралією, в Єкатеринбурзі Франція екзаменувала перуанців, а в рамках вечірньої програми дня Аргентина в Нижньому Новгороді боролася з Хорватією.

Турнірна таблиця ЧС-2018

Група D. Аргентинці і Хорвати підійшли до очної зустрічі, яка відбулася сьогодні в Нижньому Новгороді, в різному психологічному стані. За спиною у хорватів були три очки, зароблені в матчі з Нігерією, а за спиною аргентинців - одне очко і море критики після матчу першого туру з Ісландією.

Найбільше за нічию з острів'янами дісталося лідеру "альбіселести" Лео Мессі, який не зміг реалізувати 11-метровий. Відразу після гри фанати латиноамериканської команди звинуватили Лео в недбалому ставленні до ігор за головну команду країни. Заспокоїти засмучених уболівальників вдалося тільки мамі знаменитого футболіста Селії Куччітіні, запевнив фанатів у відданості Мессі біло-блакитному прапору Аргентини.

- Мрія сина - виграти чемпіонат світу. Якби ви бачили Ліонеля таким, яким його бачимо ми, то ви б дізналися, як він страждає і плаче. Критика заподіює йому біль ", - сказав мама Мессі.

Перший тайм у Нижньому навряд чи допоможе мамі Мессі уникнути нових пояснень з фанатами - за 45 хвилин Лео торкнувся м'яча два-три рази, а сама гра запам'ятався насамперед напористістю хорватів і небезпечним "ДТП" між Меркадо і Ребич, які жорстко зіткнулися один з одним в боротьбі за м'яч на 35 хвилині. Обійшлося без травм.

А за те, що трапилося на 53 хвилині другого тайму доведеться пояснюватися не тільки мамі Мессі, але і всієї збірної Аргентини! Навіть найбільша помилка досвідченого голкіпера Кабальєро! Страж воріт "Челсі" намагався вибити м'яч після відіграшу захисника, але замість цього лише зручно підвісив шкіряний снаряд під ногу набігав Анте Ребич, який запустив м'яч по недосяжній для Кабальєро траєкторії - 1: 0!

Після помилки Кабальєро команда Хорхе Сампаолі зовсім згасла. Найактивнішим аргентинцем на арені "Нижній Новгород" в цей момент залишався тільки Дієго Марадона. Здавалося, що ще трохи і легендарний футболіст сам вибіжить на поле рятувати реноме аргентинського футболу. Повірити в те, що на полі дворазові чемпіони світу, в складі яких такі майстри, як Мессі і Агуеро, було складно.

А вечір Хорватії тривав! На 80 хвилині Лука Модріч отримав пас від Брозовіч, прорвався до штрафного суперника і завдав розкішний удар під праву штангу - 2: 0!

Ще через десять хвилин в остаточний нокаут аргентинців відправив точний удар Івана Ракитича, який відгукнувся на пас Ковачіча в штрафний суперника і пробив у порожній кут воріт.
    Збірна Хорватії - в плей-офф чемпіонату світу!
    Календар і результати ЧС-2018

Турнірне становище в групі D складається таким чином, що володаря другого квитка в плей-офф ми дізнаємося тільки після матчів третього туру.

Після сьогоднішнього побиття Аргентини на вершині турнірної таблиці групи D зміцнилися Хорвати, в активі яких 6 очок. Слідом за балканцями йдуть, які заробили по одному очку аргентинці і ісландці, замикає квартет команда Нігерії, яка завтра може включитися в боротьбу за вихід в плей-офф в матчі з Ісландією.

Гра між остров'янами і африканцями пройде у Волгограді і почнеться о 18:00 за Києвом.

Група C. Другий тур квартету відкривався на поле стадіону "Самара Арена" матчем Данія - Австралія. До екватора групового етапу команда Оге Харейде, яка перемогла в першому турі перуанців, підійшла з трьома очками в активі і шансом вже сьогодні зробити серйозний крок на шляху до 1/8 фіналу. Для австралійців ж, які на старті турніру поступилися Франції, гра з європейською командою була останньою можливістю відібрати очки у прямого конкурента і зберегти шанси на вихід в наступний раунд Мандіаля.

Рахунок був відкритий на сьомій хвилині зусиллями данського нападника Йоргенсена, який знайшов точною передачею Еріксена, в дотик увігнав м'яч у верхній кут воріт Метью Райана.

Другий гол у цьому матчі був забитий на 38 хвилині, коли іспанський арбітр Матеу Лаос обігрався з відеосистемою VAR і вивів на одинадцятиметровий удар австралійського півзахисника Майла Единак. Останній не зіпсував комбінацію, чітко реалізувавши пенальті - 1: 1.

Після антракту гра йшла з перевагою австралійців, багато роботи було у Шмайхеля, але датчани змогли відстояти вигідну для себе підсумкову нічию.

Другий матч групи С відбувся в Єкатеринбурзі, де збірна Перу проходила випробування Францією. Для обох команд перемога в столиці Уралу обіцяла серйозні бонуси - команда Дешама достроково оформляла путівку в 1/8, а латиноамериканці одержували право продовжити боротьбу за одну з двох заповітних путівок.

З перших хвилин матчу перуанці, які повернулися на чемпіонат світу через довгих 36 років, намагалися окупити поїздку в далеку Росію за рахунок вдалої гри проти одного з фаворитів Мундіалю, але захисники "триколірних" жадібно обороняли ворота Льоріса і шансів поживитися за свій рахунок супернику залишати не багато.

Найнебезпечніший момент перуанці створили на 31 хвилині, коли форвард Хосе Герреро класно обробив м'яч після прострілу з кута поля і потужно пробив низом, давши можливість Льорісу врятувати ворота і зірвати оплески трибун.

Французи відповіли вже через три хвилини гольовий атакою у виконанні Поля Погба, який обікрав суперника перед чужій штрафній, пасом знайшов Жиру, той пробив у ногу перуанському захиснику, а на добиванні першим виявився Мбаппе, що знаходиться перед порожніми воротами.

Результат першого тайму зберігся до фінального свистка, якої ознаменував вихід збірної Франції в 1/8 фіналу. З якого місця команда Дешама пройде в плей-офф вирішиться в очній розбиранні з Данією.
    Результат першого тайму зберігся до фінального свистка, якої ознаменував вихід збірної Франції в 1/8 фіналу

Після матчів другого туру турнірна таблиця Групи С виглядає наступним чином: Франція з шістьма очками і путівкою в 1/8 в кишені на вершині, на дві очка менше у датчан, в потилицю "червоно-білим" дихають австралійці, які набрали за два тури одне очко , а на дні таблиці команда Перу, підходяща в третьому туру без активу.

26 червня австралійці на сочинському стадіоні "Фішт" зіграють з перуанців, для яких боротьба за Кубок світу вже закінчилася, а Данія в цей же день в "Лужниках" битиметься з Францією.

Для того, щоб не озиратися на матч Австралія - ​​Перу в третьому турі данцям буде достатньо зіграти внічию з Францією, або сподіватися на те, що в паралельному матчі перуанці стримають натиск Австралії.

У разі перемоги Австралії і поразки Данії в останньому турі володар другої путівки визначиться за різницею забитих і пропущених м'ячів.